Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оплакване:сутринта т.нар.магистрала "Люлин" не беше пипната от снегорините.На втория тунел,посока София,бяха спрели и си хортуваха.Изобщо пълно безхаберие!?!?
    1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

    Коментар


      Да се похваля- за празника ме дариха с шаран и мускатова ракия. То шаран не яде шаран, но ще го хапна.
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        Взех си всички изпити. Край на първия семестър с общ успех 5.00
        Баси, не съм очаквал, че училище ми е липсвало толкова много...
        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

        Коментар


          М да, на всеки мъж след определена възраст почна да му липсва университета и основно студентките в него.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            На мен ми липсва и свободата, безгрижието /освен в сесия/ и не мислиш за семейство, дали утре ще си на работа и т.н. Както казваше един в казармата "Какво ти е тук? Хранят те, поят те, командват те и за нищо освен за уволнение не мислиш"
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              Факт - съществуват едни 4 седмици в годината, в които трябва да се напънеш малко, за да вземеш изпитите все пак, иначе вашите ще спрат да дават джобни (за тези, които не работят и са бедни и мързеливи студенти ). Не знам до колко е нормално, но на мен повече ми харесва, като ходя на работа, отколкото на университет.
              Да не съм спам, ще се похваля - вече освен с нови говорители, оборудвах любимата и с нов плеър. Сега има доста повече възможности за настройка на звука, и си правя малка дискотека.

              Коментар


                Да се пахваля вече е време.
                През следващия сезон 2019год. Ще има нов отбор в държавното първенство по спортен риболов в дисциплина фидер. Наименованието е Max fish, като аз с още четири човека сме в отбора.
                Имаме си официален спонсор и рекламни договори.
                Сега,оплакването, до тук 2500за оборудване, и има още 1500 лв. За инвентари. МРЪН
                Трябва ми и комби.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  Късмет в начинанието Слави и само йедри
                  Аз повече от месец не съм практикувал и ми е болно...
                  В неделя сигурно ще пробвам набързо с някое воблерче, как са кленовете във Вита.
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    Да се оплача, съединителя буксува.
                    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                    Коментар


                      Единия кръг ще е на дъбника така че ще те тормозя за местни ишерети. Ще се радвам да се видим тогава.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        Да се оплача, съединителя буксува.
                        Точно преди празниците- кофти тръпка...
                        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                        Коментар


                          Вчера, въпреки ледения вятър, дъжда и в последствие снега, напипахме стадо кленове до една паднала върба, която бях яхнал насред реката
                          Това са само част от експонатите, просто не всеки път целех живарника от няколко метра разстояние с полузамръзнали ръце
                          Еднин трофей дори успя да ми скъса, но мястото беше такова, че не позволяваше много игра, такъмите доволно фини и те така...
                          Прикачени файлове
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            Браво,браво, но на дъбтика има една тръба на малката дига, пробвай там на рибе.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              Там излизат костуретки и рядко някоя малка бяла, обаче сега е кал до уши и само пеш се стига. Тез горните ги ловихме на плувка и бял червей
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар


                                Вчера, въпреки ледения вятър, дъжда и в последствие снега, напипахме стадо кленове до една паднала върба, която бях яхнал насред реката
                                Това са само част от експонатите, просто не всеки път целех живарника от няколко метра разстояние с полузамръзнали ръце
                                Еднин трофей дори успя да ми скъса, но мястото беше такова, че не позволяваше много игра, такъмите доволно фини и те така...
                                Браво, наистина екземплярите са добри. Сега само не казвай че сте ги пържили
                                Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                                Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                                Коментар

                                Working...
                                X