Страница 2 от 128 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследнаПоследна
Резултати 11 до 20 от 1275

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Фиат фанатик
    Регистр. на
    25.04.2015
    [QUOTE=ntodorov;1328380]
    Цитат dasteri777 написа: Преглед на мнението
    Не отидохме да плажуваме. Потърсихме уединение в септемврийския Ахтопол. Намерихме го, но
    неизменния субективизъм, съпътстващ почивката ни, буквално пресоли "ястието". В частност претенциите ни са към обслужващия персонал, който нехайно, немарливо и типично по нашенски с лека ръка и бездействие омаловажаваше всичко, което природата им/ни беше предоставила. Погрешната им трактовка на обвързващата услуга all inclusive пък беше дразнеща, а на моменти - абсурдна...Иначе в Ахтопол отмаряхме на скалите под хотела, в който бяхме отседнали. Чудесно местенце в един от заливите на града, където слънце, море, вятър, прохлада и пръски вода правеха невероятна симбиоза между романтика, носталгични спомени и релакс...
    Хвалба: Поне дадохме шанс на нашето море, опитахме го отново, убедихме се в разликите, а когато пътуваме за почивка в странство, ще дишам по-свободно и без грам угризение...
    Колега, много издребняваш, много. Бъди малко над нещата. Навсякъде може да се случат такива проблеми в хотела. Дори в Испания. Не свързвайте Черноморието ни с някои измети-печалбари. Това лято беше перфектно на нашето море. За 4 месеца, само 3 пъти валя дъжд. Днес 09.09 също ходих на плаж и времето беше повече от перфектно. Само слънце и приятна топлина на въздуха и водата.
    А в Гърция малко ги удави, за съжаление.

Хвалба : За пръв път пиша в ,,новият '' форум .
    Оплакване и въпрос : К'во му беше на старият
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Колега, много издребняваш, много. Бъди малко над нещата. Навсякъде може да се случат такива проблеми в хотела. Дори в Испания. Не свързвайте Черноморието ни с някои измети-печалбари. Това лято беше перфектно на нашето море. За 4 месеца, само 3 пъти валя дъжд. Днес 09.09 също ходих на плаж и времето беше повече от перфектно. Само слънце и приятна топлина на въздуха и водата.
    Че, какво ми се е случило на мен в хотела, че ми даваш пример с Испания ???
    Пък и как реши да квалифицираш моята почивка, като издребняване, като въобще не знаеш договорените ми условия и изпълнените такива.
    Пък над "нещата" обещавам да бъда, ама следващия път...от самолета.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Фиат маниак Аватарът на harifg
    Регистр. на
    17.02.2009
    Хвалба: Преди месец станах татко.
    Хвалба или оплакване : Поради горното трябваше да се разделя с фиата. Вече съм в отбора на задрасканите емблеми

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Цитат stilo_new написа: Преглед на мнението
    Това лято беше перфектно на нашето море. За 4 месеца, само 3 пъти валя дъжд. Днес 09.09 също ходих на плаж и времето беше повече от перфектно. Само слънце и приятна топлина на въздуха и водата.
    Перфектно?!?
    Наблъскани като сардели в консерва шезлонги за по 20-30 лв плътно по цялата плажна ивица, надута до дупка тъпа музика от огромни колони, дишащи във врата ти съседи по шезлонг, мръсно (много мръсно) море, отвратителен лепнещ по цялото ти тяло и влизащ чак в задника пясък... Паркинг в храстите за минимум 5 лв/ден (миналата година за 4 часа в Несебър ми взеха 12 лв)... Тичащи между шезлонгите деца (какви деца, цели изроди), хвърлящи ти в очите и в бирата пясък, от другата ти страна врещящо все едно го колят хлапе...някакъв батка със свирка, държащ се все едно морето е негово... Много хубаво, няма що!
    Издържах цял ден!

Нищо от това го няма в Гърция.
    Прикачени изображения Прикачени изображения Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	WP_20160905_14_05_53_Pro.jpg
Преглеждания:	55
Размер:	99,8 KB
ID:	100902   Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	DSC05913.jpg
Преглеждания:	57
Размер:	115,4 KB
ID:	100903  

Фиат идол Аватарът на veselin10
    Регистр. на
    03.04.2011
    Е аз съм още на нашето море , Равда, и си е супер. Няма нищо от това за което говориш Дидо, с изключение на децата, ама те са си мои

Оплакването е , че понеделник трябва да съм на работа.
    Последна промяна от veselin10 : 10.09.2016 в 00:12
    Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Не ми се впуска в детайли, но при нас се случи нещо подобно
    http://www.capital.bg/politika_i_iko...etko_iziaj_me/
    http://mamaninja.info/2016/08/kak-va...-ol-inkluziva/
    ...а при положение, че нощувката ни се равняваше на подобна в х-л 5 звезди в Бодрум - ultra all inclusive ( http://pochivki.xn----ctbrbbjzhptl1b...ale-resort-5-*)
    ...ме накара да се усъмня в патриотичния си инат и опитите да си вменя друго...А исках, много исках.
    Последна промяна от ntodorov : 10.09.2016 в 08:48 Причина: допълнение
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Незнам, къде ги е давило гърците, но тая година ходих 3 пъти там и останах предоволен. Може и да се повторя с написаното от Дидо, но това си е истината.
    Чиста вода и дъното е само ситен пясък. Плажа чист, а не съотношение пясък: фасове да е 1:1. Чадърите сложени на прилично разстояние, че да не чуваш разговорите на другите и да не си пречите. Истерясали майки и колещи ги деца липсват. Пусната тихичко приятна музика. Там има много черни момчета, които продават всякакви неща по плажа, но все още не съм ги чул да си предлагат артикулите крещейки. Паркинга е безплатен.

Спането ми е 20Е на вечер в апартамент в който има предвидени легла за 4-5 души. Едни познати бяха в Несебър и спали в някви мази за 10лв на човек.

А резервацията на друг приятел в Созопол направо ме втрещи. На човека румънски туроператори са му дали оферта със 150лв по - евтино от колкото самия хотел. Става дума за двама души за една седмица ол инклузив. Така, че 100% вярвам в думите на колегата Тодоров, че едно договаряш с нашите, а друго получаваш.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Фиат идол Аватарът на krasio_79bs
    Регистр. на
    11.10.2008
    Дидоо,за пореден път ти казвам ,че не знаеш къде да ходиш на плаж. Ей за туй страдаш.
    Питай Веско Тонев на какъв мръсен и пренаселен плаж го заведох. Да ти се "оплаче". Толкова не му хареса ,че утре надявам се пак да идем в този район.
    Няма как да се сравняваме с Гърция и Турция по плажове. И двете държави имат в пъти по голяма плажна ивица от нашата. Обслужването им също е на ниво.
    Но не мога с лека ръка да отрека красотата на нашето черноморие.
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	13710642_1439974779353393_572246761454646594_o.jpg
Преглеждания:	57
Размер:	110,5 KB
ID:	100904Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	13732065_1439974902686714_2804235591734817249_o.jpg
Преглеждания:	60
Размер:	103,7 KB
ID:	100905

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Цитат krasio_79bs написа: Преглед на мнението
    Но не мога с лека ръка да отрека красотата на нашето черноморие.
    Никой това не го отрича. Въпроса е как се стопанисва и какво се предлага. На мен такива робинзонови условия не ми допадат и търся цивилизация. И като тегля чертата ми излиза по изгодно и хубаво в Гърция. Това е, никой не говори за патриотизъм или "предателство" на отечеството.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Страница 2 от 128 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследнаПоследна

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •