Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли Италфест 2016?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Според мен нещо си правят майтап от ръководството

    Някоя закъсняла първоаприлска ? :P
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #17
      Аз се лутах и четох доста, и във фейсбук даже, Ами не е явно това събитието.
      Събитието ще е на 8-ми, на писта близо до Габрово. Но двете момчета, дето организират са от В. Търново...

      Ами, за сега ще изчакам официално съобщение от някой от ръководството.
      За мен тези сбирки не са само "дрифт" и "драг"...
      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

      Коментар


        #18
        lhristov написа: Преглед на мнението
        Аз се лутах и четох доста, и във фейсбук даже, Ами не е явно това събитието.
        Събитието ще е на 8-ми, на писта близо до Габрово. Но двете момчета, дето организират са от В. Търново...
        Това не е ли съвсем отделно събитие: "Първи национален Алфа, Фиат, Ланчия събор" http://www.fiatforum.bg/showthread.php?112887-%D0%9F%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D 0%B5%D0%BD-%D0%90%D0%BB%D1%84%D0%B0-%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BE-%D0%A4%D0%B8%D0%B0%D1%82-%D0%9B%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D1%8A%D0%B1%D0%BE%D1%80-08-10-2016%D0%B3&highlight=%D1%81%D1%8A%D0%B1%D0%BE%D1%8 0

        Коментар


          #19
          lhristov написа: Преглед на мнението
          Аз се лутах и четох доста, и във фейсбук даже, Ами не е явно това събитието.
          Събитието ще е на 8-ми, на писта близо до Габрово. Но двете момчета, дето организират са от В. Търново...

          Ами, за сега ще изчакам официално съобщение от някой от ръководството.
          За мен тези сбирки не са само "дрифт" и "драг"...
          Лъчо, официалното събитие, организирано от клубовете на Алфа и ФИАТ е Италфеста в София, на паркинга на Метро.
          Другото е спонтанно организирана сбирка.

          Коментар


            #20
            И като 2 ръководства с пари,направихте най-селския сбор на паркинг на хипермаркет ... и то баш в столицата.
            На междене се организира от 2 момчета от В.Търново,с лични и малко средства.
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #21
              Именно и затова смятам да уважа тях , а не италфеста

              Коментар


                #22
                И като 2 ръководства с пари,направихте най-селския сбор на паркинг на хипермаркет ... и то баш в столицата.
                На междене се организира от 2 момчета от В.Търново,с лични и малко средства.
                Следя с интерес и двете събития
                Ще посетя официалното, само щото там ще са доста приятели, с които искам да се видя. Иначе и аз не одобрявам избора на място - както може да се види от постовете ми в Алфа форума.
                На спонтанно организирани гонки на писта съм бил многократно - и на Бършен край Сливен, и на Тенево. Нямам тръпка за подобно нещо.
                Предпочитам приятели, музика, кебапчета, лимонада, да си видим колите, да ги обсъдим... Да тествам новия ФИАТ Типо.
                Да слушам на живо група SEVI (много кадърна група, от два дни ги слушам в колата, харесват ми).
                Такива ми ти работи...

                Коментар


                  #23
                  Въобще не трябваше да се стига до тук: феновете да се двуомят, на кое събитие да присъстват!!! Обаче камъните са в наща градина ... !
                  Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                  Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                  http://www.keepfighting.ms

                  Коментар


                    #24
                    За кое има да се двоумят - едното събитие е на 01.10, а другото на 08.10 ... И не разбирам защо не се влиза в положението на организаторите. Да, най-лесно е да се хленчи "Защо тука, а не там?!" Няма как винаги да се угажда на всеки един от нас.
                    Последна редакция от blue_coconut; 19.09.2016, 20:39.

                    Коментар


                      #25
                      Наред с цялото мрънкане защо някой не попита "Има ли нужда от помощ?" Стюарди за входа,помощ задруги организационни неща,имате ли си на идея колко време и нерви трябват за цялата организация.Двете "ръководства с пари" да не ги берат от дърветата парите,нали трябва да се ходи да се разговаря със спонсори и всякакви други занимания.После някакви мрънкачи да
                      квичат,че им бил селски събора.Тази година е така,аз няма да си продам Фиата,че един път Италфеста не ми е харесал (мястото на провеждане).
                      А на събитието на 8 на Междене само се надявам да са си организирали нещата и да не стане някой гаф .Говоря да не се пренавият присъстващите и да започнат да си ги мерят на пистата рейсърската.
                      И най важното "Предпочитам прЕАтели, музика, кИбапчИта, лимонада, да си видим колите, да ги обсъдим.."
                      Последна редакция от dkenanova; 19.09.2016, 22:11.
                      Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                      Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                      Коментар


                        #26
                        Никой,повтарям никой,не даде някакво инфо,не питаха за помощ,ей така излезна един ден че всичко е готово за един паркинг,ти сериозно ли си мислиш,че някой от Варна или Бургас ще дойде за едните кебапчета на Метро ? ***Модерирано*** нали,че няма да има каране, ***Модерирано*** че ще е на паркинг,трябваше ли да е в София ? Няма да обяснявам,всеки си взима решенията сам за себе си,но дори и преди да ми е минавало през ум да стана член,сега вече е изключено.

                        Използването на подобни изрази е забранено!
                        Модераторски екип на fiatforum.bg
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #27
                          А мислиш, че на софиянци им е било лесно, като Италфеста преди 3 години беше в Хасково - щракват с пръсти и се телепортират на пистата?
                          Да, може би паркинга на хипермаркет в столицата не е най-очарователното място за събиране, но проявявам уважение към хората, които са отделили голяма част от своето време и са се потрудили на НАС (присъстващите) да ни е хубаво! И както казах:

                          blue_coconut написа: Преглед на мнението
                          Няма как винаги да се угажда на всеки един от нас.
                          P.S. Ако не бях от София, и щеше да ми е трудно да присъствам, пак щях да реагирам по същия начин.

                          Коментар


                            #28
                            Принко, аз не разбрах кое е проблема: че мероприятието ще е на паркинг или, че ще е в Сф?
                            ФИАТ- Пътят е само формалност
                            ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                            -----------------------------------------------------
                            FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                            Коментар


                              #29
                              И двете дядо попе и двете. Аз изобщо пък не виждам проблем.На който не му харесва не присъства.Всеки си взима решенията къде ще отиде и къде не.
                              както и никой не е длъжен да става член на форума.То и без да си член може да пишеш и хейтваш,колкото си искаш.
                              Дори тази година Италфест да беше на паркинга на Метро Бургас ,ей го де го и е на края на магистралата,не се влиза в града.400 км какво са за един Фиат.
                              Софиянци щяха да са там(те и без това са си цяло лято по морето някои)
                              Както виждате Италфест ще има,номера си има,програма,афтЕр парти (напиване) също.(за жалост със предложение за ново заведение не мога да помогна).
                              Ако има желание винаги се намира начин.Всичко се преодолява,освен смъртта.
                              Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                              Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                              Коментар


                                #30
                                Не трябваше да пиша,забравих,че сте над всичко тука и винаги намирате решение и то обосновано,макар и глупаво обосновано.Приятно изкарване.

                                Темата приключи!
                                Италфест 2016 ще има, обявено е официално къде и кога.
                                Модераторски екип на fiatforum.bg
                                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X