Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

няколко въпросa зa стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    няколко въпросa зa стило

    Наскоро стана нещо странно, един два пъти ми писна грешка за волана/след гасене и палене на ново се оправяше/, след това на един светофар светна и няма оправия загибих хидравликата, грешката пискаше постоянно.... Направихме тест и изчистихме грешката/а тя беше грешка в моторчето на хидравликата/след това колата се оправи до ден днешен????
    *Другото което и искам да знам е че понеже нямам пепелник не работи запалаката/гнездото щото запалка нямам/ но не ми работи и гнездото за ток в багажника, кой бушон липства и къде?
    *Третото нещо е че като отворя багажника не светва лампата до гнездото с тока, а като отворя само стъклената част светва?!? Нормално ли е да е така?
    *Ключето на задната врата сдаде багажа, дори и при премахване на облицовката не работи при натискане, продава ли се като резервна част или трябва цяла дръжка от моргата?
    Мерси предварително
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    #2
    За първия въпрос провери си акумулатора. Бошона за запалката е F44 (20A) и се намира под волана отдясно. Ако е изгорял е възможно затова да не работи и гнездото за ток в багажника. Същия бушон е и за багажника. Лампата до гнездото с тока при мен свети (Stilo 1,8 MW 2003).

    Коментар


      #3
      зa бушонa си прaв, нaмерих го думнaл е, зa лaмпaтa ми е стрaнно...
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар


        #4
        Волна до сега нямам проблем, нито с акумолатора.. не знам. Странното ми е за лампата в багажника защо свети само при отваряне на стъклото на багажника/малката врата/ а като отворя голямата не
        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
        Втората......пак същата!
        (_-_)______////_______(_-_)
        Punto75-Вече на жената!
        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

        Коментар


          #5
          И при мен светеше само при отваряне на стъклото. Обаче аз го използвах именно него на 99% и не съм търсил проблема. Кое ключе точно ти трябва? Това на светлините за задния номер ли?
          Последна редакция от Brevetti; 24.08.2016, 20:24.
          Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

          Коментар


            #6
            Микроключето за задната врата не работи/демек самата дръжка/
            Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
            Втората......пак същата!
            (_-_)______////_______(_-_)
            Punto75-Вече на жената!
            Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

            Коментар


              #7
              Колеги помагайте пак ми светна проблема с волана...... Сутринта запалих усетих при завиване лек напън след 5 км в движение светна Pwr steeling failure и не угасва. Ще пробвам да заредя акумулатора. Друга грешка от ония ден P0638 Motorized throttle, Short circuit+battery
              Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
              Втората......пак същата!
              (_-_)______////_______(_-_)
              Punto75-Вече на жената!
              Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

              Коментар


                #8
                Грешката не се чисти.... предстои разглабяне, поръчах и друг мотор от мегапартсовете ушкив от 1,6 16в комби пък ще видим
                Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                Втората......пак същата!
                (_-_)______////_______(_-_)
                Punto75-Вече на жената!
                Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                Коментар


                  #9
                  Колата е направо с нов блок-мотор на хидравликата 2-ра ръка, за сега пробачка... на този пише made in USA, на оргиналният Made in Portugal, оргиналният го оставих да се отвори като има време момчето дали може да се оправи :D
                  Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                  Втората......пак същата!
                  (_-_)______////_______(_-_)
                  Punto75-Вече на жената!
                  Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                  Коментар


                    #10
                    Колега, тази кола няма хидравлика. Нито хидравлична течност. Има електроусилвател на волана.
                    1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

                    Коментар


                      #11
                      Ей така най-обичам ........... 10 дена никаква помощ по темата, накрая се оправяш сам и излиза някой всезнайко да дава акъл .... според теб след като съм си купил правилната част дали знам дали е хидравлика или електроусилвател
                      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                      Втората......пак същата!
                      (_-_)______////_______(_-_)
                      Punto75-Вече на жената!
                      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                      Коментар


                        #12
                        Колега не се нерви,важното е че си оправил колата.Всеки е свободен да говори каквото му е кеф.Карай да е весело и успех на пътя
                        198mjet Bravo

                        Коментар

                        Working...
                        X