Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво да четеш това са сигурно 5 листа целите написани
    гледах погасителния план и лихвата
    Договора е наред само със сгрешената една цифра в сметката IBAN
    Това няма как да знам
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      Хваля се това ако не е македонско па на!
      Click image for larger version

Name:	IMG_20180911_221012.jpg
Views:	1
Size:	89,3 KB
ID:	2097855
      Click image for larger version

Name:	IMG_20180911_221021.jpg
Views:	1
Size:	115,3 KB
ID:	2097856
      Щом пише
      Да го чуваш на суво и ладно место...
      Последна редакция от fifo td 100; 11.09.2018, 21:55.

      Коментар




        Има е в много стран
        но е от Кипър
        Прави се от зеелено кафе и стевия вместо захар има и фосфорна киселина
        http://greencola.com/gcproducts/pure-cola/
        Последна редакция от kluchar; 12.09.2018, 02:49.
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          kluchar написа: Преглед на мнението
          Какво да четеш това са сигурно 5 листа целите написани
          гледах погасителния план и лихвата
          Договора е наред само със сгрешената една цифра в сметката IBAN
          Това няма как да знам
          И все пак прочете ли договора?
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            Е очевидно не, с четене всеки може, майсторите обаче само могат без да четат!

            Коментар


              S_BANKOV написа: Преглед на мнението
              И все пак прочете ли договора?
              Чекча не е читател, чукча е писател !

              За да несъм Оф се хваля: От както си "армирах" маркуча на турбото колата е достапо еластична в ниските.
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                Вчера имах обаждане на стационарния си телефон от номер 0218180006, от там се обажда явно някакво генерирано съобщение с женски глас: "Обаждаме се от FIBank, трябва да внесете погасителна такса в размер на 62 лв и някави си стотинки. За подробности натиснете 1." Никога не съм бил клиент на тази банка и затова им затворих. Ето каво шпише в сайта на банката Click image for larger version

Name:	fib.jpg
Views:	1
Size:	43,4 KB
ID:	2097857 този телефон е за връзка от чужбина. Явно някой се опитва да ми навърти минутки с натискането на 1-та. После се сетих, че и на мейла съм получавал подобни съобшения за подобна сума. Така, че ХОРА ВНИМАВАЙТЕ, гадовете се усъвършенстват.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  kluchar написа: Преглед на мнението
                  Какво да четеш това са сигурно 5 листа целите написани
                  гледах погасителния план и лихвата
                  Договора е наред само със сгрешената една цифра в сметката IBAN
                  Това няма как да знам
                  S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                  И все пак прочете ли договора?
                  Миналата седмица ходих да подписвам договор за кредит от банка. Кредита е за 2 години. Чета погасителния план, гледам договора. Според погасителния, математически погледнато лихвата ми не е годишна а за целия период на кредита. Според договора лихвата за втората година се начислява като изтече първата. Питам патката срещу мене какво се случва с размера на вноската като плата 12тата. Тя казва че всичко си остава. Аз й соча клаузата в договова която твърди точно обратното. За съжаление май и тя не знае какво ме кара да подписвам. Но не е нужно да се чете какво подписвате.
                  FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                  FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                  ...and justice for all

                  Коментар


                    Всъщност лихната се изчислява ден за ден. Ако на някой ден от срока решиш да погасиш предсрочно, го не дължиш лихва дните следващи погасяването, тоест за останалия срок на кредита.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      То хубаво се начислява дневно, ама кога се капитализира е въпроса, ако се капитализира изобщо разбира се. При предсрочно погасяване е ясно от лихва гледна точка.

                      Коментар


                        Никога, лихвата по кредит не се капитализира.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Оплаквам се изядоха ме цяло лято... Какво е това
                          Click image for larger version

Name:	IMG_20180917_040741_HDR.jpg
Views:	1
Size:	54,9 KB
ID:	2097859Click image for larger version

Name:	IMG_20180917_040809_HDR.jpg
Views:	1
Size:	62,9 KB
ID:	2097860
                          Щом тая вечер се събудих от сърбежи и като го разчеше става на петна даже и на лицето имах... Забелязах, че комар ми свири на главата, ама и преди ме е хапал комар няма такива неща лазили ме нещо, уртикария ли съм хванал
                          Предимно по ръцете и краката.. От късия ръкав надолу ако съм без чорапи по краката ходилата със чорапи почва над тях... Но има и на гърба под тениската ама малко сърбежи. Нещо ме яде докато спя.... Но става и като съм из къщи буден присърбява леко после няма начесване и петна...

                          Коментар


                            Мушички са, заминавай към спешното. Миналата седмица имахме подобна драма. Жена ви стоя три дни в токсикологията на ВМА на системи за да се оправи.

                            Мрън- Вчера бяхме на състедание по фидер, през цялото време си водех като резултат и 10 мин. преди края колегата до мен закова сом 7кг. На кантара аз съм с 16кг. Той е с 17.200кг. Мрън
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                              Мушички са, заминавай към спешното. Миналата седмица имахме подобна драма. Жена ви стоя три дни в токсикологията на ВМА на системи за да се оправи.

                              Мрън- Вчера бяхме на състедание по фидер, през цялото време си водех като резултат и 10 мин. преди края колегата до мен закова сом 7кг. На кантара аз съм с 16кг. Той е с 17.200кг. Мрън
                              Е ти пък спешното... Като се изкъпя или измия се оправя аз сега мажа с алергозан.... Както и пръскам в райд из стаята и после помитам труповете....

                              Коментар


                                Бълхи, дървеници...
                                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                                Коментар

                                Working...
                                X