Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

окабеляване fiat bravo 1.9JTD 1999 105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    окабеляване fiat bravo 1.9JTD 1999 105

    Колеги може ли някой да ми каже посоченият кабелен сноп с кои други модификации и години е еднакъв и няма разлики? Снопът е с 4 букси от бушунерата под волана, разклонение към плафона, под шофьорски праг разклонение към ръчна и огледала, под задни седалки разклонение към десни стоп и мигачи, разклонение към габарити на заден номер, стопове и мигачи леви, нагоре към тавана през гумената връзка във вратата на багажника и там към среден стоп, чистачка и подгрев на прозореца. Проблемът е че бушона на стоповете ми вместо да изгори от едно късо се стопи и покрай него и кабелите са стопени. НЕ КУПУВАЙТЕ БУШОНИ КОИТО СА В КАРТОНЧЕ ПО 1-2 ОТ ВСИЧКИ АМПЕРАЖИ!!!!
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

    #2
    Без да се хващам на бас, не се сещам да съм чел, пък и не виждам причина да е различен изобщо при всички бравота.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #3
      slonikon написа: Преглед на мнението
      Без да се хващам на бас, не се сещам да съм чел, пък и не виждам причина да е различен изобщо при всички бравота.
      на бензинките е 100% различен вече гледах на една морга логика няма за нас ама италианеца си е намерил
      Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

      Коментар


        #4
        взех кабели от jtd 2000г и бяха 1:1
        Fiat Bravo 1.9 JTD 1999 105hp

        Коментар


          #5
          Извинете, че съживявам стара тема, но... имам фабрично приготвени букси за огледалата във вратите, но под централната конзола нямам... как да я добавя?
          Bravo I jtd105

          Коментар


            #6
            Ти букси имаш, но колко кабела влизат в тях? Освен за управление на огледалата, там е и отоплението им. Да не би да имаш окабеляване само за подгрев? По спомен управлението на огледалата долу до ръчната беше със 16 снопов кабел. Ако нямаш такъв, то ще ти е нужен целият кабелен сноп като на колегата пуснал темата.
            Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
            Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

            Коментар


              #7
              Не съм разглеждал подробно, но ми се сториха дебели кабелчетата. Под ръчната има само жичка за нейното ключе и една свободна букса с 3 пина. До колкото разбрах от друга тема, тя е за датчика под дясната седалка за колите с пасажерски еърбег(моята няма такъв). Имаше друга тема, според която в такъв случай липсвал само някакъв сноп от таблото до ръчната, но нещо не мога да се ориентирам :/
              Bravo I jtd105

              Коментар

              Working...
              X