Страница 1 от 123 1231151101 ... ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 1222

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Администратор
    Фиат идол

Регистр. на
    29.08.2008

Похвали се, оплачи се ! - част 8

Старата тема е архивирана Тук
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

Фиат идол Аватарът на Predatorsi
    Регистр. на
    17.12.2006
    Оплакване... Така я заварих сутринта... Кликнете върху картинката за по-голям размер. 

Име:	rps20160904_141131.jpg
Преглеждания:	173
Размер:	72,5 KB
ID:	100875
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

Фиат фанатик Аватарът на white_shark
    Регистр. на
    20.08.2011
    Днес имах възможността да пробвам новото Типо. Конкретния автомобил бе седан с 1.6 110 к.с. бензинов двигател и автоматична 6 степенна трансмисия.Без да се впускам в много обяснения ще кажа,че много ми хареса(то още на снимки си ми харесваше).Единствена забележка имам към возията,която е прекалено твърда за семеен автомобил.Може би със 16ки ще е по-добре.Лично аз бих избрал и ръчната кутия за себе си.Но като цяло новото Типо ме спечели и някой ден ще го притежавам
    Fiat Tipo DGT
    Car of The Year 1989!

да се оплача колата не пали

Да се оплача колата НЕ пали -не свети чека първоначално.
    Сега сме в Гоце Делчев и вали.
    Трябва да си ходим с рейс .
    Ако има някой тук да пише.

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Да се похваля- прекарахме три хубави дни на Рибарица. Времето бе с нас, а и има какво да се види в Тетевенския и Троянския балкан.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Хвалба: За почивните дни избрахме Ахтопол за почивка.
    Оплакване: Заричам се повече на море в България и в хотел All inclusive да не почивам.
    За пореден път си патя от патриотичните си настройки и опитите сам да си вменя, че този тип услуга
    не е по-лоша у нас, отколкото при комшиите...
    Като за капак гледах неволите на гостите в хотела в с. Черноморец и останах без думи, а собственика
    на този хотел може да си навре:
    "Да поддържаме все пак Българското"
    в някое отверстие.
    Ей за това ще блокират хората границите по Гърция, а догодина отново и в Турция.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Цитат ntodorov написа: Преглед на мнението
    Ей за това ще блокират хората границите по Гърция, а догодина отново и в Турция.
    Блокират малоумниците, юрнали се без да мислят.
    Аз си минах и на отиване, и на връщане през ГКПП Илинден/Екзохи - нямаше жива душа, бях единствена кола.
    С Българското черноморие бях приключил, но преди няколко седмици реших все пак да направя еднодневен плаж на Китен. Следобяд се преместих на Лозенец. Е повече такава грешка няма да правя. Да ходи който си ще, моя крак повече там няма да стъпи (освен на гости на приятели и роднини ).

Хвалба: Избрах за почивните дни Гърция с малка почивка в Банско, съчетана с концерт на Дино Мерлин.
    В Банско ползвахме 4-звезден хотел ол-инклузив, останах много доволен.
    В Гърция - традиционно на гости на сестра ми в Солун, плажуване по солунските плажове- всичко перфектно.
    Върнах се със заредени батерии, да видим ще изкарам ли дългите работни седмици до следващата почивка

Регистр. на
    09.02.2008
    Блокират малоумниците, юрнали се без да мислят.
    Не Дидо. Имах предвид, че много хора вече предпочитат Гърция и Турция за почивка щом правят калабалък на границата.
    Все ми се щеше и на мен да опровергая собствените си съмнения, но не успях. Повече няма да рискувам със здравето и пълноценната почивка
    на семейството си и то на цена, след плащането на която да се чувстваме измамени и...омерзени.
    Морски туризъм, съчетан с почивка в България спират да съществуват за мен. Виж Пирин, Рила, Родопи, Балкана са друга бира. И да не е всичко
    на 6 там, природата и хората винаги се реваншират, но тогава, когато използваш природните дадености и ги обезличиш чрез корист, тарикатлък, наглост и незачитане на морал си е престъпление.
    A17DTС/S

Напреднал шофьор Аватарът на dasteri777
    Регистр. на
    17.07.2015
    Аз одавна не почивам по черноморието ни може би щот живея до морето.
    Също като колегат Тодоров,за чим си ходил след като знаеш какво ще завариш,а и живееш до морето?
    Отиваш плаж няколко часа и беж към Бс.
    За балкана съм ЗА последно бях във Габрово,хотел Мак много ми хареса хотела.
    Много модерен,бях си взел студио на 8 етаж супер беше.
    Боженци,Дряновския манстир все хубави места.
    Останах очарован от Боженци.

Регистр. на
    09.02.2008
    [QUOTE=dasteri777;1328362]
    Аз одавна не почивам по черноморието ни може би щот живея до морето.
    Също като колегата Тодоров,за чим си ходил след като знаеш какво ще завариш,а и живееш до морето?
    Отиваш плаж няколко часа и беж към Бс.
    Не отидохме да плажуваме. Потърсихме уединение в септемврийския Ахтопол. Намерихме го, но
    неизменния субективизъм, съпътстващ почивката ни, буквално пресоли "ястието". В частност претенциите ни са към обслужващия персонал, който нехайно, немарливо и типично по нашенски с лека ръка и бездействие омаловажаваше всичко, което природата им/ни беше предоставила. Погрешната им трактовка на обвързващата услуга all inclusive пък беше дразнеща, а на моменти - абсурдна...Иначе в Ахтопол отмаряхме на скалите под хотела, в който бяхме отседнали. Чудесно местенце в един от заливите на града, където слънце, море, вятър, прохлада и пръски вода правеха невероятна симбиоза между романтика, носталгични спомени и релакс...
    Хвалба: Поне дадохме шанс на нашето море, опитахме го отново, убедихме се в разликите, а когато пътуваме за почивка в странство, ще дишам по-свободно и без грам угризение...
    A17DTС/S

Страница 1 от 123 1231151101 ... ПоследнаПоследна

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •