Страница 147 от 154 ПърваПърва ... 4797137145146147148149 ... ПоследнаПоследна
Резултати 1461 до 1470 от 1535

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Раздава Широкото на HeedAuto а GTV-то нищо не раздава - има десетки коли дето да го смачкат, да не говорим за писта....
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Цитат tambuhtaneca написа: Преглед на мнението
    А ти какво се правиш на отворен като нищо не разбираш, че даже си сложиш лого с F1 - паляк
    Леко леко, че не съм ходил на двумесечен курс и не съм компетентен. Ами противоречиш си. Прочети си мненията. И хайде без лични обиди.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Цитат blue_coconut написа: Преглед на мнението
    ГТВ-то раздава бинокли, ако не си чувал... Онази вечер наказахме един гоУф 4, дето се правеше на голям рейсър, ама не му стискаше. А Грандето също е правило така, че да му гледат хубавата задница, не го мисли толкова.
    Ако те хване едно чипосано 1.8 турбо с 350 коня ще те направи на бинокълчета...

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Цитат Kay_ написа: Преглед на мнението
    Леко леко, че не съм ходил на двумесечен курс и не съм компетентен. Ами противоречиш си. Прочети си мненията. И хайде без лични обиди.
    За книжка ли? хахах

Фиат фанатик Аватарът на blue_coconut
    Регистр. на
    25.05.2016
    Ама чакай сега, ние за каране на писта ли говорим, или за за градски условия? Всичко тръгна от това, че от провинцията като дойдат хора НА СофияТА, и ми се влачат, защото им е непознато. Ако толкова ти се кара на писта, и теб ще поканя да покараме бързо там, където трябва - на Ринг Мол, ела и покажи, ако не те е страх/срам. Или на ИталФеста тази година живот и здраве, ако има някакви състезания, докарай си купето от подписа, и заставай на чертата...

+ Alfa Romeo GTV (916) 1.8i 16v TS 144 hp

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    Хайде да играем на една игра? Да видим кой е по-интелигентен и ще спре първи?

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Цитат blue_coconut написа: Преглед на мнението
    Ама чакай сега, ние за каране на писта ли говорим, или за за градски условия? Всичко тръгна от това, че от провинцията като дойдат хора НА СофияТА, и ми се влачат, защото им е непознато. Ако толкова ти се кара на писта, и теб ще поканя да покараме бързо там, където трябва - на Ринг Мол, ела и покажи, ако не те е страх/срам. Или на ИталФеста тази година живот и здраве, ако има някакви състезания, докарай си купето от подписа, и заставай на чертата...
    Проблема е че вие пренасяте карането от пистата в карането в градски условия - щото не можете да разграничите 2-те. Като порастнете умствено и улегнете, ще станете малко и по-толерантни - да има хора дето се влачат, ама ти на баба си и дядо си ще ги закопаш ли щото не може да вървят бързо? Много тъпо мислене....

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Цитат ogi28b написа: Преглед на мнението
    Хайде да играем на една игра? Да видим кой е по-интелигентен и ще спре първи?
    Айде да проверим първо кой е интелигентен?

Фиат фанатик Аватарът на blue_coconut
    Регистр. на
    25.05.2016
    Ти освен да раздаваш лични нападки и обиди, защото явно по-далеч от носа си не виждаш, май друго не знаеш. Много жалко, че не можеш и да четеш, аз малко по-назад споменах не еднократно за толерантността ни един към друг, но бързаш да захапеш някой, който с нищо не ти е виновен, защото си станал и днес с трибуквието си нагоре.

+ Alfa Romeo GTV (916) 1.8i 16v TS 144 hp

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    За да вляза и аз в темата на спора кой колко може да кара бих казал следното - постоянно се натъквам на хора с номера С, СА, СВ дето могат да карат само от светофар до светофар. Излязат ли извън София и стъпят ли на някой път със завои и край - почва се с к*урвенските номера - на завой спирачки колкото може, излезе ли от завоя газззз да не можеш да го изпревариш. Пътя София - Самоков се кара с 40 км/ч при нормални пътни условия. Ако е по средата на колона от коли, дето водещата е с номер С, СА или СВ, то текущата кола не спазва никаква дистанция до колата отпред и да искаш не може да го изпревариш - човека си е свикнал да си кара в София (не знае какво е дистанция). До момента никога не съм имал случай някой дето вижда, че води колона да отбие, за да пропусне автомобилите. Имал съм и случаи дето влизам в завой със 70 км/ч и трябва да набия спирачки заради някой дето го взема с 40 и не може да кара. После нека карат с 100 по софийските булеварди и с 40 км/ч в завоите и да се мислят за шофьори. Валне ли малко сняг и ги гледам всичките "карачи" почват да облизват мантинелите. А някои дори и в София не са се научили да карат - по Тодор Александров съм се натъквал на десетки идиоти, за които маркировката не значи нищо и това, че трябва от средна лента да минат в лява след даден светофар нищо не значи за тях.
    Проблема е че вие пренасяте карането от пистата в карането в градски условия - щото не можете да разграничите 2-те. Като порастнете умствено и улегнете, ще станете малко и по-толерантни - да има хора дето се влачат, ама ти на баба си и дядо си ще ги закопаш ли щото не може да вървят бързо? Много тъпо мислене....
    Важно е говорене да има. Нищо, че си противоречиш. Не се напъвай вече, само ти си интелигентния. Напускам разговора
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Страница 147 от 154 ПърваПърва ... 4797137145146147148149 ... ПоследнаПоследна

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 4 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 4 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •