Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За прекъсването на форума - август 2016 г.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Можеш и сам, без да правиш мускули на показалеца! Когато си в съответната папка, по-надолу в страницата има статистика за съдържанието на папката и линк за изтриване на всички съобщения в нея (вж. картинката).

    Click image for larger version

Name:	link-delete-all.jpg
Views:	1
Size:	59,3 KB
ID:	2093709
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #32
      алелуя. що не се срина по-рано тоз диск бре
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #33
        Пу-пу-пу! Пепел ти на устата!
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #34
          А може ли да се настрои форума да маркира като прочетени теми и мнения, които са прегледани, както беше преди? Сега ако не ги маркирам като прочетени, на следващото влизане пак ги дава като нови.

          Коментар


            #35
            Темите, които се прочел, се маркират като прочетени. Има разлика в сравнение със стария форум, който имаше проблем със сесиите - при всяко излизане (дори затваряне на браузъра) маркираше като прочетени всички теми, независимо, че реално не са такива (а всъщност не трябва да е така!).

            Ако наистина не ти се отбелязват като прочетени теми, които си прочел, опитай да изчистиш кеша на браузъра си и да го рестартираш.
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #36
              Незнам дали си бъркал нещо по запазване на настройките за часовия пояс, но сега съм в БГ. ГОЛЯМО БРАВО!
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #37
                Още не съм решил както трябва проблема с часовите зони, само съм го закрепил (вж. тук).
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  #38
                  Уж всичко ми е активирано като функции, а в подписа ми не се визуализират картинките.
                  Отделно често ми се случва като си вляза в профила, да ме препрати към форума с Invalid URL или нещо такова, не съм го записал точно. И така пробвам 3-4 пъти на накрая ме пуска.

                  Може би това най-отдолу е причината:
                  HTML кодът е Изкл.
                  A20DTH ЖТД ама не баш
                  1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                  Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                  Коментар


                    #39
                    уж всичко ми е активирано като функции, а в подписа ми не се визуализират картинките.
                    отделно често ми се случва като си вляза в профила, да ме препрати към форума с invalid url или нещо такова, не съм го записал точно. и така пробвам 3-4 пъти на накрая ме пуска.

                    може би това най-отдолу е причината:
                    BO, пробвах да ти оправя подписа, но излиза съобщение, че имаш право само на едно изображение!
                    Едното вече е видимо...
                    Не е проблем в html кода.
                    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                    Коментар


                      #40
                      Още не съм решил както трябва проблема с часовите зони, само съм го закрепил (вж. тук).
                      Това съм го пропуснал, но какъв е смисъла от часова зона във форума, а така също и от начален ден на седмица? Мисля, че е достатъчно да се хващат от настройките на компа и готово. От друга страна това да не би да има връзка с преизчисляване на времето ако влезе човек от друг часови пояс, как се вписва времето му във форума?
                      Последна редакция от NikMar; 24.08.2016, 10:15.
                      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                      Коментар


                        #41
                        Уж всичко ми е активирано като функции, а в подписа ми не се визуализират картинките.
                        Отделно често ми се случва като си вляза в профила, да ме препрати към форума с Invalid URL или нещо такова, не съм го записал точно. И така пробвам 3-4 пъти на накрая ме пуска.

                        Може би това най-отдолу е причината:
                        Причината да не се показва втората картинка бе, че не беше разрешен Image BB Code. Сега би трябвало да е наред.
                        За невалидните URL-та - единственото, за което се сещам в момента е, че подобно съобщение ми е излизало само за някои линкове и само с мобилния стил и само когато ползвам мобилния Интернет на Мтел. Правих проба през нета на Теленор - там си работи нормално. Ако можеш да опишеш по-точно ситуацията, при която получаваш такива съобщения, вкл. самите съобщения и линкове.

                        Това съм го пропуснал, но какъв е смисъла от часова зона във форума, а така също и от начален ден на седмица? Мисля, че е достатъчно да се хващат от настройките на компа и готово. От друга страна това да не би да има връзка с преизчисляване на времето ако влезе човек от друг часови пояс, как се вписва времето му във форума?
                        Има значение, най-вече когато наистина си в друга часова зона - малко досадно е да виждаш грешни часове. Но при положение, че огромната част от потребителите на форума са в България, засега остава временното решение. Между другото, проблемът не е само с нашия форум, изглежда е някакъв бъг, свързан със стиловете.
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #42
                          Днес реших да влезна от същия компютър от който съм влизал преди. Предложи ми да се "впиша/логна", пиша име и потребител и казва, че са неверни, а ... същевременно горе ме поздравява "Здравей Женшен"... това добре, ама що така? И все ми спори, че името и паролата не са верни. Накрай си кликнах на името и влязох в профила си, а от там и във форума... Почему бря?
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #43
                            Ако под “същия компютър от който съм влизал преди” имаш предвид, че си влизал преди в стария форум и си ползвал автоматичното логване, бих предположил, че е станала някаква “манджа с грозде” от кукитата на старата и новата платформа. Ако е така, излез от профила си, изтрий кеша на браузъра си и го рестартирай.

                            Мисля, тази тема постепенно се промени в съдържателно отношение. Заключвам я, нека продължим в За новата платформа на форума - въпроси и отговори.
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар

                            Working...
                            X