Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Похвали се, оплачи се ! - част 8

    Старата тема е архивирана Тук
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

    #2
    Оплакване... Така я заварих сутринта... Click image for larger version

Name:	rps20160904_141131.jpg
Views:	1
Size:	72,5 KB
ID:	2093750
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Днес имах възможността да пробвам новото Типо. Конкретния автомобил бе седан с 1.6 110 к.с. бензинов двигател и автоматична 6 степенна трансмисия.Без да се впускам в много обяснения ще кажа,че много ми хареса(то още на снимки си ми харесваше).Единствена забележка имам към возията,която е прекалено твърда за семеен автомобил.Може би със 16ки ще е по-добре.Лично аз бих избрал и ръчната кутия за себе си.Но като цяло новото Типо ме спечели и някой ден ще го притежавам
      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

      Коментар


        #4
        да се оплача колата не пали

        Да се оплача колата НЕ пали -не свети чека първоначално.
        Сега сме в Гоце Делчев и вали.
        Трябва да си ходим с рейс .
        Ако има някой тук да пише.
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Да се похваля- прекарахме три хубави дни на Рибарица. Времето бе с нас, а и има какво да се види в Тетевенския и Троянския балкан.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            #6
            Хвалба: За почивните дни избрахме Ахтопол за почивка.
            Оплакване: Заричам се повече на море в България и в хотел All inclusive да не почивам.
            За пореден път си патя от патриотичните си настройки и опитите сам да си вменя, че този тип услуга
            не е по-лоша у нас, отколкото при комшиите...
            Като за капак гледах неволите на гостите в хотела в с. Черноморец и останах без думи, а собственика
            на този хотел може да си навре:
            "Да поддържаме все пак Българското"
            в някое отверстие.
            Ей за това ще блокират хората границите по Гърция, а догодина отново и в Турция.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #7
              ntodorov написа: Преглед на мнението
              Ей за това ще блокират хората границите по Гърция, а догодина отново и в Турция.
              Блокират малоумниците, юрнали се без да мислят.
              Аз си минах и на отиване, и на връщане през ГКПП Илинден/Екзохи - нямаше жива душа, бях единствена кола.
              С Българското черноморие бях приключил, но преди няколко седмици реших все пак да направя еднодневен плаж на Китен. Следобяд се преместих на Лозенец. Е повече такава грешка няма да правя. Да ходи който си ще, моя крак повече там няма да стъпи (освен на гости на приятели и роднини ).

              Хвалба: Избрах за почивните дни Гърция с малка почивка в Банско, съчетана с концерт на Дино Мерлин.
              В Банско ползвахме 4-звезден хотел ол-инклузив, останах много доволен.
              В Гърция - традиционно на гости на сестра ми в Солун, плажуване по солунските плажове- всичко перфектно.
              Върнах се със заредени батерии, да видим ще изкарам ли дългите работни седмици до следващата почивка

              Коментар


                #8
                Блокират малоумниците, юрнали се без да мислят.
                Не Дидо. Имах предвид, че много хора вече предпочитат Гърция и Турция за почивка щом правят калабалък на границата.
                Все ми се щеше и на мен да опровергая собствените си съмнения, но не успях. Повече няма да рискувам със здравето и пълноценната почивка
                на семейството си и то на цена, след плащането на която да се чувстваме измамени и...омерзени.
                Морски туризъм, съчетан с почивка в България спират да съществуват за мен. Виж Пирин, Рила, Родопи, Балкана са друга бира. И да не е всичко
                на 6 там, природата и хората винаги се реваншират, но тогава, когато използваш природните дадености и ги обезличиш чрез корист, тарикатлък, наглост и незачитане на морал си е престъпление.
                A17DTС/S
                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                Коментар


                  #9
                  Аз одавна не почивам по черноморието ни може би щот живея до морето.
                  Също като колегат Тодоров,за чим си ходил след като знаеш какво ще завариш,а и живееш до морето?
                  Отиваш плаж няколко часа и беж към Бс.
                  За балкана съм ЗА последно бях във Габрово,хотел Мак много ми хареса хотела.
                  Много модерен,бях си взел студио на 8 етаж супер беше.
                  Боженци,Дряновския манстир все хубави места.
                  Останах очарован от Боженци.
                  Е46 330d 2++

                  Коментар


                    #10
                    [QUOTE=dasteri777;1328362]
                    Аз одавна не почивам по черноморието ни може би щот живея до морето.
                    Също като колегата Тодоров,за чим си ходил след като знаеш какво ще завариш,а и живееш до морето?
                    Отиваш плаж няколко часа и беж към Бс.
                    Не отидохме да плажуваме. Потърсихме уединение в септемврийския Ахтопол. Намерихме го, но
                    неизменния субективизъм, съпътстващ почивката ни, буквално пресоли "ястието". В частност претенциите ни са към обслужващия персонал, който нехайно, немарливо и типично по нашенски с лека ръка и бездействие омаловажаваше всичко, което природата им/ни беше предоставила. Погрешната им трактовка на обвързващата услуга all inclusive пък беше дразнеща, а на моменти - абсурдна...Иначе в Ахтопол отмаряхме на скалите под хотела, в който бяхме отседнали. Чудесно местенце в един от заливите на града, където слънце, море, вятър, прохлада и пръски вода правеха невероятна симбиоза между романтика, носталгични спомени и релакс...
                    Хвалба: Поне дадохме шанс на нашето море, опитахме го отново, убедихме се в разликите, а когато пътуваме за почивка в странство, ще дишам по-свободно и без грам угризение...
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #11
                      [QUOTE=ntodorov;1328380]
                      dasteri777 написа: Преглед на мнението
                      Не отидохме да плажуваме. Потърсихме уединение в септемврийския Ахтопол. Намерихме го, но
                      неизменния субективизъм, съпътстващ почивката ни, буквално пресоли "ястието". В частност претенциите ни са към обслужващия персонал, който нехайно, немарливо и типично по нашенски с лека ръка и бездействие омаловажаваше всичко, което природата им/ни беше предоставила. Погрешната им трактовка на обвързващата услуга all inclusive пък беше дразнеща, а на моменти - абсурдна...Иначе в Ахтопол отмаряхме на скалите под хотела, в който бяхме отседнали. Чудесно местенце в един от заливите на града, където слънце, море, вятър, прохлада и пръски вода правеха невероятна симбиоза между романтика, носталгични спомени и релакс...
                      Хвалба: Поне дадохме шанс на нашето море, опитахме го отново, убедихме се в разликите, а когато пътуваме за почивка в странство, ще дишам по-свободно и без грам угризение...
                      Колега, много издребняваш, много. Бъди малко над нещата. Навсякъде може да се случат такива проблеми в хотела. Дори в Испания. Не свързвайте Черноморието ни с някои измети-печалбари. Това лято беше перфектно на нашето море. За 4 месеца, само 3 пъти валя дъжд. Днес 09.09 също ходих на плаж и времето беше повече от перфектно. Само слънце и приятна топлина на въздуха и водата.
                      А в Гърция малко ги удави, за съжаление.

                      Коментар


                        #12
                        Хвалба : За пръв път пиша в ,,новият '' форум .
                        Оплакване и въпрос : К'во му беше на старият
                        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                        Коментар


                          #13
                          Колега, много издребняваш, много. Бъди малко над нещата. Навсякъде може да се случат такива проблеми в хотела. Дори в Испания. Не свързвайте Черноморието ни с някои измети-печалбари. Това лято беше перфектно на нашето море. За 4 месеца, само 3 пъти валя дъжд. Днес 09.09 също ходих на плаж и времето беше повече от перфектно. Само слънце и приятна топлина на въздуха и водата.
                          А в Гърция малко ги удави, за съжаление.
                          Че, какво ми се е случило на мен в хотела, че ми даваш пример с Испания ???
                          Пък и как реши да квалифицираш моята почивка, като издребняване, като въобще не знаеш договорените ми условия и изпълнените такива.
                          Пък над "нещата" обещавам да бъда, ама следващия път...от самолета.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            #14
                            Хвалба: Преди месец станах татко.
                            Хвалба или оплакване : Поради горното трябваше да се разделя с фиата. Вече съм в отбора на задрасканите емблеми

                            Коментар


                              #15
                              stilo_new написа: Преглед на мнението
                              Това лято беше перфектно на нашето море. За 4 месеца, само 3 пъти валя дъжд. Днес 09.09 също ходих на плаж и времето беше повече от перфектно. Само слънце и приятна топлина на въздуха и водата.
                              А в Гърция малко ги удави, за съжаление.
                              Перфектно?!?
                              Наблъскани като сардели в консерва шезлонги за по 20-30 лв плътно по цялата плажна ивица, надута до дупка тъпа музика от огромни колони, дишащи във врата ти съседи по шезлонг, мръсно (много мръсно) море, отвратителен лепнещ по цялото ти тяло и влизащ чак в задника пясък... Паркинг в храстите за минимум 5 лв/ден (миналата година за 4 часа в Несебър ми взеха 12 лв)... Тичащи между шезлонгите деца (какви деца, цели изроди), хвърлящи ти в очите и в бирата пясък, от другата ти страна врещящо все едно го колят хлапе...някакъв батка със свирка, държащ се все едно морето е негово... Много хубаво, няма що!
                              Издържах цял ден!

                              Нищо от това го няма в Гърция.
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Working...
                              X