Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    От 30.01 до 02.02 бях на шаранджийско изложение в Холандия.
    Със стъпването на софийското летище ми се дорева със сълзи, но не от радост
    Много сме назад и встрани...
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      dobrujanetza написа: Преглед на мнението
      Много сме назад и встрани...
      Ама сме стабилни...

      Коментар


        todorakiggg написа: Преглед на мнението
        Ама сме стабилни...
        Много.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          Оплакване. Ще се опитам да ползвам "топли думи" . Жителите на гр. Перник, един х@§ ги е правил всичките. Как може толкова паразити на обществото в един град да живеят. слОчайнос?
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            Това пък защо?
            1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

            Коментар


              това е защото ги гледам на пътя как не спазват никакви правила и се правят на голяма работа. Това, че съм работил с доста хора от там...скатавки, тарикати, мързели, лицемери, арогантни, гледат как да прецакат другите. И не на последно място, че в огромна част от държавните институции работят главно хора от Перник. Уредени на държавна службичка, бездарници с голеим претенции.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                това е защото ги гледам на пътя как не спазват никакви правила и се правят на голяма работа. Това, че съм работил с доста хора от там...скатавки, тарикати, мързели, лицемери, арогантни, гледат как да прецакат другите. И не на последно място, че в огромна част от държавните институции работят главно хора от Перник. Уредени на държавна службичка, бездарници с голеим претенции.
                за жалост колега си адски прав
                koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

                Коментар


                  това е защото ги гледам на пътя как не спазват никакви правила и се правят на голяма работа. Това, че съм работил с доста хора от там...скатавки, тарикати, мързели, лицемери, арогантни, гледат как да прецакат другите. И не на последно място, че в огромна част от държавните институции работят главно хора от Перник. Уредени на държавна службичка, бездарници с голеим претенции.

                  Тъй като съм от Перник,означава ли,че трябва да определя по същия начин софиянци,например?Щото с пълно право мога да кажа същото и за тях,при положение,че ежедневно се сблъсквам с 5-60човека софиянци.И не мисли,че карате по-добре по софийските улици.Ежедневно виждам софийски идиоти на пътя на килограм.
                  1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                  Коментар


                    Определяй, който както намериш за добре. Твое право е да си изкажеш личното мнение. Както виждаш, не говоря само за непознати хора по улиците, а и от лични, професионални отношения. Съвестни, честни и морални хора от там познавам много малко. Останалото е както го описах. Може извадката ми да не е примерна на всички, но за мен си е. Отделно нз защо трябва да се обиждал от мнение на човек, който не познаваш.
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      Определяй, който както намериш за добре. Твое право е да си изкажеш личното мнение. Както виждаш, не говоря само за непознати хора по улиците, а и от лични, професионални отношения. Съвестни, честни и морални хора от там познавам много малко. Останалото е както го описах. Може извадката ми да не е примерна на всички, но за мен си е. Отделно нз защо трябва да се обиждал от мнение на човек, който не познаваш.
                      Обиждам ли се?Не,просто исках да разбера причината за "изокването"ти.И за генералното обобщение.Защото ти познаваш 20-50-100 перничани.Аз познавам няколко пъти по толкова.Съученици,обикновени хора.И не бих могъл да съм толкова категоричен за каквото и да е по тяхно отношение,колкото си ти.Но така или иначе,написаното е факт.В крайна сметка майка ми,баща ми и брат ми(Бог да ги прости),децата на брат ми и моите са перничани.Трябва ли да се чустват втора ръка хора,щото някой си е станал днес накриво?
                      Последна редакция от pavyan; 04.02.2020, 17:15.
                      1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                      Коментар


                        Колега, не разбирам смисълът на този пост.
                        Единственото което може да постигне е конфликт във форума.
                        Ако беше помислиш малко, може би би се отказал да го публикуваш.
                        1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                        Коментар


                          Тъй като съм от Перник,означава ли,че трябва да определя по същия начин софиянци,например?
                          Не ми се вярва.
                          Първо да кажа, че не определям и не слагам никой под един знаменател, определено.
                          Но това, че виждаш, че някой е със софийска регистрация, това не означава, че човекът не е от Перник, Севлиево или Куртово Конаре. Дори напротив. По демографска принуда в последните години, дори е по-вероятно да видиш софийски автомобил управляван от някой, който не е софиянец от колкото обратното. Демек ако някой софийски автомобил те засече, то най-вероятно шофьорът не е от София. За това просто не може да правиш такива изводи.
                          Обратното е статистически по-валидно. Ако те засече автомобил с регистрация от КН, то най-вероятно управляващият го също да е от КН региона.
                          За мен личната ми статистика е малко крайна, която разбира се най-вероятно е с доста голяма статистическа грешка. Около мен по причината, която изброих, повечето хора са от места извън София. И като шофьори наблюдавам най-често двете крайности - или крайна арогантност, която лично аз я отдавам на това стил "Като си в Рим прави като римляните", което го изкривяват до безкрай, или обратното - доста плахо шофиране, защото просто нямат практиката и увереността да шофират в такова движение.
                          Последна редакция от BO; 04.02.2020, 18:32.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            Обиждам ли се?Не,просто исках да разбера причината за "изокването"ти.И за генералното обобщение.Защото ти познаваш 20-50-100 перничани.Аз познавам няколко пъти по толкова.Съученици,обикновени хора.И не бих могъл да съм толкова категоричен за каквото и да е по тяхно отношение,колкото си ти.Но така или иначе,написаното е факт.В крайна сметка майка ми,баща ми и брат ми(Бог да ги прости),децата на брат ми и моите са перничани.Трябва ли да се чустват втора ръка хора,щото някой си е станал днес накриво?
                            Май ти си станал накриво, защото пък го приемаш много навътре и се обиждаш, а защо се обиждаш от нещо, което смяташ за невярно, и ти самия не се разпознаваш в думите на колегата? Да разбирам, че имаш силна гражданска съвест и защитаваш цялото Перник?
                            И аз ще се присъединя иначе към мнението, че масово перничани гледат да минат тънко, карат така, сякаш са сами на пътя, спират където им падне (на неопределени за тази цел места), за да взимат/оставят хора и т.н., мога да продължавам до утре да изброявам, дори с конкретни примери.
                            Не слагаме никого под общ знаменател, нито искаме да постигаме конфликт, нито пък казваме, че софиянци караме отлично и без грешки. Само изказваме свободно мнение, базирано на личните ни наблюдения, които също не са малко.

                            Коментар


                              blue_coconut написа: Преглед на мнението
                              Май ти си станал накриво, защото пък го приемаш много навътре и се обиждаш, а защо се обиждаш от нещо, което смяташ за невярно, и ти самия не се разпознаваш в думите на колегата? Да разбирам, че имаш силна гражданска съвест и защитаваш цялото Перник?
                              И аз ще се присъединя иначе към мнението, че масово перничани гледат да минат тънко, карат така, сякаш са сами на пътя, спират където им падне (на неопределени за тази цел места), за да взимат/оставят хора и т.н., мога да продължавам до утре да изброявам, дори с конкретни примери.
                              Не слагаме никого под общ знаменател, нито искаме да постигаме конфликт, нито пък казваме, че софиянци караме отлично и без грешки. Само изказваме свободно мнение, базирано на личните ни наблюдения, които също не са малко.
                              Абсолютно съм съгласен,но ще ти кажа следното-няма по-ужасен шофьор от жена,живееща в София и в частност в кв.Крива река.А пък ако кара и Фиат,просто не ми се говори.Винаги са арогантни,гледат да минат тънко,карат като че ли са сами на пътя,не дамат мигач и спират на аварийки където им скимне.Просто не ми се дават примери,че са много.И не се засягай,просто изказвам свободно собственото си мнение,базирано на личните ми наблюдения,които не са никак малко.
                              1.Безплатният секс развращава,платеният-озлобява.

                              Коментар


                                Хахаха, добре, направи ми срядата доста по-усмихната. Радвам се, че мислим еднакво един за друг. Ако искаш да си потвърдиш мнението за това колко ужасен шофьор съм, може да се пренесем в темата за картингa на Ринг мол? Защото да карам отвратително в сравнително права линия от Перник до София, като спра на аварийки на бул. Цар Борис в дясната лента и аз мога, ама да се покажем на писта все пак кой колко може. Стиска ли ти?
                                Не искам да ти засегна мъжкото его, но като продължаваш да говориш така, само ми затвърждаваш още повече мнението за перничани.
                                Последна редакция от blue_coconut; 05.02.2020, 09:48.

                                Коментар

                                Working...
                                X