Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Забравих:кефя се ,защото миналата година ми беше 378лв.
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

    Коментар


      Сега звъннах да питам за моя - 33 лв.
      Не съм имал кола с толкова нисък данък.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        В енергото звъня ли после?
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          S_BANKOV написа: Преглед на мнението
          В енергото звъня ли после?
          Нали е по-близо до АЕЦ-а - ток с отстъпка може да си е договорил.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            Сложил съм си джаджа в електромера
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              Есента засадих в двора на село 20 плодни дръвчета, прихванали са се всичките!
              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

              Коментар


                Оплаквам се от бюрократщината на КАТ! В талона на колата имам общо 26 бр. празни полета (със звездички). Отидох за промяна на данни и представих Декларация за съответствие от производителя на колата, заверен от официалния представител за България, с подпис и печат на български език. В тази декларация има информация за 21 от тези 26 полета. Останалите 5 просто не са за леки коли и затова няма информация. Тия глупаци от КАТ от всичките 21 възможни полета, които могат да попълнят, са попълнили едно-единствено поле - V9 - евро-категорията. Просто защото "Те другите не ви трябват!" и "Ми вие нали сте само за Евро!"

                Е това е положението. Ако искаш, тука е така. Утре ще измислят нещо друго, което ще е по-скъпо ако няма данни в талона и по-евтино ако има. И пак на хорото.

                Коментар


                  добре че е така все още, щото колко а-ли са без катализатори, със затапени ЕГР-и и без ДПФ-и. Това ако е в нормална държава - слагат стикера и край - туто финито докато не си оправиш колата. Да не говорим за доработките, ремаповете и спортните окачвания - всичко се пише в талона. Та....
                  FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                  Коментар


                    Да се оплача! В петък ми изтича гражданската, в понеделник прегледа, а и данъка не съм плащал, така че във вторник, ще се разделя поне с 420лв. Главата ме заболя!
                    Да се похваля ако това може да е хвалба де.
                    Остават само 40 работни дни, от тази година!
                    link

                    Коментар


                      Ехе, ти живееш в бъдещето, скоро ще кажеш ЧНГ!
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        morfein_a написа: Преглед на мнението
                        Да се оплача! В петък ми изтича гражданската, в понеделник прегледа, а и данъка не съм плащал, така че във вторник, ще се разделя поне с 420лв. Главата ме заболя!
                        Аз съм на същото дередже, само че със седмица назад. И винетка не съм купил още на голямата кола.
                        Та и при мене сумата е почти същата.
                        (и моето е оплакване)

                        Коментар


                          Тоя месец явно няма само на мен да ми е проклет
                          И аз съм в кюпа с каско и гражданска. Добре, че предния взех винетка, платих данъците и минах преглед, че ако се бяха събрали сега, щях да ям пастет
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            Аз не знам моето за хвалба ли е, за оплакване ли... По малко от всяко. Обух любимата с нови гуми (по-скоро хвалба), но в "Диана" ми одраха кожата за изправяне на 4-те джанти (били много криви), наблъскаха яко тежести, затруднило дори тях, големите специалисти, да сложат нископрофилни гуми на тия 17-ки, при което добавиха нови забележки на джантите (по-скоро оплакване). От друга страна съм вече една идея по-близо до визията, която се гони - колата доста "клекна", благодарение на регулируемото окачване. Трети ден я карам така, все още нищо не е обърсала (огромна хвалба)!
                            И другия месец ще продължи да ми продънва джоба - ГО, данък и преглед ме чакат. Поне винетката е отметната...

                            Коментар


                              Не че нещо, но досега що народ е споменал че е изправял джанти там без нужда.
                              Понеже явно сме съседи в Хаджито , ще дам отзиви как изглежда на живо :P
                              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                              Коментар


                                Immortal написа: Преглед на мнението
                                Аз съм на същото дередже, само че със седмица назад. И винетка не съм купил още на голямата кола.
                                Та и при мене сумата е почти същата.
                                (и моето е оплакване)
                                Аз пък да го приема за похвала това нещо, че все още мога да го платя. Гледайте малко по-позитивно на нещата.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X