Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    dobrujanetza написа: Преглед на мнението
    Честтито, Колега Тодоров!
    С удоволствие карай новата придобивка!

    А аз да се оплача- за Италфеста май ще съм на работа...

    пс- Наблегнал си на XIAOMI в техниката .
    Благодаря колега.
    Така се получи май с XIAOMI -то, но и в случая се водих от цена - качество. Това скутерче не е най-доброто на пазара, но аналозите му започват с цени от 1200 - 1300 лв. нагоре. И въпреки това е едно от най-продаваните в Европа и никак не е лошо, а резервни части и аксесоари в Али-то - бол...Абе подготвям се за електрификацията в МПС -тата.
    ПС: До колегата tambuhtaneca. Ще пиша в новата тема.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    Коментар


      "Не случайно хората са написали в инструкцията, да се карат от лица навършили 16 години до лица навършили 50 години."
      Баси, почувствах се дискриминиран...
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        Днес удавих поне един натрапник в градината на село.
        Click image for larger version

Name:	DSC00222.jpg
Views:	1
Size:	414,4 KB
ID:	2098460

        Ябълките засега са чудесни, ще има и за хрупане, и за ракия
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          Оплаквам се - най-накрая и на мен ми се случи да ми вдигнат колата.
          Днес си пием кафе в Търново и по едно време пия и гледам как минава мойта кола, качена на паяка. Синята зона днес не работи, а бях сигурен, че съм спрял на разрешено място, дори изчаках един да тръгне и се наместих на неговото, покрай други паркирани коли.
          Намерих им телефоните на местните "паркинги и гаражи", но упорито никой не ми вдигна.
          Добре, че бакшишите знаят къде отнасят колите. Взех си колата срещу 44 лв, и пак минах покрай мястото, където бях паркирал. Е имаше знак "Забранено паркирането" и от двете страни на платното. Не знам как не съм го видял, явно щото търсих място къде да спра и не съм видял знаците, а и са ме подвели останалите паркирани коли.
          Скъпо кафе ми излезе, ама... кьорав карти не играе.

          Коментар


            Смятай, че си бил на семинар с тема паркиране. Платен.
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              Ей тоз румънец го вдигнаха в събота, да не си спрял и ти там нейде
              https://photos.app.goo.gl/mLYiVWsQGNKTQ34J6
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                В Търново винаги гостите са с предимство. Аз нали съм си Болярче под прикритие( номера ми е Е). И мен са се опитвали да ме вдигнат, въпреки че всички коли бяхме в нарушение, но другите бяха с номера ВТ.
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  От известно време ми се въртят мисли за нова стара кола.
                  Е, извъртяха се
                  В крайна сметка реших да стегна Мими. От днес е с нови дискове и накладки, нови амортисьори, нови тампони и маншони, обслужен двигател (ремъци, ролки, течности, филтри, свещи, кабели, абе всичко) и нов интериор. Майстора на стенда каза, че не е виждал 20 годишна кола с геометрия както е излезнала от завода. Не в допустимите норми, а със заводски такива!
                  Иии, днес все едно се качих на друга кола...
                  Alfa 159 SW 2.4 Ti
                  Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                  "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                  Коментар


                    Явно и за Теб все още има сантиментална стойност колата. Аз също нямам желание(финанси) да сменям Мара. Поддържа ли се както трябва- върви на бургия.
                    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                    Коментар


                      Ей тоз румънец го вдигнаха в събота, да не си спрял и ти там нейде
                      https://photos.app.goo.gl/mLYiVWsQGNKTQ34J6
                      Нв, ей тук бях се наместил, на мястото на 5-тата кола от ляво.
                      https://www.google.com/maps/@43.0835...7i13312!8i6656

                      Коментар


                        И ново оплакване:
                        Преди около месец ми се спука предното стъкло, от камъче от предния автомобил... Преди седмица и ме глобиха за това 30 лв с фиш, та се наканих да го сменя.
                        Вчера дойде стъклото, оставих колата, и днес си я взех. Всичко точно, но още с влизането днес в гаража им, едно от момчетата казва - да ти кажем, че капачето под огледалото си го нямаше като си оставил колата, да не кажеш, че ние сме го загубили...
                        Бе мама му стара, точно това капаче си беше там, педалчета ниедни, сигурен съм, щото огледах всичко преди да оставя колата. А и да е паднало по някаква причина, трябва да си е в купето. Яд ме хвана, че не направих една снимка на състоянието, в което я оставям... Друг път ще знам.
                        Тия са го счупили като са го сваляли, и сега ме хвърлят по върбите, че го било нямало.
                        Не е болка за умиране, то това капаче не се вижда ни отпред (има затъмнен участък покрай датчиците на стъклото), ни отзад, че се пада точно зад огледалото.
                        Ама много мразя да ме лъжат в очите и да ме правят на балама.
                        Както и да е, майната му, със собственика се познаваме, реших да не се разправям повече...

                        Коментар


                          Тюх, най-накрая и мен ме украсиха с фишче между Враца и Мездра. Явно вече много са ми набрали щом за превишение от 13 км/ч са се напънали да ми пратят честитка. Но се движа в правилната посока, де, предвид предишния ми акт, който беше за 14 км/ч отгоре. Явно на всеки 13 години ставам по-дисциплиниран шофьор

                          Все пак в мен тлее едно съмнение, щото бях останал с впечатлението, че в известието трябва да пише и грешката на уреда, с който е направено измерването, а в моето я няма. Да не са им станали вече свръх точни радарите?!
                          браво 1,6/90 - 09 г.

                          Коментар


                            slonikon написа: Преглед на мнението
                            Все пак в мен тлее едно съмнение, щото бях останал с впечатлението, че в известието трябва да пише и грешката на уреда, с който е направено измерването, а в моето я няма. Да не са им станали вече свръх точни радарите?!
                            Може да са те щракнали с някоя тринога - те май са "точни" със скоростта и не дават отклонения...
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              Там се крият малко след Лукойла в посока Враца, а ограничението е 60 или някво такова.
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                Абе не, щракнали са ме в обратната посока, докато пълзейки с малко по-висока скорост, съм се опитвал да изпреваря товарните автомобили. Ограничението си е 90. Аз си ги знам, че са там, ама как съм я изпуснал не ми е ясно. Както беше писано преди година и половина, много е подло, че преди 2 години изведнъж започнаха да причакват там. Освен вече написаното, условията са като на скоростен път и е много изкушаващо да си решиш проблемите с разните охлюви преди да навлезеш в прохода.
                                браво 1,6/90 - 09 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X