Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честито и от мен! Момче/момиче?

    На шега, на майтап, жената цъкна седмия месец, а малката септември тръгва на училище.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      Честито и от мен! Момче/момиче?

      На шега, на майтап, жената цъкна седмия месец, а малката септември тръгва на училище.
      Време е да слагаш ракията в шишетата за гости
      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

      Коментар


        Ракията е най-лесна. Другата седмица започвам ремонт, там ще е трудната част
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          Слав написа: Преглед на мнението
          Вече съм татко за втори път.
          Не бързах да се хваля, защото имаше малко драми, но вече всичко е наред
          Честито и от мен. Чудесна новина
          Живи и здрави цялото семейство.
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            Слав написа: Преглед на мнението
            Вече съм татко за втори път.
            Не бързах да се хваля, защото имаше малко драми, но вече всичко е наред
            ЧЕСТИТО, Колега!
            Много да Ви радват!
            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

            Коментар


              Благодаря на всички за пожеланията!
              Вече станаха две момичета. Вкъщи е женско царство.

              П.П. и аз съм като колегата. Малката тръгва на училище от Септември и си имаме ново попълнение в семейството
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар


                Ще пробваш ли за момче?
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  Реших да не отварям нова тема за това питане и смятам, че няма да е проблем. Какво правите със стара непотребна литература? Имам в предвид стара специализирана, като книги за стари компютри, програмни езици и други от сорта. Хем ми са излишни хем ми свиди да ги хвърля. Пазя например ръководство за компютър "Изот", ръководства застари версии на Windows, стари офиси, учебници за различни програмни езици: както казваше едн колежка "език бъзик", Фортран, Клипер, Оракъл и т.н. Имам и много книги по математика, но тя не остарява, тя е вечна. Моите деца отдавна са пораснали, но и двамата не станаха математици, но за книги по математика въобще нямам намерение да се оттървам от тях, най много някой от тях мога да ги даря на ТУ Габрово, щерката работи в библиотеката и нямам проблем, не ги изкупуват, а приемат само дарения.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    Реших да не отварям нова тема за това питане и смятам, че няма да е проблем. Какво правите със стара непотребна литература? Имам в предвид стара специализирана, като книги за стари компютри, програмни езици и други от сорта. Хем ми са излишни хем ми свиди да ги хвърля. Пазя например ръководство за компютър "Изот", ръководства застари версии на Windows, стари офиси, учебници за различни програмни езици: както казваше едн колежка "език бъзик", Фортран, Клипер, Оракъл и т.н. Имам и много книги по математика, но тя не остарява, тя е вечна. Моите деца отдавна са пораснали, но и двамата не станаха математици, но за книги по математика въобще нямам намерение да се оттървам от тях, най много някой от тях мога да ги даря на ТУ Габрово, щерката работи в библиотеката и нямам проблем, не ги изкупуват, а приемат само дарения.
                    Редиш ги по мазета, шкафове, гардероби, килери и т.н. След време сами изчезват, без майтап. Не знам как, но след достатъчно време просто никой не може да ги намери. Така хем ги изхвърляш, хем не ти се свиди.

                    Коментар


                      Наснимай ги и ги пусни в ОЛХ или по фейсбук групите на някакви символични цени.
                      "Без сърца, сме просто машини"
                      Toyota Prius 1.5 Hybrid
                      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                      Коментар


                        Ще пробваш ли за момче?
                        Рано е да се каже
                        Времето ще покаже кога и дали

                        Относно книгите от питането на колегата @NikMar - щом имаш вариант за библиотеката изобщо не го мисли.
                        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                        Коментар


                          За математиките се оказа, че няма проблем, но за компютърните няма да ги вземат з/о държат на нова литература, което е логично. Имам възможност и да питам в градската библиотека, ще видим.
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            Click image for larger version

Name:	Lenovo_A1000_IMG_20190629_185601.jpg
Views:	1
Size:	124,1 KB
ID:	2098506Click image for larger version

Name:	Lenovo_A1000_IMG_20190629_185624.jpg
Views:	1
Size:	210,5 KB
ID:	2098507Да се оплача
                            Днес ходихме до НИШ на отиване добре почти нямаше чакане на границата
                            но на връщане почти 6 часа чакане от 12 гишета работят 6
                            А гастербайтери колкото щете имаше поне 4 км опашка и бавно върви.
                            Добре че минахме по стария път и се вляхме на половинага опашка.
                            Последна редакция от kluchar; 30.06.2019, 07:07.
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              Е това всяка година е така - в края на юни, до средата на юли турчолята се прехвърля от Германия в Турция и е мазало по границите, не само по сръбско-българската, а и хърватската и унгарската. После края на август трафика се обръща в другата посока.
                              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                              Коментар


                                Омръзнало ми е от тия чалми.
                                Границите приличат на битак.
                                Тия излизат и лягат да спят на тревата, изхвърлят сума ти боклуци по земята и става истински катун.
                                И това защото са малоумни и отказват да пътуват със самолет. Не знаят явно как да си купят билети и да стигнат до самолета, който пътува за 1ч, и пътуват 28 часа правейки мазало
                                Изпреварвам ги отдясно и ги предреждам на всички граници и изобщо не ми пука.
                                1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                                Коментар

                                Working...
                                X