Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За новата платформа на форума - въпроси и отговори

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Е само при мен ли се получава следният ефект?
    Когато получа ново съобщение и щракна да го прочета, отваря ми го в нов прозорец. Добре, но когато напиша отговор на това съобщение и го изпратя, не виждам никъде, че е изпратено - нито в папка входящи, нито изходящи... просто го няма никъде.
    Освен това, когато преглеждам темите и върна назад, всеки път ми излиза, че имам ново съобщение, а то е вече прочетено...
    Не ми се маркират и прочетените теми - просто си седят като непрочетени и всеки път трябва ръчно да маркирам форума като прочетен.
    Връщам със стрелка назад - темата стои непрочетена. Натискам F5 - същата работа. Затварям прозореца, отварям отново - пак същите теми непрочетени.
    А и за всички съобщения ми излиза надпис, че са непрочетени, но нямам такива.
    П.П. Маркирах съобщенията като прочетени - били останали на другата страница, от другата платформа. F5 действа, но всеки път ли трябва да го натискам?
    Последна редакция от dabadaba; 17.11.2017, 09:48.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

    Коментар


      #77
      dabadaba написа: Преглед на мнението
      ...Добре, но когато напиша отговор на това съобщение и го изпратя, не виждам никъде, че е изпратено - нито в папка входящи, нито изходящи... просто го няма никъде...
      На предната страница е обяснено с картинки. Цък!
      За маркирането на прочетените теми: опитай да изчистиш кеша и кукитата на браузъра, с който достъпваш форума, рестартирай го и виж дали има промяна.
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #78
        Обяснено, ама друг път.
        Папката е Изходящи, а не Изпратени и си ми е чекната. Съобщенията я се запазят, я не, щото някои ги има а други не.
        Темите все така не се маркират като прочетени и понякога става с F5, друг път не става. Не е болка за умиране, маркирам си ги ръчно накрая. Но тези съобщения за непрочетено ми идват в повече. Наложи ми се тия дни да пратя няколко и всеки път като върна назад в тема, излиза съобщение за непрочетено.
        Браузера (интернет експлорер) е изчистен от кеш, кукита и всичко, но няма подобрение.
        Интересно, че това се случва само в този форум. На други места нямам такива проблеми, а пак съм със същия браузер.
        А най-интересното е, че такива проблеми си имам отдавна с немаркирането на прочетените теми, а сега съм и с друг компютър. Да не би да е лично отношение към мен...
        Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

        Коментар


          #79
          dabadaba написа:
          Обяснено, ама друг път.
          Папката е Изходящи, а не Изпратени и си ми е чекната. Съобщенията я се запазят, я не, щото някои ги има а други не.
          По-ясно от това не се сещам как да го обясня.
          Промених името на папката от Изходящи на Изпратени - изглежда Изходящи е останало от езиковия файл, който използвах като основа за превода (и за което 100 пъти съжалих, защото беше пълен с грешки ).

          Колкото до незапазването на изпратени съобщения - никога досега не ми се е случвало (а и никой досега не се е оплакал) да не съхрани ЛС, което е маркирано да бъде запазено.

          dabadaba написа:
          Темите все така не се маркират като прочетени и понякога става с F5, друг път не става.
          Тази версия на форума по принцип пази информацията за прочетените теми в базата данни (а не чрез кукита). Промених това временно в настройките (сега е на базата на кукита), за да видим има ли разлика.
          Между другото, лесен начин за маркиране на даден форум като прочетен е като се щракне 2 пъти върху иконата му.
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #80
            Между другото, лесен начин за маркиране на даден форум като прочетен е като се щракне 2 пъти върху иконата му.
            Работи! Барем няма да влизам по два пъти в една и съща тема
            Последна редакция от dabadaba; 18.11.2017, 17:29.
            Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

            Коментар


              #81
              http://www.fiatforum.bg/showthread.p...=1#post1351488
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #82
                Здравейте,

                Имам желание да си сменя подписа, обаче нямам възможност. Или с две думи не мога да го редактирам. Мога да редактирам личните си данни и местоположението, но не и подписа. Моля за насоки.
                Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                Коментар


                  #83
                  Да разбирам ли, че не виждаш в настройките си това:

                  Click image for larger version

Name:	signature-edit-2.jpg
Views:	1
Size:	246,2 KB
ID:	2095287
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #84
                    Видях ги! За да се стигне до там се минавало през настройките, а не през таба моя профил.
                    Благодаря!
                    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                    Коментар


                      #85
                      Едно въпросче за проблеми с форума. Защо тази седмица на два пъти форума потъва в небитието, даже и заглавната страница не се виждаше?
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #86
                        Поради промени в хостинга, сменяме ip адресите. Във връзка с това има неща за дооправяне.
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #87
                          Две години и половина след миграцията към новата платформа спряхме стария форум с цел освобождаване ресурси на сървъра.
                          Вече сме на новия IP адрес. Това не би трябвало да има значение за нормалния достъп до форума, но ако някой все пак има някакъв проблем, моля да пише на администратор/модератор.
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #88
                            Две години и половина след миграцията към новата платформа спряхме стария форум с цел освобождаване ресурси на сървъра.
                            Вече сме на новия IP адрес. Това не би трябвало да има значение за нормалния достъп до форума, но ако някой все пак има някакъв проблем, моля да пише на администратор/модератор.
                            Допълнение към горното, свързано с евентуални проблеми - заради това, че старият форум е спрян, всички теми, които са посочени като "ВАЖНИ" и има линкове към тях - няма да могат да бъдат достъпвани от съответния линк, защото той сочи към стария форум, а в текущата платформа темата е получила нов адрес. Това значи, че темите не липсват, но достигането до тях е малко по-сложно: ще трябва чрез търсене в търсачката да се потърсят ключови думи от заглавието, така както се вижда в списъка с важни теми и евентуално да се добави името на автора на темата в съответното поле за търсене. Така темата може да се намери сравнително лесно и да се отвори безпроблемно от резултатите в трсачката.

                            За съжаление това затруднение ще е в сила докато не оправим линковете, което ще стане малко по малко в следващите дни.

                            Моля за разбиране и търпение.

                            Коментар


                              #89
                              От няколко дни форума, отворен през телефон, ми зарежда неописуемо количество реклами. Нормално ли е, или нещо е активирано неволно?
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар


                                #90
                                Мишо, няма нищо активирано неволно!
                                ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                                Коментар

                                Working...
                                X