Страница 128 от 139 ПърваПърва ... 2878118126127128129130138 ... ПоследнаПоследна
Резултати 1271 до 1280 от 1384

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Цитат geo_g написа: Преглед на мнението
    Да ти е жива и здрава и все така успешна!

А за общество, медии, новини ...................Колко познато ми звучи всичко това! . Не се ядосвай, така е за съжаление. Минали сме по същия път, големи успехи с липса на интерес от медии, или 3 телевизии на летището и вечерта, една една 15 секундна новина в само една от тях, сбутана в края на новините.

За фондациите не се коси, теории всякакви, но досега сме виждали само подкрепа за децата и май са единствените, каращи децата поне от време на време да се чувстват значими, е и по една среща при президента в края на всяка година.

Да се похваля и аз:

Синковеца наесен в ново училище, на първо желание в University of Cambridge .
    Честито колега. Много се радвам за вас. Живо се интересувам, а ако не ти представлява трудност, ще ти бъда много благодарен, ако ме държиш в течение. Може и на ЛС. Радвам се за такива деца и стискам палци. Успехи му желая !!!
    Последна промяна от ntodorov : 09.08.2019 в 10:10
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Нямам съмнения, че тази и други фондации се финансират от Сорос, просто не виждам нищо нередно в това, а само и единствено възможности, които тук гледат да бъдат оплюти по всевъзможни начини.
    Изтичането на мозъци е съвсем нормално, в предвид кочината в която живеем.
    Кочина в която правосъден министър джурка файловете, яхнал бял хакер, министър-председател вози мацки на мотокар и на джипка, прокуратурата се изживява като народен съд и милион други светли примери.
    Тези момчета от фирмата за кибер сигурност да не би да са били глупави? Останали са в България, развили са бизнес и изведнъж ги заровиха под земята без съд и присъда. Тук на почит са завършените идиоти, а не умните хора.

Да направиш най-доброто за нея, няма нищо общо със собствения ти интерес, такова нещо във връзката баща-дъщеря просто не съществува.
    Какъв по-голям патриотизъм от това да се гордееш, че тя е успяла в чужда държава и че е по-добра от хиляди други, за да бъде там?

И никога, ама никога недей да съдиш за някого от новина в блиц, даже те съветвам да изтриеш линка, за да не им правим още реклама.
    Извинявай за нездравия разум, но първото ти изказване беше в типично кафяв стил, на база мнение единствено от горепосочените лайномети - "Разните му соросоидни фондацийки"
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат фанатик
    Регистр. на
    17.03.2006
    Цитат ntodorov написа: Преглед на мнението
    Честито колега. Много се радвам за вас. Живо се интересувам, а ако не ти представлява трудност - ще ти бъда много благодарен, ако ме държиш в течение. Може и на ЛС.Радвам се за такива деца и стискам палци. Успех !!!
    Благодаря! Да са ни живи и здрави децата!

Никаква трудност. Напротив ще се радвам ако мога да помогна, ако не с друго, поне с опит и информация.
    Lupo - The Monster
    Е83 3D

Цитат ntodorov написа: Преглед на мнението
    ... Срещу това "крещя", а пък ако гледам собствения си интерес, естествено че ще мисля най-доброто за детето си и със сигурност не бих я спрял от стипендия и развитие навън. За мен обаче ще си остане само голия патриотизъм и рискът да ме нарекат човек с нездрав разум.
    ПС: Не изключвам, че е възможно да живеем в различна реалност де.

Колко си прав човече ... нямам думи, защото са те ... точно това което си написал!

На останалата баба и дядо на синът ми - казах, че Той ще вземе лична карта само и единствено за да си закупи и ползва еднопосочен билет за ... бъдещето си. Адски негативен съм, съжелявам ... това виждам.

edit. и нещо "дребно" да допълня, като ПОХВАЛ:
    преди години в моя университет си мечтаехме за мастити бизнесмени или фирми, които искат да инвестират в млади и надъхани специалисти, визирайки назе ...та да ни забележат, ангажират и тн ... е нямаше такива интереси! обаче днес видях в новините, че в България, в наше училище решават да инвестират в обучението на млад специалист, който след това да се върне и да преподава, да работи като даскал в същото училище, което е завършил. БРАВО! Адски интересно и далновидно решение ... а БГ бизнеса де е ... той младия търпение няма! или както бабите са казали: шило в торба не стои! що ли!?
    Последна промяна от Jimy : 09.08.2019 в 22:48
    иноишес турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F ... за сега _ http://www.keepfighting.ms

Да се похваля какво сътворих днес
    Ограда 2/4мета на един приятел
    с ламперия че общината не дават с тухли.
    Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	ограда.jpg
Преглеждания:	63
Размер:	192,2 KB
ID:	107485

Фиат фанатик Аватарът на cs_aleksandar
    Регистр. на
    28.09.2009
    Да се похваля какво си купих, това е като се строши Алфата да имам алтернатива :D

Име:	IMG_20190829_103942.jpg
Преглеждания:	24
Размер:	339,9 KB
ID:	107502
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

Регистр. на
    22.12.2008
    Вчера за сефте пробвах такова и съм повече от очарован!
    Без проблем движеше моите 122 килограма по баир!
    ИСКАМ!!!!
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    M5kov
    И никога, ама никога недей да съдиш за някого от новина в блиц, даже те съветвам да изтриеш линка, за да не им правим още реклама.
    Извинявай за нездравия разум, но първото ти изказване беше в типично кафяв стил, на база мнение единствено от горепосочените лайномети - "Разните му соросоидни фондацийки"
    Колега, не се познаваме лично, но наистина ли си останал с впечатлениетието, че от позицията на моите 50 години съм написал всичко това само под давлението на една статийка от Блиц. Напротив, тя ми изскочи първа като написах кодовото име Сорос и я копнах в желанието да докажа произхода на "отворено общество". И не, не съм написал нищо случайно. Дори заставам два пъти повече зад думите си, защото зад това ми твърдение имам и доказателства чрез награди и грамоти получени от там. Не, че съм длъжен, но ще се помъча да ти обясня настроенията си с един пример. Наскоро имах един юридически казус, в който пак беше замесена подобна организацийка ( в частта си за защита на човешките права), която беше на път да дискриминира населението на цял град за сметка на една малка прослойка, позволяваща си да ползва блага без да плаща, както го правим всички останали граждани на тази държава. Оказа се, че "застъпникът" е един и същ. Е, колко трябва да съм си плюл на семето, че да съм безропотен. Значи - даваш пари за да изненсеш акъл и в същото време даваш пари за да засееш на същото място посредственост и неадекватност. И за да ме разбереш правилно ( защото оставам с впечатление, че ме четеш с някаква друга презумпция) - радвам се на спонсори и бих се възползвал от тях, но не на всяка цена и от всеки, защото не липсват опции. Така например преди седмица, собственикът на една голяма бургаска фирма занимаваща се с търговия ни събра с децата ни. Човекът ще разчупи статуквото, инвестирайки в тях и образованието им навън. Раздаде им парични награди и стипендии, влезе в училищното настоятелство и изрази ясното желание да помогне за обучението им навън, но да ги върне и осигури тук. Същият този човек и децата му са били възпитаници на ППМГ Бургас, бил съм му и контрагент и освен че съм се възхищавал на размаха му преди, днес вече се възхищавам на хора като него, които искат да съхранят българщината тук и сега. Надявам се съм изгладил недоразумението и разминаването на идеите ни.
    ПС: Що се касае за тротинетката. Ако се решиш на покупка, бих написал и още малко неща за размисъл в темата, която отворих преди няколко месеца.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Регистр. на
    22.12.2008
    Всичко е точно, извинявай, ако с нещо съм те засегнал, даже не си спомням какво писах нагоре и ме мързи да го прочета отново

За тротинетката съм се навил, ама някак не ми се дават пари, че в края на септември ставаме четирима и ще имам по-важни разходи
    Toyota Prius 1.5 Hybrid

Фиат идол Аватарът на snake
    Регистр. на
    21.10.2005
    Цитат M5kov написа: Преглед на мнението
    Вчера за сефте пробвах такова и съм повече от очарован!
    Без проблем движеше моите 122 килограма по баир!
    ИСКАМ!!!!
    Електрическа тротинетка ли? Опасни са, бих казал отвратителни, трябва да ги забранят или поне да въведат правила за движението им. Благодаря

И да се похваля. Бяхме с децата на Хунгароринг и покрай това поостанахме 3 дни в Будапеща. Изживяването си струваше отвсякъде, въпреки общо 26-те часа път с кола!

Име:	IMG_8690.jpg
Преглеждания:	35
Размер:	216,5 KB
ID:	107503 Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	67788588_2591681900897001_2542320919234215936_o.jpg
Преглеждания:	35
Размер:	229,7 KB
ID:	107505
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Страница 128 от 139 ПърваПърва ... 2878118126127128129130138 ... ПоследнаПоследна

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •