Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оплакване
    Имаме идиот за министър на отбраната.
    В сутрешния блок по Канал 1 се изцепи горе-долу следното:
    "За България има две заплахи-кризата на изток в Украйна и кризата на юг в Близкия изток".
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      Оплакване - снимка от КАТ за превишена скорост - 100 лева и най-интересно е, че е с фиата, а не със Самолета!?!
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        Оплакване - снимка от КАТ за превишена скорост - 100 лева и най-интересно е, че е с фиата, а не със Самолета!?!
        Оплакване: И аз се ослушвам за такава. Идиотски се получи при мен, след като карах дълго време зад един празен прицеп и му събирах хвърчащите боклуци. Е, па да са 'ба и в каръка - нервите ми не издържаха в най-неподходящия момент и го изпреварих буквално 50 - 60 метра пред заложила се за снимки кола на КАТ. Не знам на какво да се надявам, но от деня на случката (неделя) та до днес, с "трепет" си отварям пощенската кутия.
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          ntodorov написа: Преглед на мнението
          Оплакване: И аз се ослушвам за такава. Идиотски се получи при мен, след като карах дълго време зад един празен прицеп и му събирах хвърчащите боклуци. Е, па да са 'ба и в каръка - нервите ми не издържаха в най-неподходящия момент и го изпреварих буквално 50 - 60 метра пред заложила се за снимки кола на КАТ. Не знам на какво да се надявам, но от деня на случката (неделя) та до днес, с "трепет" си отварям пощенската кутия.
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            Да се похваля - от вчера синът ми е доктор по математика от британски унивеситет!
            Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

            Коментар


              Да се похваля - от вчера синът ми е доктор по математика от британски унивеситет!
              Браво. Много успехи занапред му желая. Радвам се на такива успехи.
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                Да се похваля - от вчера синът ми е доктор по математика от британски унивеситет!
                Честито! Само така да продължава!
                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                Коментар


                  ntodorov написа: Преглед на мнението
                  Оплакване: И аз се ослушвам за такава. Идиотски се получи при мен, след като карах дълго време зад един празен прицеп и му събирах хвърчащите боклуци. Е, па да са 'ба и в каръка - нервите ми не издържаха в най-неподходящия момент и го изпреварих буквално 50 - 60 метра пред заложила се за снимки кола на КАТ. Не знам на какво да се надявам, но от деня на случката (неделя) та до днес, с "трепет" си отварям пощенската кутия.
                  Това Бургаските дизели големи бегачки. Навремето и мен ме снимаха в Злати Войвода- олекнах със 70лв, защото им ползвах прИмоцията.
                  Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                  Коментар


                    Това Бургаските дизели големи бегачки. Навремето и мен ме снимаха в Злати Войвода- олекнах със 70лв, защото им ползвах прИмоцията.
                    Да са бегачки, да са бегачки, колко да са бегачки, ама за една снимчица все ще намерим сили да се напънем.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      ntodorov написа: Преглед на мнението
                      след като карах дълго време зад един празен прицеп и му събирах хвърчащите боклуци. .
                      Какво е това "празен прицеп"?

                      Коментар


                        stilo_new написа: Преглед на мнението
                        Какво е това "празен прицеп"?
                        Тук можеш да видиш един от многото видове прицеп. Пълен е този с дървата в случая, празен е оня...без дървата.
                        http://www.traktorpool.bg/details/Ru...-4100/1268327/
                        ПС: Снимките са илюстративни и нямат нищо общо с гореописаното от мен събитие, колега.
                        Последна редакция от ntodorov; 18.02.2017, 18:31.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          И моя момент дойде да се похваля. След като Бравото сдаде багажа се обзаведох с Пунто. Въпреки 10те години, има 39К пробег, проверен. След две седмици шофиране, отзивите са само положителни.
                          Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1
Size:	73,5 KB
ID:	2094267
                          FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
                          Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

                          Коментар


                            Честито колега и безаварийни километри
                            EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                            EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                            FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                            Коментар


                              ntodorov написа: Преглед на мнението
                              Тук можеш да видиш прицеп:
                              http://www.traktorpool.bg/details/Ru...-4100/1268327/
                              ПС: Снимките са илюстративни и нямат нищо общо с гореописаното от мен събитие, колега.
                              Това беше добро
                              EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                              EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                              FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                              Коментар


                                И моя момент дойде да се похваля. След като Бравото сдаде багажа се обзаведох с Пунто. Въпреки 10те години, има 39К пробег, проверен. След две седмици шофиране, отзивите са само положителни.
                                [ATTACH=CONFIG]102187[/ATTACH]
                                Честито колега. Желая ти много безаварийни километри и много, много хубави мигове с "голямата точка".
                                A17DTС/S
                                Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                                Коментар

                                Working...
                                X