Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поздрави и от мен, Краси!
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      Честито, Краси! И да не са последни!
      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

      Коментар


        Браво, да растат здрави и да ви радват много. Наздраве!
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          Поздравления, Краси! Бъдете щастливи цялото семейство!
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар


            Чудесна новина Краси. Много се радвам. Бъдете живи и здрави. Голямо щастие е това, всичко останало бледнее...И да слушаш малките.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              Честито и от мен, много хубава новина!
              А заради подобни думи много хора се плашат да имат деца... Но в крайна сметка важното е въпросните няколко месеца/години безсъние да са си стрували.
              Пожелавам ви да се наспивате пълноценно в следващите 6 месеца

              Коментар


                Чак страх не, но трябват здрави нерви
                Знам какво е с едно дете, с две нещата са поне 1.5 по-трудни и то не откъм финанси, а от към търпение и брой ежедневни задачи.
                Хубавото е че вече не помня много от тези първи 6 месеца и моментите след това са безценни
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  Това за страха го казах шеговито, разбира се, че това надали би спряло някой.
                  Не ги помниш, понеже си бил под непрестанен стрес и нямаш спомен кога за последно си спал нормално повече от 5 часа?
                  П.С. Наистина познавам една дама, която е с две момченца - първото не я оставяло 2-3 години да има нормален сън, така че разбирам защо намесваш здравите нерви.

                  Коментар


                    Като става въпрос за недоспиване породено от мъниците си спомних тези времена и ми стана едно такова готиноооо.
                    Това недоспиване си беше най-сладкото недоспиване за мен. Днес пак не си доспивам, но вече от друго.
                    Хваля се: Вече няма, кой да ми пречи на съня.
                    Оплаквам се:...Това нещичко, което ми пречеше на съня, днес вече е девойка и да искам да го гушна както преди - вече не става.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      ntodorov написа: Преглед на мнението
                      Като става въпрос за недоспиване породено от мъниците си спомних тези времена и ми стана едно такова готиноооо.
                      Това недоспиване си беше най-сладкото недоспиване за мен. Днес пак не си доспивам, но вече от друго.
                      Хваля се: Вече няма, кой да ми пречи на съня.
                      Оплаквам се:...Това нещичко, което ми пречеше на съня, днес вече е девойка и да искам да го гушна както преди - вече не става.
                      Така е Колега Тодоров, птичките порастват и отлитат от гнездото.
                      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                      Коментар


                        ntodorov написа: Преглед на мнението
                        Като става въпрос за недоспиване породено от мъниците си спомних тези времена и ми стана едно такова готиноооо.
                        Това недоспиване си беше най-сладкото недоспиване за мен. Днес пак не си доспивам, но вече от друго.
                        Хваля се: Вече няма, кой да ми пречи на съня.
                        Оплаквам се:...Това нещичко, което ми пречеше на съня, днес вече е девойка и да искам да го гушна както преди - вече не става.
                        Аз се утешавам с внучката, като ме стисне чак ми изкачат очите от орбитите и следва "дядо, много те обичам", какво да кажа повече.
                        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                        Коментар


                          dobrujanetza написа: Преглед на мнението
                          Така е Колега Тодоров, птичките порастват и отлитат от гнездото.
                          За огромно наше съжаление е така. Колелото се върти и няма да спре да се върти.
                          ПС: Да, колега NikMar, това ме държи.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар


                            krasio_79bs написа: Преглед на мнението
                            Хвалба- на 11.01.2019 двамата с Милена станахме родители на Божидар и Валерия. Оплакване- от месец чета само за Дачии и приус във Фиат Форум България.
                            Ехееее, браво бе майсторе! Живи и здрави да са ви и много гордост да ви носят!
                            Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                            Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                            Коментар


                              Работата става солена. Буквално :D
                              Почти е готов втория сет пастърма, че първия свърши много бързо
                              Прикачени файлове
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар


                                Къде викаш го държиш?
                                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                                Коментар

                                Working...
                                X