Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблемен съединител на Фиат Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблемен съединител на Фиат Стило

    Здравейте на всички от форума! Имам проблем със съединителя на Стило Мултивагон - 2002г. Проблемът се състои в това, че когато загрее достатъчно двигателя педала започва да лепне в натиснато състояние. Старият съединител го смениха с нов. Горната помпа също я смениха с нова, но проблема си остана. Тръгна ли за море и по светофарите в Бургас започва да лепне и става прекалено неудобна за шофиране. На връщане в посока София, в Бургас нямам ядове, но пристигна ли в София и лудницата започва. Та водил съм я на двама майстори и нямат никаква идея защо се получава така. Ако някой може да ми помогне, няма да е зле. Ще съм му благодарен от рано.
    fiat marea 2.0 20v weekend - потроши ме джип.
    fiat marea 1.8 16v weekend - издъхна на магистралата.
    fiat stilo multi wagon 1.6 16v - ще го карам "чичарската".
    Гиф аватар за ползване http://prikachi.com/images.php?images/339/5051339y.gif

    #2
    Вчера минах технически преглед. Споменах им за този проблем. Останаха изумени - нямаха отговор на проблема. След това отидох до сервиза където ми сменяха съединителя и помпата - обвиниха ме едвали не в измислици. Никакъв проблем не откриха. И то такъв нямаше. Следващия път като пътувам в провинцията ще отида веднага в най-близкия град до някой сервиз след като започне да ми лепне педала.
    fiat marea 2.0 20v weekend - потроши ме джип.
    fiat marea 1.8 16v weekend - издъхна на магистралата.
    fiat stilo multi wagon 1.6 16v - ще го карам "чичарската".
    Гиф аватар за ползване http://prikachi.com/images.php?images/339/5051339y.gif

    Коментар


      #3
      А долната помпа някой смени ли я ?
      Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

      Коментар


        #4
        cheten написа:
        След това отидох до сервиза където ми сменяха съединителя и помпата - обвиниха ме едвали не в измислици. Никакъв проблем не откриха. И то такъв нямаше.
        Само да попитам, сервиза в който са те обвинили в Орландовци ли се намира?
        Fiat Punto 1.9 JTD 2000 - ex
        Fiat Stilo 1.9 JTD 115 - now

        Коментар


          #5
          Не е обезвъздушена правилно лагерпомпата или недостатъчно.
          Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

          Коментар

          Working...
          X