Страница 123 от 123 ПърваПърва ... 2373113121122123
Резултати 1221 до 1225 от 1225

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол
    Аватарът на Слав
    Регистр. на
    22.06.2006
    Благодаря на всички за пожеланията!
    Вече станаха две момичета. Вкъщи е женско царство.

П.П. и аз съм като колегата. Малката тръгва на училище от Септември и си имаме ново попълнение в семейството
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Ще пробваш ли за момче?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Фиат идол Аватарът на NikMar
    Регистр. на
    29.11.2006
    Реших да не отварям нова тема за това питане и смятам, че няма да е проблем. Какво правите със стара непотребна литература? Имам в предвид стара специализирана, като книги за стари компютри, програмни езици и други от сорта. Хем ми са излишни хем ми свиди да ги хвърля. Пазя например ръководство за компютър "Изот", ръководства застари версии на Windows, стари офиси, учебници за различни програмни езици: както казваше едн колежка "език бъзик", Фортран, Клипер, Оракъл и т.н. Имам и много книги по математика, но тя не остарява, тя е вечна. Моите деца отдавна са пораснали, но и двамата не станаха математици, но за книги по математика въобще нямам намерение да се оттървам от тях, най много някой от тях мога да ги даря на ТУ Габрово, щерката работи в библиотеката и нямам проблем, не ги изкупуват, а приемат само дарения.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка.
    Закон на Мърфи.

Цитат NikMar написа: Преглед на мнението
    Реших да не отварям нова тема за това питане и смятам, че няма да е проблем. Какво правите със стара непотребна литература? Имам в предвид стара специализирана, като книги за стари компютри, програмни езици и други от сорта. Хем ми са излишни хем ми свиди да ги хвърля. Пазя например ръководство за компютър "Изот", ръководства застари версии на Windows, стари офиси, учебници за различни програмни езици: както казваше едн колежка "език бъзик", Фортран, Клипер, Оракъл и т.н. Имам и много книги по математика, но тя не остарява, тя е вечна. Моите деца отдавна са пораснали, но и двамата не станаха математици, но за книги по математика въобще нямам намерение да се оттървам от тях, най много някой от тях мога да ги даря на ТУ Габрово, щерката работи в библиотеката и нямам проблем, не ги изкупуват, а приемат само дарения.
    Редиш ги по мазета, шкафове, гардероби, килери и т.н. След време сами изчезват, без майтап. Не знам как, но след достатъчно време просто никой не може да ги намери. Така хем ги изхвърляш, хем не ти се свиди.

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Наснимай ги и ги пусни в ОЛХ или по фейсбук групите на някакви символични цени.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Страница 123 от 123 ПърваПърва ... 2373113121122123

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •