Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По една гумена шлаловка на фар- от вътрешната страна на фара.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      Как се оправи ами вдигнах капака и там къде видях на самия фар гумата за стъклото ми се видя, че е мека като маджун и с пръста е натиснах и стана все едно, че съм сложил маджун и няма да се поти вече...
      Ако пак се обади ще го намажа с силикон примерно...

      Коментар


        Друго да се оплача...
        От месец някъде има нещо като тракане от пред чувасе като на тенекия... Все дни има куфар с инструменти в коша...
        На една дупка не се чува най добре на паваж така ако не е равен... Отпред отдолу... Лягай отдолу с чукче чукай щангите биатлети гърнета траби нищо няма. На майстор е карах и той същото ходовата част е много стегната какво така трака.. на малка дупка не на по голяма и така 2/3 една след друга... На фара нямаше една видия вложихме качили се стегна малко ,но пак го има... Тя е на 20 г кво искаш един лев нещата махай е тая кола пенкато е видя лошо ми става...
        Най точно все едно има няколко листа от ножовка в метална кутия в коша така звучи.... Още да е от фара ??? Тенекиджията дето исправя калника сие забравил ключа някъде вътре
        Последна редакция от fifo td 100; 10.07.2018, 13:11.

        Коментар


          Та каква е колата? Когато купих моята и при мен нещо похлопваше отпред в дясно при по- рязко спиране, след непомня колко време ми се наложи да сваля фара, оказа се че единия клаксон виси на кабела, а той е под фара и не се вижда.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            Та каква е колата? Когато купих моята и при мен нещо похлопваше отпред в дясно при по- рязко спиране, след непомня колко време ми се наложи да сваля фара, оказа се че единия клаксон виси на кабела, а той е под фара и не се вижда.
            Е как каква Мареа комби ТД 100...
            Мен е при каране с поне 30/40 км по продължителна неравност...

            ---
            Колеги, моля ви, придържайте се към темата, похвалете се или се оплачете за нещо. Обсъждането на техническите проблеми е добре да става в съответните раздели, за да може да е в помощ и на други след вас, на които им се потят фаровете или имат куфари с инструменти в коша. Благодаря ви предварително!

            ogi28b

            Коментар


              Да се похваля- дъщеря ми е приета с Немска филология в Софийския Университет.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                Браво Жоро, късмет в следването
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  S_BANKOV написа: Преглед на мнението
                  Браво Жоро, късмет в следването
                  Колега Банков, ще ми купуваш риза. Името ми е Димитър, не Жоро.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    Оплакване/хвалба: след една седмица и 350 лв. климатика в колата вече работи
                    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                    Коментар


                      Hristian_Aleksiev написа: Преглед на мнението
                      Оплакване/хвалба: след една седмица и 350 лв. климатика в колата вече работи
                      Ето защо аз се отказах от моя и ще си ползвам джама ...

                      Коментар


                        dobrujanetza написа: Преглед на мнението
                        Колега Банков, ще ми купуваш риза. Името ми е Димитър, не Жоро.
                        Казвай размера.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Две хвалби, че в последно време само се оплаквам - от 11-ти юли вече съм горд собственик на златен талон , и в събота бях на сватба, изкарахме си много хубаво! Малко обърках пътя на връщане и карах 20 км, за да успея да обърна, но... всичко е точно.

                          Коментар


                            С малка маймуна на 7 месеца не е оферта да пътуваш с отворени прозорци на магистралата , а и цената за нов компресор беше доста по висока, затова минах на вариант от 3 да направим 1
                            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                            Коментар


                              Да се похваля, имаме си студен в Университет по хранителни технологии, гр. Пловдив със специалност технология на храните и дизайн на ароматно вкусови продукти.

                              dobrujanetza написа: Преглед на мнението
                              Да се похваля- дъщеря ми е приета с Немска филология в Софийския Университет.
                              Честито!
                              Последна редакция от kosta; 17.07.2018, 11:39.
                              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                              Коментар


                                Kosta- Честито и на Вас !
                                пс- Да се стягаме откъм кръста...
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X