Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ето къде е бил "ключа от бараката" https://www.mezhdunaroden-telefonen-...od+0631+bg.php
    Абе напиши целия номер и ще видим какво ще излезе за него. На тоя линк дето си го пуснал, ясно пише че номера е български. Дори от другата стая да ти звъня, ако не съм в тел. ти списък пак ще пише +359..... Щом ти излиза с код на населено място, значи е стационарен и няма как да ти звъни от чужбина. Ако си ходил около Свищов с колата си в последната 1 година, може да имаш някое фишче и да те търсят куките.
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      Ето ви целия номер +35963146441. До Свищов съм ходил последно преди 15-на години, фишове нямам след изчистването на погрешно издадения ми фиш за продадената ми през април Брава, за който писах по-рано.
      П.С. Не ме притеснява позвъняването, написах от любопитство, но вече мисля че разбрахме какъв е - стационарен от Свищов, а защо са ми звъняли не ме интаресува, не са повтаряли.
      Последна редакция от NikMar; 11.10.2021, 12:35.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        Да се оплача ли незнам -
        Сина е 11клас като гледам какво учи незнам как ще изкарва поне 5
        Дори някой не мога да ги кажа и незнам какво означават .
        Учи иначе Информатика и Английски .
        Е знаем повече Английски от Български но кво да се прави .
        АЕ III модул - Езикът чрез литературата (ИУЧ) -- на английски
        АЕ IV модул - Културата и междукултурното общуване (ИУЧ) --- на английски
        АЕ - избираем модул (ИУЧ) --на Английски
        ИНФ I модул - Обектно ориентирано проектиране и програмиране (ИУЧ) 00 | 0 0 0
        ИНФ II модул - Структура от данни и алгоритми (ИУЧ) 00 | 0 0 0
        ИНФ - избираем модул (ИУЧ) 00 | 0 0 0
        ИТ - избираем модул (ИУЧ) 00 | 0 0 0
        ИТ I модул - Обработка и анализ на данни (ИУЧ) 00 | 0 0 0
        ИТ II модул - Мултимедия (ИУЧ) 00 | 0 0 0
        Испански език (ЗУЧ) 00 | 0 0 0
        ИЦ I модул - Власт и институции (ИУЧ) нещо като Право
        ИЦ II модул - Култура и духовност (ИУЧ) нещо като История
        ИЦ III модул - Човек и общество (ИУЧ)
        ИЦ - избираем модул (ИУЧ)
        Допълнителна подкрепа за личностно развитие (ЦДО/ ПЛР) 00 | 0 0 0
        Логопедична подкрепа (ЦДО/ ПЛР) 00 | 0 0 0
        Български език и литература (ЗУЧ) 00 | 0 0 0
        Английски език (ЗУЧ)
        Математика (ЗУЧ)
        Гражданско образование (ЗУЧ)
        Физическо възпитание и спорт (ЗУЧ)
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          То и преводача на гугъл неможа да ми преведе част от тези съкращения
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            ИЦ I модул - Власт и институции (ИУЧ -това било история
            https://souhristobotev.com/wp-conten...0%BA%D1%82.pdf
            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

            Коментар


              Taзи комисия, която мисли всички тези глупости и учебници с Пернишки вестник по главата, докато им дойде акъла !
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                Има ли някой, който да разбира от електромери? Предния месец платих доста ток, имахме наистина доста използвани ел. уреди, но днес реших да проверя как ще реагира електормера при изключени бушони в апартамента. Във входа сме 9 апартамента в 3 от тях никой не живее, в един правят ремонт /днес не са тук/ от останалите 5 би трябвало електромерите да показват консумация. 3 от тях включително моя, при изключени у дома бушони, светеха постоянно един премигваше а другия нямаше никаква индикация. Когато включих бушоните моя започна да мига-явно, отчита консумация.
                Въпросът ми е, редно ли е моя при изключени бушони да свети постоянно? Електормерът е трифазен, ако това има значение.
                Click image for larger version

Name:	IMG_20211014_110619.jpg
Views:	1
Size:	67,5 KB
ID:	2099234
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  ...Въпросът ми е, редно ли е моя при изключени бушони да свети постоянно? Електормерът е трифазен, ако това има значение.
                  [ATTACH=CONFIG]109062[/ATTACH]
                  Точно така се държат електромерите и в нашето табло, ако няма никаква консумация - светят постоянно.
                  Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                  Коментар


                    Точно така се държат електромерите и в нашето табло, ако няма никаква консумация - светят постоянно.
                    Друго си беш едно време с въртящия диск Не отива на добре тоя свят
                    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                    Коментар


                      Оказа се че в Габрово правят електромери или поне части за тях, не съм сигурен кое точно. Научих следното от съученик на затя, който работи там: Когато има консумация диодът му мига, ако спре консумацията свети постоянно за някакъв период от време, след което заспива, като Уйндос-а. Иначе се сменят показателите на монитора му, дневна, нощна, дата, час и още един бог знае какво.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        Оплаквам се!
                        Отиде си най-добрата кола, Мареата...
                        RIP 14.02.1997 - 14.10.2021

                        Коментар


                          Оказа се че в Габрово правят електромери или поне части за тях, не съм сигурен кое точно. Научих следното от съученик на затя, който работи там: Когато има консумация диодът му мига, ако спре консумацията свети постоянно за някакъв период от време, след което заспива, като Уйндос-а. Иначе се сменят показателите на монитора му, дневна, нощна, дата, час и още един бог знае какво.
                          Точно така, сега ако искаш или можеш да провериш с правилен уред дали отчита правилно или да запишеш показанията, да включиш уред който има табелка и на нея пише какво консумира и да засечеш за дадено време какво ще покаже електромера.

                          Коментар


                            А защо задницата и е в такъв вид ?
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              Не мога да се удържа: Ботевград - Козлодуй, точно по книжка.

                              Click image for larger version

Name:	Extra-urban Bravo.jpg
Views:	1
Size:	105,9 KB
ID:	2099237Click image for larger version

Name:	Extra-urban.jpg
Views:	1
Size:	33,7 KB
ID:	2099238
                              браво 1,6/90 - 09 г.

                              Коментар


                                dobrujanetza написа: Преглед на мнението
                                А защо задницата и е в такъв вид ?
                                Защото идеята е задната брония, стоповете и задния капак да отидат в една друга Мареа. А ако питаш за липсващите елементи от металната конструкция, това е от ръжда

                                Коментар

                                Working...
                                X