Страница 120 от 133 ПърваПърва ... 2070110118119120121122130 ... ПоследнаПоследна
Резултати 1191 до 1200 от 1321

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Фиат идол Аватарът на M5kov
    Регистр. на
    22.12.2008
    Ей тоз румънец го вдигнаха в събота, да не си спрял и ти там нейде
    https://photos.app.goo.gl/mLYiVWsQGNKTQ34J6
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    В Търново винаги гостите са с предимство. Аз нали съм си Болярче под прикритие( номера ми е Е). И мен са се опитвали да ме вдигнат, въпреки че всички коли бяхме в нарушение, но другите бяха с номера ВТ.

Фиат идол Аватарът на gamma
    Регистр. на
    10.06.2007
    От известно време ми се въртят мисли за нова стара кола.
    Е, извъртяха се
    В крайна сметка реших да стегна Мими. От днес е с нови дискове и накладки, нови амортисьори, нови тампони и маншони, обслужен двигател (ремъци, ролки, течности, филтри, свещи, кабели, абе всичко) и нов интериор. Майстора на стенда каза, че не е виждал 20 годишна кола с геометрия както е излезнала от завода. Не в допустимите норми, а със заводски такива!
    Иии, днес все едно се качих на друга кола...
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX

"...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

Фиат идол Аватарът на dobrujanetza
    Регистр. на
    01.02.2009
    Явно и за Теб все още има сантиментална стойност колата. Аз също нямам желание(финанси) да сменям Мара. Поддържа ли се както трябва- върви на бургия.
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    Цитат M5kov написа: Преглед на мнението
    Ей тоз румънец го вдигнаха в събота, да не си спрял и ти там нейде
    https://photos.app.goo.gl/mLYiVWsQGNKTQ34J6
    Нв, ей тук бях се наместил, на мястото на 5-тата кола от ляво.
    https://www.google.com/maps/@43.0835...7i13312!8i6656

Почетен член на форума Фиат идол Аватарът на Immortal
    Регистр. на
    21.11.2004
    И ново оплакване:
    Преди около месец ми се спука предното стъкло, от камъче от предния автомобил... Преди седмица и ме глобиха за това 30 лв с фиш, та се наканих да го сменя.
    Вчера дойде стъклото, оставих колата, и днес си я взех. Всичко точно, но още с влизането днес в гаража им, едно от момчетата казва - да ти кажем, че капачето под огледалото си го нямаше като си оставил колата, да не кажеш, че ние сме го загубили...
    Бе мама му стара, точно това капаче си беше там, педалчета ниедни, сигурен съм, щото огледах всичко преди да оставя колата. А и да е паднало по някаква причина, трябва да си е в купето. Яд ме хвана, че не направих една снимка на състоянието, в което я оставям... Друг път ще знам.
    Тия са го счупили като са го сваляли, и сега ме хвърлят по върбите, че го било нямало.
    Не е болка за умиране, то това капаче не се вижда ни отпред (има затъмнен участък покрай датчиците на стъклото), ни отзад, че се пада точно зад огледалото.
    Ама много мразя да ме лъжат в очите и да ме правят на балама.
    Както и да е, майната му, със собственика се познаваме, реших да не се разправям повече...

Член на СФФБ
    Фиат идол

Регистр. на
    21.11.2008
    Тюх, най-накрая и мен ме украсиха с фишче между Враца и Мездра. Явно вече много са ми набрали щом за превишение от 13 км/ч са се напънали да ми пратят честитка. Но се движа в правилната посока, де, предвид предишния ми акт, който беше за 14 км/ч отгоре. Явно на всеки 13 години ставам по-дисциплиниран шофьор

Все пак в мен тлее едно съмнение, щото бях останал с впечатлението, че в известието трябва да пише и грешката на уреда, с който е направено измерването, а в моето я няма. Да не са им станали вече свръх точни радарите?!
    браво 1,6/90 - 09 г.

Фиат идол Аватарът на donnna
    Регистр. на
    12.07.2006
    Цитат slonikon написа: Преглед на мнението
    Все пак в мен тлее едно съмнение, щото бях останал с впечатлението, че в известието трябва да пише и грешката на уреда, с който е направено измерването, а в моето я няма. Да не са им станали вече свръх точни радарите?!
    Може да са те щракнали с някоя тринога - те май са "точни" със скоростта и не дават отклонения...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

Фиат идол Аватарът на Kay_
    Регистр. на
    13.11.2013
    Там се крият малко след Лукойла в посока Враца, а ограничението е 60 или някво такова.
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

Член на СФФБ
    Фиат идол

Регистр. на
    21.11.2008
    Абе не, щракнали са ме в обратната посока, докато пълзейки с малко по-висока скорост, съм се опитвал да изпреваря товарните автомобили. Ограничението си е 90. Аз си ги знам, че са там, ама как съм я изпуснал не ми е ясно. Както беше писано преди година и половина, много е подло, че преди 2 години изведнъж започнаха да причакват там. Освен вече написаното, условията са като на скоростен път и е много изкушаващо да си решиш проблемите с разните охлюви преди да навлезеш в прохода.
    браво 1,6/90 - 09 г.

Страница 120 от 133 ПърваПърва ... 2070110118119120121122130 ... ПоследнаПоследна

Тема: Похвали се, оплачи се ! - част 8

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 2 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 2 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •