Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    да се оплача сега
    като оставих колата да светят дълги къси и задни светлини за има няма 15 минути и после колата не моха да запали
    Хубаво че мина по главния тът Радомир-Кюстендил едни момчета с Алфа та ми дадоха ток за секунди та запалих .
    Сега пък ми отказа и СД дава само E 00001
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      Да се похваля имаме си бебе папагал -неразделка чакаме още 2
      Ето е мама ама си крие бебетата -яйцата
      Click image for larger version

Name:	мама1.jpg
Views:	1
Size:	61,8 KB
ID:	2097839
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        Много лош ден ... за всички ни! Ко става ... до кога!? Поклон!
        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
        http://www.keepfighting.ms

        Коментар


          Оплакване: Ставаме сутринта с жената и детето, главина се да излизаме на разходка с колата слизаме и жената вика: ...ехее, какво е станало с колата..., и гледам цялата омазана от лапи на котки и настана съответно ама много, сигурно десет пъти са се качвали от към задния капак...пълна лудница.
          П.П.
          Сега и ще търкам (полирам) драскотини...явно без време хаха
          link

          Коментар


            Кофти да живееш със съседи олигофрени.
            На този над нас баннята му тече и вече ни срути кухнята, тавани, стени и т.н.
            За да си реша проблема най-накрая се съгласих, че лично аз ще му правя банята, с мои финанси само и само да си реша моя проблем. Двугодишна одисея за сега.
            Даже накрая изнагля и ми каза, че е в почивка от 31.08 до 06.09 и той ще ми кажел какви плочи от къде е харесал, та да ми оставил ключ, за да му направя банята. И на това се съгласих. Ама жена му не беше там и на следващия ден жената слиза да прави скандал на майка ми, че сме ги били притеснявали и да не им звъним повече, че ще ни съдят. А бе тотално малоумна работа.
            Та явно нещата отиват към съд, като вече го приех като спортна злоба. Ще си платят всичко в нас, което са разрушили.

            В този ред на мисли от оплакването знаете ли как да им се връчи първото официално писмо срещу подпис при положение, че са вкъщи да кажем след 21 часа, когато съответните пощенски служители/фирми не работят? Просто искам да съм сигурен, че са получили необходимото предупредително писмо.
            Последна редакция от BO; 03.09.2018, 15:29.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              За конкретния въпрос нямам точен отговор, не е ли като не те намерят 2 пъти и приемат, че са ти я дали... Обаче един приятел така се съди с един над него, че ония беше зазидал комина в неговия апартамент (арматурка, тухлички и т.н. това вътре в комина), ами делото се точи мисля 4,5 години, накрая го осъди ама как живяха до тогава не питай. Та един вид искам да кажа, дали не е по - добре някакси да му говориш с благо, с ракийка и т.н. да свършите работата и после съд, въпреки че си в правото и идиотията българска няма край, че така може да ти се наложи да се пренесеш някъде...

              Коментар


                todorakiggg написа: Преглед на мнението
                Та един вид искам да кажа, дали не е по - добре някакси да му говориш с благо, с ракийка и т.н. да свършите работата и после съд, въпреки че си в правото и идиотията българска няма край, че така може да ти се наложи да се пренесеш някъде...
                Та както написах одисеята е от септемрви 2016. Демек вече става 2 години. Две години благо, думи, влизане в положение. Нямал пари - вика му аз ще ти дам половината назаем, ти само я оправи. След това стигнах да му кажа, че ще му поема половината ремонт с пари в кеш, той само да я оправи. Накрая стигнах до предложение аз да му оправя неговата баня. И накрая жена му да се кара и да заплашва. Хайде няма нужда. Ако трябва следващите 2-3-5 години апартамента ще стане още по-зле, но всичко той ще си плати накрая. До сега нищо не съм му искал. Чисто нова кухня (мебели) по поръчка са надути, в мухъл. Всичко от нея е по стаите, като в работна обстановка. Та така. Ще си плати накрая и това. И за неимуществени вреди. Ама ще го разбере по трудния начин. Особено, че собственикът е баща му, на който след някой друг месец/година ще му се запорира пенсията. Ще плаща и за съдии изпълнители и т.н. Ама така е. Щом не разбира с добро, ще се постарая да разбере с лошо, по възможност от най-лошото.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар


                  Та както написах одисеята е от септемрви 2016. Демек вече става 2 години. Две години благо, думи, влизане в положение. Нямал пари - вика му аз ще ти дам половината назаем, ти само я оправи. След това стигнах да му кажа, че ще му поема половината ремонт с пари в кеш, той само да я оправи. Накрая стигнах до предложение аз да му оправя неговата баня. И накрая жена му да се кара и да заплашва. Хайде няма нужда. Ако трябва следващите 2-3-5 години апартамента ще стане още по-зле, но всичко той ще си плати накрая. До сега нищо не съм му искал. Чисто нова кухня (мебели) по поръчка са надути, в мухъл. Всичко от нея е по стаите, като в работна обстановка. Та така. Ще си плати накрая и това. И за неимуществени вреди. Ама ще го разбере по трудния начин. Особено, че собственикът е баща му, на който след някой друг месец/година ще му се запорира пенсията. Ще плаща и за съдии изпълнители и т.н. Ама така е. Щом не разбира с добро, ще се постарая да разбере с лошо, по възможност от най-лошото.
                  Не мога да помогна, но и аз съм на мнение, че има един малък процент от хората, които са толкова малоумни, горките, че само с лошо може да се разбереш с тях, не и с добро... Жалко, че ти се е паднало такъв да ти е съсед.

                  Коментар


                    ВО, тоя убавец гости приема ли? Как ми е криво и плочки ще си хареса и ще се научи да ги лепи сам.
                    Последна редакция от S_BANKOV; 03.09.2018, 20:22.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      Нямаше ли нещо като нотариална покана за де размине по леко
                      преди да има съд
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        Бо, като го чета това, направо ми идва да извадя бухалката и да започна да раздавам правосъдие... Дебил до дебила, идиот до идиота. Колкото по-тъпи и мърляви, толкова по-нагли. В това се превърна България.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          Няколко неща:
                          - мрън: някакъв калъф е забърсал задния ми ляв калник и част от бронята;
                          - хвал: заведох щета, чакам си парите до две седмици по сметка, намерих си добър майстор;
                          - мрън: комшията сподели, че видял някакъв наглец в 3.30 сутринта да оглежда ЖиБките пред блока за катализатори. Сега мисля за някакви арматури да слагам отдолу...;
                          - хвал: отивам на море, после на Банско;
                          - мрън: времето май ще се разваля...

                          ТолкоЗ.
                          Stop giving directions, just say "Follow me."
                          Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                          Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                          Коментар


                            Во,ако му изпратиш писмо с обратна разписка,смятат го за уведомен.Другото-правиш с тия пари ремонт у вас,след което викаш застраховател,който ще ти застрахова апартамента.Като протече,ти си искаш парите от застраховката,а те ще си ги търсят от комшията .Та те така.
                            1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                            Коментар


                              Во,ако му изпратиш писмо с обратна разписка,смятат го за уведомен.Другото-правиш с тия пари ремонт у вас,след което викаш застраховател,който ще ти застрахова апартамента.Като протече,ти си искаш парите от застраховката,а те ще си ги търсят от комшията .Та те така.
                              Ще си търсят ама друг път. Щети са завеждани 2 пъти към един застраховател и един път към друг.
                              Застрахователите за такива мизерни неща въобще не ги интересува и не се занимават. "Хвърлят" ти някакви мизерни пари и живота продължава.
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар


                                Не знам,може би не съм попадал на такъв.Аз съм към "Алианц" и за щети от пожар ми изплатиха 1200лв. което стигна за ремонта и хартиса.При това сградата не е в София,а ми изпратиха оценител от съседния град.И щетата беше по навеса,който е към къщата.Абе с две думи-доволен съм от тях и то много.
                                1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                                Коментар

                                Working...
                                X