Страница 16 от 17 ПърваПърва ... 614151617 ПоследнаПоследна
Резултати 151 до 160 от 164

Тема: Масло на далавера

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    Аба бала, хейт, мейт все тая.
    Фактите,
    Сипах прословутия реванол, същия като тоя дето ти го ползваш. Две смени, не една. Първоначално реших че проблема не е от маслото, е да ама и двата пъти дръпна по близо 2литра до смяната, а колата е като тракалник, все есно клапаните се бият в тавана. А и след смяната всичко приключи, незнам защо ама вече е тихо.
    И моля те, не ми определяй цена на маслото, никога цената на маслото не ми е била критерии.
    Но е факт, че аз това го приключих. ПАО, мао, естери, бустери, око от жаба и крак от охлюв, все тая.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Фиат фанатик Аватарът на DJPOPA
    Регистр. на
    19.11.2011
    Еми така ще е, с алкално число 11, тоя Равенол има страхотни миещи свойства. Всички курници, чийто двигатели са наблъскани с присадки, започват да се държат точно така. Ей го, аз го карам на къде по-стар мотор и проблеми НУЛА. На студено върти като хала, защото Равнолчето е течливо до -60 градуса по Целзий. На Маздата с японския мотор, човекът вика YACCO-то след 7-8хил.км се предаваше и мотора почваше да става шумен, с тоя Равенол няма такива положения. Изобщо, който кара сдухан дъргел, изобщо да не припарва до Равенол, защото ще му покаже точно колко му струва мотора. Малкият ми брат го сложи на Ауди 1.8Т бензинка 150 коня. Същата работа-почна да го гори като змей и като вдигне щеката-от картера духат пушеци като комина на ТЕЦ-а. И както беше убеден, че в автокъщата не са го излъгали за Аудито, сега вече ги псува на майка до 9-то коляно. Равенол-ът е хубаво масло и няма вина, когато някой го налее на курник с взел и дал двигател. За такива скотобойни си търсете вискозни масла, които не мият много добре и имат яко присадки за износени мотори, инак става точно така-гори, хлопа, пуши, духа от картера и т.н.т. Ей го моя мотор е 20 годишен, ама за 9500км вече с VST съм долял 300-400г. И работи мазно като швейцарски часовник.
    Последна промяна от DJPOPA : 02.01.2019 в 18:13
    Fiat Multipla 105JTD

Кара Фиатче 126 Аватарът на billyboy`
    Регистр. на
    15.07.2008
    DJPOPA дай реален лабораторен анализ да видим аджеба найстина дали температурата на течливост му е -60 на този Равенол,и някой други неща.
    АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

Фиат фанатик Аватарът на DJPOPA
    Регистр. на
    19.11.2011
    Не един, ами множество правени през годините: ЦЪК

Fiat Multipla 105JTD

Фиат идол Аватарът на muns61
    Регистр. на
    15.11.2011
    Абе кво стана с Политрон-а?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

Фиат идол Аватарът на S_BANKOV
    Регистр. на
    29.05.2011
    И по какво заключи че моята алфа е курник, само по по това че прословутия реванол изчезва или и по това че трака?

Маслото е скапано бро, не струва.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Цитат S_BANKOV написа: Преглед на мнението
    И по какво заключи че моята алфа е курник, само по по това че прословутия реванол изчезва или и по това че трака?

Маслото е скапано бро, не струва.
    Банков, супер много ме кефиш как определяш кое масло става и кое не. Същото е и с оная газстанция Ивони на магистралата. И как се изказваш като последна инстанция и то, без да имаш каквито и да е наУчни данни.

Щом нещо ти се е случило на теб, то това трябва да се приеме като теорема за всички останали!

Понякога не е така както ти си мислиш, маслото не е скапано! Търси проблема другаде.
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Председател на СФФБ
    Член на СФФБ
    Модератор
    Фиат идол

Регистр. на
    17.08.2007
    А нещо за "Масло на далавера" имате ли нови оферти?

Фиат идол Аватарът на Stefanaki
    Регистр. на
    16.11.2008
    Цитат ogi28b написа: Преглед на мнението
    А нещо за "Масло на далавера" имате ли нови оферти?

https://www.ato24.de/de/auto/ravenol-4-1-aktion.html
    Не съм видял някой да обеднее ако издава фискален бон. Но съм видял забогатели, които не издават.
    "Все пак форумът е за фенове на автомобили, не за българска филология."

Кара Фиатче 126 Аватарът на billyboy`
    Регистр. на
    15.07.2008
    Цитат DJPOPA написа: Преглед на мнението
    Не един, ами множество правени през годините: ЦЪК

От последния анализ доколкото разбирам от тази таблица от линка които си дал за Ravnel VST 5w40 oт 12.09.2017 май тогава му е правен последен анализ виждаме оксидация около 33.Това говори ли ти нещо?

---
    Колеги, изглежда моите мнения не ги зачитате, затова за втори път ще ви помоля и ще го оцветя в по-видим цвят:

Моля да се придържате към темата, а спорът да пренесете в по-подходяща тема!

ogi28b
    АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

Страница 16 от 17 ПърваПърва ... 614151617 ПоследнаПоследна

Тема: Масло на далавера

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •