Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За прекъсването на форума - август 2016 г.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Сигнализирам, че в раздел "Газови и метанови уредби" има само една тема!

    опаа... Оказва се, че има някаква нова наскройка, която по подразбиране беше да ми показва мненията само то днешния ден.
    Коригирах да показва всички и се оправиха нещата.
    Последна редакция от kiro_of_the_day; 18.08.2016, 21:11.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      kiro_of_the_day написа: Преглед на мнението
      опаа... Оказва се, че има някаква нова наскройка, която по подразбиране беше да ми показва мненията само то днешния ден.
      Коригирах да показва всички и се оправиха нещата.
      За всички, които искат да виждат всички теми в целия форум---> Настройки-> Моят профил-> Общи настройки-> Изключване на теми от минал период(настройка по подразбиране)-> Показване на всички теми
      Прикачени файлове
      ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

      Коментар


        #18
        При мен проблема с изпращане на ЛС-та се оказа във възстановени по някаква причина 1600 стари (изтрити преди това) съобщения от далечната 2008-ма досега. Не е лошо всеки да си провери за такива за да няма проблем с изпращане и получаване.
        Фиат Крома 1.9 16v+
        Фиат Браво 1.6 16v
        Фиат Мареа 1.6 16v

        Коментар


          #19
          Аз също искам да благодаря на колегите, които са възстановили форума. Възхищавам им се, защото наистина са отговорни и всеотдайни. Лично аз все още свиквам с новостите и имам на този етап само един въпрос. Не мога да намеря начин при написано мнение /отговор/ как да направя преглед преди изпращане. При стария форум ясно се виждаше къде е този бутон...
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар


            #20
            Не, че ми е от особено значение, ама да питам- Някой има ли проблем с часовите настройки?
            Вчера всичко си беше наред, днес гледам, че съм 2 часа назад. Влязох в настройките за време и уж си избирам правилните, цъкам на запази промените, ама нищо не се случва. Не ми запазва настройката.
            Защо и при мен е така, влязох да си настроя профила и беше на нашенско време-София, след запазване на промените ме прати в Лисабон, не е лошо да съм там, но не съм и после не иска да запази корекцията отново на София.
            Последна редакция от NikMar; 19.08.2016, 10:57.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #21
              kiro_of_the_day написа: Преглед на мнението
              ...Един въпрос: На мен ми липсва стария скин на форума - може ли да се върне?
              За съжаление не - двете платформи са напълно различни, няма нищо общо между скиновете им.

              pi4_s_bravo написа: Преглед на мнението
              При мен проблема с изпращане на ЛС-та се оказа във възстановени по някаква причина 1600 стари (изтрити преди това) съобщения от далечната 2008-ма досега. Не е лошо всеки да си провери за такива за да няма проблем с изпращане и получаване.
              Квотата за съхранени лични съобщения в новия форум е 500 бр. Ако не можете да изпращате (и/или получавате) лични съобщения, разчистете си старите.

              ...Не мога да намеря начин при написано мнение /отговор/ как да направя преглед преди изпращане. При стария форум ясно се виждаше къде е този бутон...
              В новия по подразбиране излиза полето за бърз отговор. Ако искаш да видиш всички опции (вкл. преглед преди публикуване) натисни бутона, който сега е с надпис “Продължи” - вероятно по-късно ще го сменя на “Още опции”.
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #22
                Не, че ми е от особено значение, ама да питам- Някой има ли проблем с часовите настройки?...
                Да, това е някакъв бъг, причината за който засега не успявам да открия. Ще пиша допълнително.

                marea-ta написа: Преглед на мнението
                Защо не ме пуска да чета в гаража на стария форум, поне да си го копирам някъде.
                Старият форум е достъпен за четене, вкл. гаражът: http://forum.fiat-bg.org/garage.php?...&user=marea-ta
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #23
                  Все още не намирам решение за бъга с часовата зона, но направих временна промяна - сега каквато и зона да е посочена, при съхраняване на настройките, ще вписва текущата за България (а не по Гринуич, както беше досега).
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #24
                    ако има възможност да се редактира ширината на темата ще е чудесно. това поне става с един ред css. при по-големи резолюции има огромна празна лента от дясно.
                    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                    Коментар


                      #25
                      Ето това съобщение ми излиза "Не сте оторизиран!Операцията, която се опитвате да извършите, не е позволена за вашето ниво на достъп." Иначе във форума чета няма проблем само гаража не ще
                      Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
                      Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                      Коментар


                        #26
                        ако има възможност да се редактира ширината на темата ще е чудесно...
                        “Отпуснах” ти максимална ширина 1800 px. За масовите резолюции това на практика означава, че форумът може да се разпъва по цялата ширина на екрана.

                        marea-ta написа: Преглед на мнението
                        Ето това съобщение ми излиза "Не сте оторизиран!Операцията, която се опитвате да извършите, не е позволена за вашето ниво на достъп." Иначе във форума чета няма проблем само гаража не ще
                        Честно казано, не разбирам защо не можеш да разглеждаш гаража, при положение че е достъпен дори и без да си логнат във форума. Опитай от друг компютър, без да се логваш.
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #27
                          Къде мога да си видя всички мои мнения(теми)?
                          Последна редакция от ilian4o88; 20.08.2016, 13:16.
                          "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                          Коментар


                            #28
                            ilian4o88 написа: Преглед на мнението
                            Къде мога да си видя всички мои мнения(теми)?
                            Тук: www.fiatforum.bg/search.php?searchid=429
                            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                            Коментар


                              #29
                              ilian4o88 написа: Преглед на мнението
                              Къде мога да си видя всички мои мнения(теми)?
                              Ето отговор с картинка!

                              Click image for larger version

Name:	ilian4o88-quest.jpg
Views:	1
Size:	43,4 KB
ID:	2093692
                              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар


                                #30
                                Началник, да помоля да ми изтриеш всички изходящи съобщения, че това са ~300 клика, за да ги изтрия ?
                                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                                Коментар

                                Working...
                                X