Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес взехме мама зайка и пухчо веднага се зае с работата да прави зайчетаClick image for larger version

Name:	IMG_20200215_115020.jpg
Views:	1
Size:	54,2 KB
ID:	2098811
    Не ни казаха каква е породата и на колко месеца е ама е поне на 6 месеца -
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      Купих си компресорчето от ЛИДЛ, текущата примоция. Обявили са, че помпа до 10 бара налягане и мисля да го тествам на гумите на колелото, моите са на 7.5 (шосейка със 700 х 23C).

      Коментар




        Днес с внучката.
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар




          Днес с внучката.
          Ще станат шофьори.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            Еее.., само големите пускат на стадионите с коли, вие и Боби Михайлов, но на него му скроиха шапката.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              Ебати презапасяването - все едно гледаш Resident Evil. Малоумниците изкупиха и тоалетната хартия....
              FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

              Коментар


                Запасяването в нормални граници е съвсем логично. Приятелче ми писа, че в Германия магазините са празни, а у нас въвеждат пропускателен режим пред всеки хранителен магазин, съответно едно ходене до магазина ще коства 1-2-3 часа...
                Преди малко Еконт пуснаха съобщение, че преустановяват работа до второ нареждане и направо го цъфнах...
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  Приятелче ми писа, че в Германия магазините са празни
                  Разбира се това не е вярно.
                  Даже положението в немските магазини, сравнено със снимка от Кауфланд Варна от днес, е много по-спокойно.
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар


                    Хайде за риба!
                    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                    Коментар


                      tambuhtaneca написа: Преглед на мнението
                      Ебати презапасяването - все едно гледаш Resident Evil. Малоумниците изкупиха и тоалетната хартия....
                      Вчера чаках пред кварталната аптека - отвън, за да не правя калабалък вътре. За мои си работи, които пия редовно, все пак вече съм стар човек . Зад мен се образува опашка от желаещи да влязат, които мирно и чинно си чакаха реда отвън. В това време обаче вътре пазаруваха една овца с детето си и някакво семейство тъпунгери. Поне 15 минути се консултираха с търпеливите аптекари как аджеба изведнъж да станат много здрави и неподатливи на вируса. Изкупиха по една торба с витамини и имуностимулатори от всякакъв вид. Разговори с роднини по телефона, конферентни връзки с аптекаря, да купя ли и това, сложете ми и онова... А през това време детето стоеше вътре в аптеката, като от скука пипаше всичко, до което може да се докосне. А тъпата му майка не му каза да излезе навън, докато тя се "консултира"?! Сигурен съм, че няма да го накара и да си измие ръцете след всичко, до което се докосна в аптеката.
                      И като стана дума за малоумници, правило ли ви е впечатление, защото на мен да, колко лоши хигиенни навици имат масата народ? Например - още преди да започне истерията с коронавируса, винаги много съм се дразнел на продавачки, които кашлят, като възпитано прикриват устата си с ръка и после със същата ръка ви подават стоката. Отказвал съм да взема такава стока.
                      Последна редакция от snake; 14.03.2020, 08:17.
                      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                      Коментар


                        Поради тези причини аз съм от малоумниците от първото мнение на тази страница, които си купиха храна за месец напред, за да сведа контактите с населението до минимум. Ама други не мислят така и заразата расте...
                        A20DTH ЖТД ама не баш
                        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                        Коментар


                          Поради тези причини аз съм от малоумниците от първото мнение на тази страница, които си купиха храна за месец напред, за да сведа контактите с населението до минимум. Ама други не мислят така и заразата расте...
                          Вируса го има в България от поне месец, така, че не се знае изобщо какъв е обхвата на заразата. Реално погледнато съвсем е възможно 50-60% от населението да го прекара. Като гледах снимките по магазините, не е нормално човек да купи 4 пакета по 40 броя тоалетна хартия, за да се запаси....Или да дадеш 100 лв. за лекарства, които изобщо в дадения момент не ти трябват, но да правиш опашка от 20 човека. Днес пред мен един купи 10 хляба и 2 стека прясно мляко??!?!?! Всяко едно домакинство е нормално да има по 2-3 кг ориз, брашно, захар, олио и т.н. във всеки един момент от време. Ама да вляза да си купя 1 хляб и 2 кисели млека и да гледам как някой купува 10 хляба, които след 2 дни ще са мухлясали (или може да ги замразява - ддз) - е това вече е лудост и паника.
                          Всеки мислещ човек като вижда какво става по света би трябвало до преди месец да се е запасил, а не след като се обяви такова положение да тръгне да прави простотии.
                          Последна редакция от tambuhtaneca; 14.03.2020, 14:38.
                          FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                          Коментар


                            Click image for larger version

Name:	DSC_0000174.jpg
Views:	1
Size:	398,6 KB
ID:	2098832
                            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                            Коментар


                              [ATTACH=CONFIG]107997[/ATTACH]
                              Поне по реките няма много хора.

                              ВО, при Теб може и да става работа от дома , но при мен не е така.
                              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                              Коментар


                                dobrujanetza написа: Преглед на мнението
                                Поне по реките няма много хора.

                                ВО, при Теб може и да става работа от дома , но при мен не е така.
                                Да, ама за някой мерките за предпазване изглеждат малоумна работа.
                                За мен съм си взел най-правилното решение. От една стана ще сведа контактите до минимум, което трябва да бъде като отговорност на всеки един от нас. От друга няма да си губя времето по опашки. От трета ако случайно някой умишлено подвежда населението да не бъда крайно засегнат. От четвърта ако случайно има храна за всички без никакъв дефицит, то няма другите да бъдат засегнати, защото ще ям запас, а не от магазина. И накрая ако случайно няма никакъв проблем и "кризата" отмине бързо и без проблеми, то ще даря останалия запас на благотворителна организация. Така, че съм го мислил от много страни, а не е малоумно купуване на стоки защото всички така правят.
                                A20DTH ЖТД ама не баш
                                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                                Коментар

                                Working...
                                X