Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на сушилня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Само да вметна нещо по отношение на AEG. Едва ли всеки знае, че като компания AEG престава да съществува още през 1996 год. Търговската марка AEG обаче е придобита от Electrolux. Така че никой да не си мисли, че си купува оригинална германска техника с тази марка.
    FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
    FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

    Коментар


      #32
      само да вметна нещо по отношение на aeg. едва ли всеки знае, че като компания aeg престава да съществува още през 1996 год. търговската марка aeg обаче е придобита от electrolux. така че никой да не си мисли, че си купува оригинална германска техника с тази марка.
      ти ме отказа колега, и какво само miele ли остава добро? или както казва колежката да търся нещо с най-дълга гаранция.
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #33
        Само да вметна нещо по отношение на AEG. Едва ли всеки знае, че като компания AEG престава да съществува още през 1996 год. Търговската марка AEG обаче е придобита от Electrolux. Така че никой да не си мисли, че си купува оригинална германска техника с тази марка.
        С тази разлика, че марките се държат спрямо позиционирането им на пазара. Това, че дадена марка е закупена от друга марка, това не означава, че се приравняват.
        Пример - Фиат притежава Ферари. Това обаче не означава, че Ферари е Фиат, както на някой му се иска или, че Ламбото е Голф.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #34
          ти ме отказа колега, и какво само miele ли остава добро? или както казва колежката да търся нещо с най-дълга гаранция.
          Ако няма да сушиш в промишлени количества, вземи си нещо по-евтино с по-голяма гаранция. 2 бутона ти стигат, и без това се ползва една програма - що ти е да знаеш колко време ще ти се сушат дрехите? Като я ползваш 2-3 месеца сам ще знаеш колко време ти трябва за този обем и тип дрехи. Ако имаш излишни пари, давай ги, ама аз лично не виждам никакъв смисъл човек да се ръси толкова за техника. Ако искаш нещо по-качествено, виж в технохит тия с дефектите - ако не те дразни някоя резка, взимай - добри са и са на нормални цени.

          Моята е индезит и суши супер - на пазара няма само 1 марка miele. Може да са супер качествени, ама за едни гащи да дадеш над 1000 лева....
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #35
            Ако няма да сушиш в промишлени количества, вземи си нещо по-евтино с по-голяма гаранция. 2 бутона ти стигат, и без това се ползва една програма - що ти е да знаеш колко време ще ти се сушат дрехите? Като я ползваш 2-3 месеца сам ще знаеш колко време ти трябва за този обем и тип дрехи. Ако имаш излишни пари, давай ги, ама аз лично не виждам никакъв смисъл човек да се ръси толкова за техника. Ако искаш нещо по-качествено, виж в технохит тия с дефектите - ако не те дразни някоя резка, взимай - добри са и са на нормални цени.

            Моята е индезит и суши супер - на пазара няма само 1 марка miele. Може да са супер качествени, ама за едни гащи да дадеш над 1000 лева....
            Мисля си да се спра на някоя от тези 2те от технохит дето са 740-770, гледам са с термопомпи, където, четох, че е по-препоръчително.
            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

            Коментар


              #36
              Не е добър примерът Fiat - Ferrari. AEG отдавна вече не се произвежда в оригиналните си заводи и по своите си технологии. Сушилните излизат от завод в Полша, така че наистина е останала една гола марка.
              Последна редакция от stivst; 24.08.2016, 20:42.
              FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
              FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

              Коментар


                #37
                Бош, Електролукс, АЕГ - няма да сбъркаш с тия 3 марки - цените са около 1000 лева, като Бош са леко отгоре.
                FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

                Коментар


                  #38
                  Май май ще се спра на тая от 750лева AEG 3години гаранция
                  Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                  Коментар


                    #39
                    Обадих се едната отпред малко е изкривена т.е. натисната от едната страна, а от другата има малка дупка, нищо особено, но дразни. Обадих се за тази 776 отпред й няма нищо, но за отстрани не успяха да ми кажат, чакам снимки,иначе хората са готини от технохита

                    П.С. питах ги нещо добро за тия пари и ми казаха, чр от АЕГ едва ли, предложиха ми беко за 830 8кг А++, но все пак ми препоръчаха АЕГ
                    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                    Коментар


                      #40
                      Те там всички са с дефекти някакви, иначе нямаше да са в тоя магазин. Ако няма да я слагаш в кухнята на видно място, да не ти дреме за дефекта, като я гледаш една седмица, ще свикнеш. Аз малко имах резерви към сидомиялната с чертата отпред, ама след 1-2 седмици вече не ми правеше впечатление, все едно аз съм я издрала. Важното е да работи добре.
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #41
                        Те там всички са с дефекти някакви, иначе нямаше да са в тоя магазин. Ако няма да я слагаш в кухнята на видно място, да не ти дреме за дефекта, като я гледаш една седмица, ще свикнеш. Аз малко имах резерви към сидомиялната с чертата отпред, ама след 1-2 седмици вече не ми правеше впечатление, все едно аз съм я издрала. Важното е да работи добре.
                        Да, то това ясно, но все пак ако тази другата е с по приемливи забележки, ще е по-добре. Тази едната точни на ъгъла на ръба има дупка и боята сякаш наддигната от ръжда
                        Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                        Коментар


                          #42
                          Аз пък препоръчвам БЕКО...като пазарувахме техниката за вкъщи заложихме на скъпа пералня там с инверторни мотори, смарт, незнам си какво теглене на прането ала бала...за сушилнята обаче след кратко чудене си взех БЕКО за около 500лв 7кг...уникално съм доволен...има си и резервоар за вода има и изход за канал който всъщност ползвам защото стои върху пералнята...та в общи линии няма никаква логика гледайки сега да бях дал 1000-1200 лв както се канех в началото за сушилня нито 700-800...тази върши перфектна работа. Дрехите излизат идеално сухи, в зависимост от програмата и доста НЕ смачкани отделно като отворя вратата на пералното целия коридор зимата е уникално топъл.

                          Та моя съвет...не блъскайте повече от 500-600лв за сушилня и както каза Еле някъде назад по добре доплатете за още 2-3 години гаранция и да ви е мирна главата...

                          Миеле, АЕГ незнам си какви...всичко се прави с еднакви чаркаляци и на едно и също място...
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            #43
                            Благодаря на всички. В крайна сметка взехме 776лева АЕГ произведена в Италия правена си за тях, уж нали добро качество, намалена от 900+ лева с някакви незначителни транспортни дефекти, 3 години гаранция, А+ клас. Да се надяваме сега да устиска дълго време.
                            Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                            Коментар


                              #44
                              Да се похваля, тествахме я с няколко кърпи и една тениска. Отне й около 2часа и 20мин и събра доста вода, не бяха от пералнята де, бяха изцедени на ръка за пробата. Доста се стопли помещението, но и замириса на влага не знам нормално ли е?
                              Прикачени файлове
                              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                              Коментар


                                #45
                                Нормално е. Кърпите по принцип задържат повече вода от останалото пране, ако суша само кърпи, стъклата се замъгляват. Но и при нормални дрехи помещението става леко влажно. Не се усеща, ако я напълня наполовина с дрехи. При мен кърпите се сушат горе-долу за същото време. Ако сушиш по-големи неща като чаршафи, калъфки, пликове, е добре по някое време да отвориш и да ги разбъркаш на ръка - понякога всичко се набутва във възглавниците, пликовете или чаршафът ги увива добре и се сушат много по-бавно.
                                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                                Коментар

                                Working...
                                X