Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Теленор начислява време на разговор без да е проведен такъв.
    Случая е следния - карам в България автомобил под наем, който няма блутуут и не мога да си закача телефона към колата. Звъни ми сестра ми и аз отказвам разговора (червена слушалка). Когато й излиза сметката, във фактурата са отчетени 00:03 мин. разговор с мен, които тя заплаща като 1 мин. международен разговор, въпреки че такъв не е провеждан.
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      Бълхи, дървеници...
      Селд кратка дрямка на дивана за един час... Това е зад коляното... Ще нафъшкам райд пак явно
      Click image for larger version

Name:	IMG_20180917_195826_HDR.jpg
Views:	1
Size:	87,1 KB
ID:	2097863

      Коментар


        Днес и утре съм на панаир на моето село.

        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          Похвала:
          Аз също ще съм на панаир!
          До час засядаме по масите!
          Наздраве и честит Ден на Независимостта!
          link

          Коментар


            Честит празник, колеги! Днес похвал - пак качих вр. Мусала (след сряда - Мальовица ), и този път успях да взема печат (и междувременно прославям името на форума) !
            Click image for larger version

Name:	IMG_3093.jpg
Views:	1
Size:	406,8 KB
ID:	2097874

            Коментар


              Браво!
              А аз не успях преди около месец.
              Не си подбрах правилната компания - тръгнах с много опитни планинари, които поддържаха много бързо темпо, и бързахме да се качим и да слезем, за да хванем лифта. Стигнах до 1/4 от пътя между хижа Мусала и върха (посредата на пътя до заслона), и се върнах, за да не бавя останалите. Не съм се отказал, но ще го пробвам пак вече догодина, с преспиване на хижата.
              Иначе форумските атрибути винаги са задължителни
              Click image for larger version

Name:	DSC00613.jpg
Views:	1
Size:	190,3 KB
ID:	2097875

              Коментар



                Браво на планинарите!
                Хайде да организираме едно форумско изкачване, а?
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  И така колеги пунто 2ката вече е факт при мене е най накрая .Много стабилна и икономична
                  this

                  Коментар


                    blue_coconut написа: Преглед на мнението
                    Честит празник, колеги! Днес похвал - пак качих вр. Мусала (след сряда - Мальовица ), и този път успях да взема печат (и междувременно прославям името на форума) !
                    [ATTACH=CONFIG]106049[/ATTACH]
                    И аз успях да изкача най-високият ни връх, на 9-ти Август. Усещането е страхотно!
                    Click image for larger version

Name:	IMG-703477b85f3d261b2cafb0b8d4ca1692-V.jpg
Views:	1
Size:	110,7 KB
ID:	2097876

                    Коментар


                      ААА Пешо, разберете си къде ще ходим, аз ще дойда с колата.
                      Иначе вчера си купих трекинг обувки ама не стават за шофиране
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        Да се похваля ходихме на /море/ в Македония на езерото Дойран както си трябва с плажен чадр и джапанки .

                        Бяхме и на лековити бани в Гърция- Като Лутраки не вярвах на жената като преди тя влизаше във водата но сега и аз се престраших
                        ефект има глам кракът не ме боли вече два дни иначе трябва отвереме на време да пия Тилкотил .
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          Immortal написа: Преглед на мнението
                          Браво!
                          А аз не успях преди около месец.
                          Не си подбрах правилната компания - тръгнах с много опитни планинари, които поддържаха много бързо темпо, и бързахме да се качим и да слезем, за да хванем лифта. Стигнах до 1/4 от пътя между хижа Мусала и върха (посредата на пътя до заслона), и се върнах, за да не бавя останалите. Не съм се отказал, но ще го пробвам пак вече догодина, с преспиване на хижата. ...
                          Факт - компанията е от значение, но с бавно темпо и доста почивки качване + слизане за 8 часа ще успееш да го направиш, но е лоша комбинацията от 16+ км, които трябва да извървиш, а краката към края вече не слушат, и времето, което гониш заради лифта (между другото чак зимата ще го пускат, от вчера излезе в годишна профилактика).
                          Едва от съвсем скоро почнах да катеря, и честно да ви кажа - се влюбих, това се превръща в новото ми хоби - не може да се сравни с друго чувство!


                          Браво на планинарите!
                          Хайде да организираме едно форумско изкачване, а?
                          Хайде де, на 29ти този месец (събота) има "Организирано изкачване на Черни връх" - идеята е това да е най-голямото организирано изкачване на Черни връх, в 10:00ч се събират пред х. Алеко. 100% ще е лудница, но защо да не се пробва?!

                          И за да не съм спам, пак похвал - скоро ще монтирам спойлер, ще покажа снимка.

                          Коментар


                            Като ви чета и ми се иска да дойда и аз, но на 29-ти ми започва спортния сезон. Та в този ред на мисли:
                            Хвалба: Свърши мъката от лятната физическа подготовка. Беше ми писнало да бягам на НСА, заедно с един куп неприятни за мен упражнения
                            Оплакване: След само 4 тренировки в зала, пак обърнах пръст
                            Оплакване 2: Смених водна помпа, която беше на 22к км. Толков беше разбита, че колата звучеше като дизелче
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              Мрън
                              - Бракувам моята голяма любов в КАТ Разград. Страшна драма и мъка. Вече два часа вися като жрица.
                              Хвалбата
                              - Събота и неделя направих две хубави тренировки. Новите пръчки мятат на 80м. + , а точността е убиственна.
                              - До края на октомври ще ми излезе и картотека за новия сезон 2019 год.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Click image for larger version

Name:	markuch-vzduhovod-turbo-fiat-marea-1996-fiat-marea-fiat-bravo-1.9jtd-smukatelen0884333260-11348.jpg
Views:	1
Size:	8,6 KB
ID:	2097901
                                Взех един такъв от моргата и аз че моя се е озъбил...
                                Малката трабичка има няква цетка само така ли е или има някъв клапан??? Това за изгорелите газове ли е ...

                                Коментар

                                Working...
                                X