Страница 132 от 132 ПърваПърва ... 3282122130131132
Резултати 1311 до 1320 от 1320

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Цитат Jimy написа: Преглед на мнението
    ...Само да вметна и похваля, тая вечер се разходих в центъра на Пловдив и се накефих страхотно за това как изглежда градът ми в навечерието на празника ни. Много хубав се получи централният площад, градската градина до него и учудващо за мен, новите НИ разкопки.
    Приятели разходете се до Пловдив, няма да съжелявате!
    Обичам Пловдив! Това е единственият град в България, освен Пазарджик, в който бих живял. За съжаление обаче не споделям впечатленията ти. За мен в момента централният площад е едни голи, скучни плочки, никаква зеленина, а разкопките - нищо и половина. Харесаха ми само чаршафите, опънати над главната .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

Фиат идол
    Регистр. на
    03.06.2005
    И аз харесвам Пловдив, красив град, доста по-спокоен от София, има какво да види и има дух.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

Фиат идол Аватарът на gamma
    Регистр. на
    10.06.2007
    Отново не мога да преценя хвалба ли е или оплакване, но след месец софиянци ще си имате още един столичанин в повече - аз!
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX

"...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

Фиат идол Аватарът на gamma
    Регистр. на
    10.06.2007
    Цитат jenshen73 написа: Преглед на мнението
    Е, 12 години още не очаквам да съм с нея, но понеже Opel Meriva-та, която ми е резервната кола не ме кефи (не съм я купувал или избирал аз, такова неграмотно нещо не бих си купил, но за без пари мога да го карам понякога) си ремонтирах Мареата. Цифра излезе хем с маховик от морга, но... квот такова, за 12 години да ми е стъпила по 100лв/година за ремонти. Дори съм тръгнал да рециклирам фаровете и да ги преправям малко, че са с потенциал - дневни светлини извън фаровата секция + мигачи, но когато са готови новите фарове ще се похваля. Две-три годинки още да изкара - берекет
    Цитат gamma написа: Преглед на мнението
    От известно време ми се въртят мисли за нова стара кола.
    Е, извъртяха се
    В крайна сметка реших да стегна Мими. От днес е с нови дискове и накладки, нови амортисьори, нови тампони и маншони, обслужен двигател (ремъци, ролки, течности, филтри, свещи, кабели, абе всичко) и нов интериор. Майстора на стенда каза, че не е виждал 20 годишна кола с геометрия както е излезнала от завода. Не в допустимите норми, а със заводски такива!
    Иии, днес все едно се качих на друга кола...
    След 13 години с тази кола най-накрая се реших да бодна газово. И аз ще рециклирам фаровете и още няколко неща.
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX

"...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

Фиат фанатик
    Регистр. на
    25.04.2015
    Отново не мога да преценя хвалба ли е или оплакване, но след месец софиянци ще си имате още един столичанин в повече - аз!
    Трябва да е оплакване.

Фиат маниак Аватарът на blue_coconut
    Регистр. на
    25.05.2016
    Цитат stilo_new написа: Преглед на мнението
    Трябва да е оплакване.
    Е, зависи от гледната точка...?!

Кара Фиатче 126
    Регистр. на
    23.01.2016
    Както се казва - https://www.youtube.com/watch?v=o1tj2zJ2Wvg

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    ...а бургазлии ще намалеем с още един поел в тази посока. Предвид икономическата ситуация в града ни и очертаващия се статут на град-спалня, работещ от месец май до месец септември - напълно те разбирам.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Фиат фанатик
    Регистр. на
    25.04.2015
    Цитат ntodorov написа: Преглед на мнението
    ...а бургазлии ще намалеем с още един поел в тази посока. Предвид икономическата ситуация в града ни и очертаващия се статут на град-спалня, работещ от месец май до месец септември - напълно те разбирам.
    Май в различни градове живеем... Все повече предприятия отварят и се инвестира в града. Погледни малко по-далеч от входната си врата и я обърни вече тази негативна нагласа. Не мога да разбера, как може да има хора, които винаги са недоволни от нещо и винаги мрънкат, независимо какво се прави.

Фиат идол Аватарът на ntodorov
    Регистр. на
    09.02.2008
    Цитат stilo_new написа: Преглед на мнението
    Май в различни градове живеем... Все повече предприятия отварят и се инвестира в града. Погледни малко по-далеч от входната си врата и я обърни вече тази негативна нагласа. Не мога да разбера, как може да има хора, които винаги са недоволни от нещо и винаги мрънкат, независимо какво се прави.
    Ти си ми ясен.
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

Страница 132 от 132 ПърваПърва ... 3282122130131132

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •