Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ако те осигуряват на достатъчно пари, решението е временен развод, не знам обаче как ще го приеме жената
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      Бих предложила да опиташ в ЦКБ или Райфайзен, ако не си опитвал все още.

      Коментар


        Пробвах в ОББ, Алианц, Райфайзен, SGEB и Уникредит. Осигуряват ме на малко над 1500. Това с развода дори жената ми го предложи, ама хем е дълго хем не ми се ще.
        п.п. Поне на жена случих от втория път!

        Коментар


          Аз пък да ви кажа, преди да го разведете човека и да го разходите по всички банки, колкото и да са останали, нека кредитоискателя да доразкаже нещата, щото съм на 105 % сигурен че има нещо пропуснато в разказа.
          Ако си поръчител на някого, другите банки тяма как да го видят освен ако не си кажеш сам или няма вече заведено изпълнение.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            Не съм поръчител, нямам запор, нямам неща на изплащане. Имам само горепосочените кредити, редовно обслужвани /то овърдрафта и да искам няма как да не обслужвам/, които и те и аз ще рефинансираме, както си е по правилата.

            Моля придържайте се към темата. Ако търсиш съвет по проблема си, пусни отделна тема.
            Модераторски екип на fiatforum.bg

            Коментар


              krasimir77 написа: Преглед на мнението
              ......Проблема е, че жената има лоша кредитна история - предишния и не плаща, не я търсят, но я има в регистъра и на мен не ми отпускат......
              Ето какво направихме с жена ми по идентичен, на твоя случай.
              Тя е редовен платец, аз не. Имам лоша кредитна история в ЦКР.
              Теглихме 35000 лв. в Сосиете, като им казахме за мен.
              Те казаха, че жена ми ще подпише една декларация, че сме във фактическа раздяла. Така и направихме. Всичко мина точно, това беше преди 8-9 месеца. Тази декларация се подписва, за да не се разглежда на кредитния съвет този, който е с лошо ЦКР. Важно е да се знае, че на моята жена заплатата и минава през същата банка, което не е малък фактор.
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                Не знаех, че има такъв вариант. Лошото е, че работодателя ми не ще да си мръдне пръста и да ми превежда заплатата в друга банка /освен Алианц, а те са мнооого зле с условията за кредити/. Но ще питам някой други дали може така. Благодаря.
                п.п. ако има някой колега работещ в банка, ще съм всякак благодарен да ми окаже помощ.
                Последна редакция от krasimir77; 26.02.2019, 13:43.

                Коментар


                  krasimir77 написа: Преглед на мнението
                  Не знаех, че има такъв вариант.
                  Има такъв вариант и той е съвсем законен, казвам го от личен опит.
                  krasimir77 написа: Преглед на мнението
                  Лошото е, че работодателя ми не ще да си мръдне пръста и да ми превежда заплатата в друга банка /освен Алианц....
                  Натисни го шефа, кажи му че ти е важно.
                  Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                  Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                  Коментар


                    Натисни го шефа, кажи му че ти е важно.
                    Той е тя, и знае че съм на зор и ич не и пука, а моите "инструменти" за натиск - ми няма такива - поне в нашата фирма.

                    Коментар


                      Според мен точно поради това ти отказват кредита.
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        Алианц Банк имат еднш от най добрите пазарни условия в момента. Съветвам те да потърсиш друг кредитун консултант и да му разкажеш всичко мотамо
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Честита Баба Марта, чесита Коледа, хелоуин, пиодготовки и т.н. а днес?
                          На къде отиваме? Днес се карам на децата да не навлизат в тревата, защото всичко е осрано от кучета.
                          Тъжно.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            Да се похваля имаме яица от папагалката .Дано ги излюпи както трябва
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              Честит Национален Празник, БЪЛГАРИ!!!
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар


                                Е днес,рано сутринта,ме изненадаха безкрайно приятно от лизинга на колата.Данъка ми е само....90лв.
                                1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                                Коментар

                                Working...
                                X