Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвсем честно, ти с 50 ли караш по булевардите? Ами аз на Околовръстното, Цариградско или България не карам с 50, ама чак и с 200 не се силя. Само да вметна, че до този момент нямам скъпо фото, което си е чист късмет.

    Коментар


      В повечето случаи карам с 50-60, не говорим за участъците, където максималната допустима скорост е по-голяма. Но има и случаи дето съм карал с 100, но са редки и само когато не е имало трафик. Помежду другото ти 200 май изобщо не може да вдигнеш хахах.
      FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

      Коментар


        tambuhtaneca написа: Преглед на мнението
        В повечето случаи карам с 50-60, не говорим за участъците, където максималната допустима скорост е по-голяма. Но има и случаи дето съм карал с 100, но са редки и само когато не е имало трафик. Помежду другото ти 200 май изобщо не може да вдигнеш хахах.
        Ами тогава какво се правиш на интересен в предния си коментар. От форумен тест пилот на гуми в друга тема, до примерен водач. Има си хора, които се влачат наистина. Светва зелено и по 5 секунди стоят на място или оствят 3-4 коли разстояни между себе си и предната кола.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар


          ГТВ-то раздава бинокли, ако не си чувал... Онази вечер наказахме един гоУф 4, дето се правеше на голям рейсър, ама не му стискаше. А Грандето също е правило така, че да му гледат хубавата задница, не го мисли толкова.

          Коментар


            А ти какво се правиш на отворен като нищо не разбираш, че даже си сложил лого с F1 - паляк
            Последна редакция от tambuhtaneca; 07.02.2020, 13:17.
            FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

            Коментар


              Раздава Широкото на HeedAuto а GTV-то нищо не раздава - има десетки коли дето да го смачкат, да не говорим за писта....
              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

              Коментар


                tambuhtaneca написа: Преглед на мнението
                А ти какво се правиш на отворен като нищо не разбираш, че даже си сложиш лого с F1 - паляк
                Леко леко, че не съм ходил на двумесечен курс и не съм компетентен. Ами противоречиш си. Прочети си мненията. И хайде без лични обиди.
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  blue_coconut написа: Преглед на мнението
                  ГТВ-то раздава бинокли, ако не си чувал... Онази вечер наказахме един гоУф 4, дето се правеше на голям рейсър, ама не му стискаше. А Грандето също е правило така, че да му гледат хубавата задница, не го мисли толкова.
                  Ако те хване едно чипосано 1.8 турбо с 350 коня ще те направи на бинокълчета...
                  FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                  Коментар


                    Леко леко, че не съм ходил на двумесечен курс и не съм компетентен. Ами противоречиш си. Прочети си мненията. И хайде без лични обиди.
                    За книжка ли? хахах
                    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                    Коментар


                      Ама чакай сега, ние за каране на писта ли говорим, или за за градски условия? Всичко тръгна от това, че от провинцията като дойдат хора НА СофияТА, и ми се влачат, защото им е непознато. Ако толкова ти се кара на писта, и теб ще поканя да покараме бързо там, където трябва - на Ринг Мол, ела и покажи, ако не те е страх/срам. Или на ИталФеста тази година живот и здраве, ако има някакви състезания, докарай си купето от подписа, и заставай на чертата...

                      Коментар


                        Хайде да играем на една игра? Да видим кой е по-интелигентен и ще спре първи?

                        Коментар


                          blue_coconut написа: Преглед на мнението
                          Ама чакай сега, ние за каране на писта ли говорим, или за за градски условия? Всичко тръгна от това, че от провинцията като дойдат хора НА СофияТА, и ми се влачат, защото им е непознато. Ако толкова ти се кара на писта, и теб ще поканя да покараме бързо там, където трябва - на Ринг Мол, ела и покажи, ако не те е страх/срам. Или на ИталФеста тази година живот и здраве, ако има някакви състезания, докарай си купето от подписа, и заставай на чертата...
                          Проблема е че вие пренасяте карането от пистата в карането в градски условия - щото не можете да разграничите 2-те. Като порастнете умствено и улегнете, ще станете малко и по-толерантни - да има хора дето се влачат, ама ти на баба си и дядо си ще ги закопаш ли щото не може да вървят бързо? Много тъпо мислене....
                          FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                          Коментар


                            Хайде да играем на една игра? Да видим кой е по-интелигентен и ще спре първи?
                            Айде да проверим първо кой е интелигентен?
                            FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                            Коментар


                              Ти освен да раздаваш лични нападки и обиди, защото явно по-далеч от носа си не виждаш, май друго не знаеш. Много жалко, че не можеш и да четеш, аз малко по-назад споменах не еднократно за толерантността ни един към друг, но бързаш да захапеш някой, който с нищо не ти е виновен, защото си станал и днес с трибуквието си нагоре.

                              Коментар


                                За да вляза и аз в темата на спора кой колко може да кара бих казал следното - постоянно се натъквам на хора с номера С, СА, СВ дето могат да карат само от светофар до светофар. Излязат ли извън София и стъпят ли на някой път със завои и край - почва се с к*урвенските номера - на завой спирачки колкото може, излезе ли от завоя газззз да не можеш да го изпревариш. Пътя София - Самоков се кара с 40 км/ч при нормални пътни условия. Ако е по средата на колона от коли, дето водещата е с номер С, СА или СВ, то текущата кола не спазва никаква дистанция до колата отпред и да искаш не може да го изпревариш - човека си е свикнал да си кара в София (не знае какво е дистанция). До момента никога не съм имал случай някой дето вижда, че води колона да отбие, за да пропусне автомобилите. Имал съм и случаи дето влизам в завой със 70 км/ч и трябва да набия спирачки заради някой дето го взема с 40 и не може да кара. После нека карат с 100 по софийските булеварди и с 40 км/ч в завоите и да се мислят за шофьори. Валне ли малко сняг и ги гледам всичките "карачи" почват да облизват мантинелите. А някои дори и в София не са се научили да карат - по Тодор Александров съм се натъквал на десетки идиоти, за които маркировката не значи нищо и това, че трябва от средна лента да минат в лява след даден светофар нищо не значи за тях.
                                Проблема е че вие пренасяте карането от пистата в карането в градски условия - щото не можете да разграничите 2-те. Като порастнете умствено и улегнете, ще станете малко и по-толерантни - да има хора дето се влачат, ама ти на баба си и дядо си ще ги закопаш ли щото не може да вървят бързо? Много тъпо мислене....
                                Важно е говорене да има. Нищо, че си противоречиш. Не се напъвай вече, само ти си интелигентния. Напускам разговора
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X