Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крив водач звучи готино като за много пари.
    Аз тия съм ги зачеркнал след реглажа от преди три месеца. След опит за реглаж на заден мост и при обяснение от моя страна да не се заниманват с него по причина че не могат да го регулират а и след реглажа им за който ходих три пъти сега ще трябва,да изхвърля гума на 6месеца.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      blue_coconut написа: Преглед на мнението
      Аз по-скоро да се оплача по тази тема със спирачките - купих си накладки АТЕ (уж скъпи, нали...), смениха ми ги за 30 лв в сервиз 6 плюс Люлин, като междувременно ми откриха два проблема - 1 отляво (скъсани гумички) и 1 отдясно (криви водачи) - за още 78 лв (с труда и материалите), та в крайна сметка се разделих със скромната сума от само 108 лв за спирачна система (само отпред!). Втрещена съм и от това, че за пореден път ме карат да чакам, и този път много, а се бях обадила предварително няколко дни по-рано, за да си запазя час. Както и да е, не това ми е главното оплакване. Притеснява ме това, че отново се чува скърцане, което сега дори е още по-оглушително и ще полудея...
      Аз след последното посещение в този сервиз - не бих стъпил там. Имах някакво причукване по дупките и като я закарах там за проверка, ми обявиха, че предни носачи били за смяна и отзад всичко било леш... изредиха една камара части по задното окачване, че били за смяна. И сумата с труда беше от порадъка на 1000 лв . Отидох във Вентура, тестваха я и се оказа само предна биалета. И вече 9 месеца от тогава не се чува нищо от окачването. Най забавното е, че от всичко изброено за смяна, само биалета нямаше, а то това се оказа проблемът. Само като си помисля, колко пари на вятъра щях да дам ако им се бях вързал.... това си беше чиста проба опит за измама за мен.
      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

      Коментар


        Kомплекта с гумичките беше 50 лв от тези 78 лв, които доплатих. Само водачите без труда не си спомням колко бяха, но майсторът искаше да ги погледне, понеже реши да разнищва защо отдясно накладката от външната страна била по-захабена от вътрешната страна... Не изкарвам случая, че са ми взели парите насила от джоба, аз си дадох съгласието, но всеки път така става при тях, и вече почвам и аз да се замислям дали да ги зачеркна...
        Предният път пък като бях за смяна на масло и филтър, междувременно се появи проблем с теч на антифриз. Счупиха ми термостата, думите бяха "Ами дошло му е времето".

        Коментар


          noriaga написа: Преглед на мнението
          Аз след последното посещение в този сервиз - не бих стъпил там. Имах някакво причукване по дупките и като я закарах там за проверка, ми обявиха, че предни носачи били за смяна и отзад всичко било леш... изредиха една камара части по задното окачване, че били за смяна. И сумата с труда беше от порадъка на 1000 лв . Отидох във Вентура, тестваха я и се оказа само предна биалета. И вече 9 месеца от тогава не се чува нищо от окачването. Най забавното е, че от всичко изброено за смяна, само биалета нямаше, а то това се оказа проблемът. Само като си помисля, колко пари на вятъра щях да дам ако им се бях вързал.... това си беше чиста проба опит за измама за мен.
          Работата е ясна, трябваше ми още едно мнение, за да си потвърдя притесненията, благодаря за обратната връзка! Вече са зачеркнати в моя списък със сервизи
          Забравих да добавя и как ми "оправиха" генерацията (няколко дни преди това при потегляне с много ниска скорост влязох в прекалено дълбока дупка и колата с извинение много се разпърдя) - със зверски удари с гигантски чук... При тази гледка и звук ме болеше сърцето.

          Коментар


            По какви сервизи ходите.... има сума теми за сервизи тук, в които такива неща не се случват..., ползвайте ги(темите)
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              blue_coconut написа: Преглед на мнението
              Работата е ясна, трябваше ми още едно мнение, за да си потвърдя притесненията, благодаря за обратната връзка! Вече са зачеркнати в моя списък със сервизи
              Забравих да добавя и как ми "оправиха" генерацията (няколко дни преди това при потегляне с много ниска скорост влязох в прекалено дълбока дупка и колата с извинение много се разпърдя) - със зверски удари с гигантски чук... При тази гледка и звук ме болеше сърцето.
              Абе Лили бе, ще се научиш по трудния начин. Има си доказани сервизи във форума, оставяй ги тия +6,7+. За другия път свиркай и всичко ще е точно.
              А за по дребни неща има едни две момчета тук във форума мн обичат да се цапат за спорта, ама мързела ги е налегнал последно време
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                ЩЕ ТЕ СМАЧКАМ,кой го мързи бе.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  Да се оплача и аз- за две ламБички на врътките на парното час и половина сваляне и качване на пластмаси... Без свалянето на магнета, че беше свален предния ден. Реално само едната беше изгоряла, но превантивно смених и другата, да няма после упражнение за глупаци и благословии. А новите лампички ако изкарат колкото старите-цена нямат.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    Да се похваля и аз. Взех си изпитите по Микроикономика, Математика, Английски.
                    Оплаквам, се че ми остават още два по Мениджмънт и Право.
                    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                    Коментар


                      Да се оплача от БОБ оператора демек А 1
                      трябва да плашам интернет по 60 лв на месец макар че БОБ нямат интернет но може да се ползва въпреки зе нямаме договор за интернет
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        Да се похваля и аз. Взех си изпитите по Микроикономика, Математика, Английски.
                        Оплаквам, се че ми остават още два по Мениджмънт и Право.
                        Коста, студент на тези години- трудна задача... Но успех с другите изпити!
                        Това ще да е конкурс за голям началник сигурно.
                        Последна редакция от dobrujanetza; 21.11.2018, 20:24.
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          Оплакване,

                          Счупих си левия палец на крака. За сметка на това ще замине и нокътя. Сего ходя като колянов вал, че и не мога да карам, съединителя на кромата е много корав
                          Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                          Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                          Коментар


                            Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
                            Оплакване,

                            Счупих си левия палец на крака. За сметка на това ще замине и нокътя. Сего ходя като колянов вал, че и не мога да карам, съединителя на кромата е много корав
                            Лоша работа... Дано се оправиш по-бързо.
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              Благодаря, дано наистина мине по-бързо. Поне да мога да ходя
                              Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                              Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                              Коментар


                                Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
                                Счупих си левия палец на крака.
                                От написаното излиза, че имаш само един крак, на който има два палеца - ляв и десен
                                Предполагам, че си счупил палеца на левия си крак, за което съжалявам и ти съчувствам.
                                Пожелавам бързо зарастване.

                                Да се оплача и аз по темата - преди няколко месеца сериозно си ударих кутрето на левия крак, боля ме много 2 дни, след което посиня, но болката попремина. Така и не отидох на лекар, след десетина дни спря да ме боли и така... Приятели предположиха, че вероятно съм го счупил, но и че бързо зараствали, и най-вероятно точно това е станало. Сега ако го размърдам с ръка, усещам леко наболяване в определени позиции, ама тъй ще е... За следващите 25-30 години, пък после ще ми е все тая

                                Коментар

                                Working...
                                X