Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да се похваля, вече имам нова играчка, жената ме глези. Вече може да обмислям проект за кола на дъщерята.
    Прикачени файлове
    Либра 1,9 жтд 2000г. LX
    Фиат Крома 1,9 2009г.
    Ивеко Дейли 2.8 2006г. Ланча Делта 2.0 mjet 2008г.

    Коментар


      Хваля се..
      Днес минах покрай едни сигми с 80 в населено място И нищо

      Коментар


        Хвалба ли е? Или оплакване? Не знам, но съм на път да дефинирам ново заболяване - интернет логорея.


        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          Мисля че има само с какво да се похваля.
          Роди ми се втори член на форума преди 1 месец, пак момиче, но отново бъдеща фенка на марката Хаахха.
          Поднових си гаража с новата фейсова Крома.

          Не мисля , че имам право да се оплача с нещо. Малко само недоспиване , но не се брой!
          ex.FIAT REGATA 70S 1.3 -84г. , ex.FIAT TEMPRA 1.6 i.e -94г , ex.FIAT PUNTO MK2 1.2 16V 2000г.ex.FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16V s-jet-2007г.
          ex.Fiat Croma 1.9 8V m--jet 2007
          Fiat Croma 1.9 16V 2008г.

          Коментар


            Честито колега, живи и здрави
            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

            Коментар


              malkiq1985 написа: Преглед на мнението
              Мисля че има само с какво да се похваля.
              Роди ми се втори член на форума преди 1 месец, пак момиче, но отново бъдеща фенка на марката Хаахха.
              Поднових си гаража с новата фейсова Крома.

              Не мисля , че имам право да се оплача с нещо. Малко само недоспиване , но не се брой!
              Да са Ви живи и здрави момиченцата!
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                Оплакване: Онзи ден забелязах, че на Кромата от дясно капе (сълзи) масло..., пак непредвиден разход хаха
                Хвалба: Скоро излизам във ваканция...
                link

                Коментар


                  Благодаря Ви за пожеланията колеги!
                  ex.FIAT REGATA 70S 1.3 -84г. , ex.FIAT TEMPRA 1.6 i.e -94г , ex.FIAT PUNTO MK2 1.2 16V 2000г.ex.FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16V s-jet-2007г.
                  ex.Fiat Croma 1.9 8V m--jet 2007
                  Fiat Croma 1.9 16V 2008г.

                  Коментар


                    Днес се разделихме с Кромичката. Хубавото е, че си остава форумска.
                    А аз пълноценно се завръщам във форума на Ланча.
                    В момента у нас има Либра, Капа и от днес - Тезис.
                    Ще се похваля със снимки след като я регистрирам, което ще стане след десетина дни, като пристигне оригхналния талон от Италия.

                    Коментар


                      Честито.
                      Е защо не се обади ?
                      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                      Коментар


                        Ей на никой не му се оплаква или хвали. Аз да ае похваля една година вече с алфата че и малко повече
                        Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                        Коментар


                          Честито.
                          Е защо не се обади ?
                          Ако имаш предвид за продажбата на Кромата - имаше огромен пост в раздел "Продавам автомобил".

                          Коментар


                            Оплакване- някакъв голям шофьор ми е изкривил предния десен калник.... На какви ли не малоумници вече дават книжки...
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              Оплакване и похвала:
                              Онзи ден тръвам от работа и поемам към центъра. Спирам на паркина на "Ал. Невски" и виждам бележка на чистачката ми. Бележката съдържа извинени за надраскан протектор на предната ми броня и телефонен номер, на който да намеря жената - Роси. Тъй като идвам откъм задницата на колата, изобщо не ми беше направило впечатление. Погледнах бронята - на черния протектор под фара - 20см драскотина.... А бронята беше боядисана цялата преди 2 месеца има-няма. Писах на колежката по Вайбър и тя ми отговори - извини ми се поне 10 пъти и ми предложи компансация за щетата. Така или иначе нямаше да дам колата на бояджия заради това и реших да пробвам да зачистя драскотината с водна шкурка, да я пръсна с черен мат и отгоре безцветен лак - така беше направена и по време на ремонта. Предложих на колежката ако няма против да ми покрие материалите, а тя се съгласи от раз. Направих колата през почивните дни - играх си два часа, за да отцепя протекторите и да ги пръсна, но стана идеално. Снимах колата и я пратих на колежката, заедно с касовата бележка от Практикер на стойност 25 лева. Още на другия ден жената ми предложи среща в бизнес парка, за да ми даде парите. Замислих се дали да и ги взема, но тя държеше - рядко се попада на такъв честен човек, но все пак не си бях одрал сам чисто новата броня.
                              Оказа се, че жената доста е патила. Беше и много гузно. Купила си е нов Хюндай и за една година го е направила на войнишко канче. Като чух историите, чак се зарадвах, че не ме е потрошила подобаващо. Дори ми благодари за доброто отношение.

                              Та, колеги, имало добри и доблестни хора. Заварвал съм какви ли не щети по колата, но за пръв път се случва някой да си признае и дори да остави телефон за връзка. Съседът ми като ми осурка бронята и калника, ако не бях го хванал в крачка, беше готов да духне.... А преди години в един проливен дъжд колега с червена Мареа спря в мен на светофара на ДКЦ-2 в Бургас, счупи ми бронята, даде назад и избяга.
                              Click image for larger version

Name:	17495613_10209349382317208_1362655866_n.jpg
Views:	1
Size:	77,0 KB
ID:	2094488
                              Последна редакция от PSG; 27.03.2017, 21:00.

                              Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

                              Коментар


                                Евала, това и да го бях видял нямаше да повярвам.
                                punto HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X