Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Счупих касичката, буквално.
    Изкарахме точно 1319 лв. Доволно.
    Започваме наново.
    Или сте я пълнили няколко години, или имате много излишни пари
    Аз от моята по коледа извадих 130 лв (точно 10 пъти по-малко), като вътре съм пускал всички монети от по 1 и 2 лв, които съм намирал всяка сутрин в джобовете си (касичката беше на работа). Това за около 7-8 месеца.

    Коментар


      Оплак: нямам Фиат от доста време, а Бравото ми бе ...

      Похвал: ИТАЛФЕСТ 2019 - 15 Юни 2019г. на летището край Сапарева баня

      п.п. тук що мълчим ... ???
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        Immortal написа: Преглед на мнението
        Или сте я пълнили няколко години, или имате много излишни пари
        Аз от моята по коледа извадих 130 лв (точно 10 пъти по-малко), като вътре съм пускал всички монети от по 1 и 2 лв, които съм намирал всяка сутрин в джобовете си (касичката беше на работа). Това за около 7-8 месеца.
        Не помня точно колко време мина от последното изпразване, но да кажем е около година и половина. Това си е вид спестяване, като събираме абсолютно всички стотинки, без изключение. Приемаш позиция, че стотинки никога не даваш, дори и да имаш и се получават нещата.
        Последна редакция от BO; 02.05.2019, 14:34.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар



          Похвал: ИТАЛФЕСТ 2019 - 15 Юни 2019г. на летището край Сапарева баня

          п.п. тук що мълчим ... ???
          Щото няма кой...

          Тая година клубът и форумът правят 15 години.
          Последната голяма форумска национална среща беше на 10 годишнината.
          А едно време национални срещи се правеха по 2 пъти годишно...
          Нещо някъде яко куца.
          После се чудим що само Алфи на италфеста...
          Абе то ФИАТ вече коли не правят, вие италфестове... Отиде тя...
          Всичко това е оплакване.

          Коментар


            Мчи съгласен съм. Чувствам се изоставен от любимата марка.
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              Хвалба, направих си резервация за Италфеста.
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                slonikon написа: Преглед на мнението
                Мчи съгласен съм. Чувствам се изоставен от любимата марка.
                Immortal написа: Преглед на мнението
                Абе то ФИАТ вече коли не правят, вие италфестове... Отиде тя...
                Всичко това е оплакване.
                Има нещо вярно за съжаление... Иначе, те си правят просто повечето модели не стигат до Европа, в Южна Америка и дори Индия имат доста интересни модели.

                Похвалба: "Силиконизирах" кабелите на свещите вчера и днес сутринта ги монтирах обратно.

                Оплакване: Сега положението май е още по-зле и от преди

                Коментар


                  Хвалба - купих две нови летни Добри години на Либрата...
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    Да се похваля:
                    От днес съм вече с ел. скутер (тротинетка). Няма такъв кеф ви казвам.
                    Дават я до 30 км. пробег след пълно зареждане и максимална скорост от 25 км/ч.
                    Купих я днес и я пробвах до офиса и обратно. Не ми се слизаше от нея и
                    направих още един малък преход. В крайна сметка от 75% заряд на батерията я смъкнах до 45% и навъртях 7-8 км.
                    Освен това при спускане и използване на спирачка (задната е ръчна дискова и предна чрез ел мотора за задвижване) се зарежда батерията.
                    Всички стойности - изминато разстояние, разход на енергия, остатък на батерията, температура, км/ч се визуализират на телефона чрез специално приложение. Круиз контрола ( автоматично поддържане на желана скорост) е най-готиното нещо и веднъж активирано чрез телефона се задава като стойност след 5 секунди и към реостата. Изключва се при спирачка или ръчно задаване на скоростта ( като при автомобила). Гумите са 8.5" с вътрешна. Утре ще и взема вътъка.
                    Последна редакция от ntodorov; 11.05.2019, 20:33.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      Марка, модел и до колко килограма държи
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        Марка, модел и до колко килограма държи
                        Дано не се счете за реклама. Давам линк към голям наш магазин, въпреки че я купих от друго място. Тази тротинетка ще ми е прелюдия
                        към ел. автомобила. Бюджетна е, въпреки че до вчера и тази ми се виждаше скъпа. След като я "усвоих" си мисля, че си е заслужавало да взема и нещо
                        от по-висок клас. Голяма зарибявка е, още повече, че днес двама приятели бяха пропътуваха 16 км. с тротинетките си ( двупосочно ) за да пием кафе. След като го изпихме бях навит като пружина и...веднага влязох в кюпа. Единствената ми грешка е, че не се реших по-рано.
                        https://www.technopolis.bg/bg/Electr...04-BK/p/380704
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          Тия (тротинетките) ги обявиха за най-голямата грешка, правена някога, тъй като наводниха градовете по Западна Европа.
                          Аз лично освен компакността, друг плюс не намирам. Като скорост, маневреност, пробег и преодоляване на препятствия е далеч по-назад от обикновен велосипед.
                          FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                          Коментар


                            [QUOTE=tambuhtaneca;1371283]
                            Тия (тротинетките) ги обявиха за най-голямата грешка, правена някога, тъй като наводниха градовете по Западна Европа.
                            Да бе, да... И кой е обявил тази грешка ?
                            Аз лично освен компакността, друг плюс не намирам. Като скорост, маневреност, пробег и преодоляване на препятствия е далеч по-назад от обикновен велосипед.
                            Тук въобще не става реч за сравнения и аналози. Едното не изключва другото. Това са различни превозни средства. Лично за мен колелото не беше добър вариант. Отивах на работа и трябваше да се съобразявам с облекло и обувки. По-ангажиращо е, а като се срещнат гумите ми с ония тризъбци по пътя ( бабини зъби) ми ставаше черно от сутринта. Скутерът е по-практичен за градска среда, а ако искам физическо усилие ( или батерията омекне )мога да си го карам и като обикновена тротинетка.
                            Що се касае за скоростта. Чета че софтуерно я вдигат, но за сметка на батерията де. Има мощни скутери ( тротинетки) развиващи 60 км/ч и независимост от 100 км. Там вече е друга бира. Нещо друго обаче има, с което тротинетките скутери отстъпват на велосипедите. Опасни са. Трябва да си винаги нащрек. Малко разсейване и може да ти направи бела. Ръцете ти са винаги заети. Не случайно хората са написали в инструкцията, да се карат от лица навършили 16 години до лица навършили 50 години. При мен скутерчето е засякло макс. скорост от 28.6 км. ч., предполагам че е било при спускане. Със стъпала в една линия, без каска и асфалт под мен явно съм се унесъл, но съм го направил и от незнание, защото китайчето е помислило и за това. Има си система, която действа хем като ел. спирачка, хем преобразува кинетичната енергия в електрическа, но аз не я знаех. Задейства се от приложението в телефона и определено помага при спиране и коригиране на скорост при стръмни спускания.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              Я дай малко повече инфо. Колко според теб е адекватния пробег за това нещо, смисъл не колко му е максимания, а за какво разстояние си струва да се ползва 5 км? По пътя ли го караш или по тротоара? Как се справя с препятствия - интересно ми е ако мина с 18-20 км/ч през трамвайни релси дали няма да се пребия? Какво разстояние ти минаваш и колко ти е средната скорост?
                              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                              Коментар


                                Честтито, Колега Тодоров!
                                С удоволствие карай новата придобивка!

                                А аз да се оплача- за Италфеста май ще съм на работа...

                                пс- Наблегнал си на XIAOMI в техниката .
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X