Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам графичен таблет Trust

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам графичен таблет Trust

    Таблета няма никакви следи от употреба, работи перфектно с Windows XP, Windows 7, Windows 10. Има 17 програмируеми бутони за потребителя, останалите бутони са нагласени по подразбиране, но може да се променят. Работната площ е 20 см хоризонтална и 15 см вертикална. Пълен комплект:* Таблет* Писалка* Диск с драйвери* 3 бр чисто нови писци за писалката + един в писалката* Инструмент за сменяне на писците* 2 бр чисто нови батерий за писалката + една батерия вътре в нея* КнижкиЦената е 50 лв.Причина за продажбата е ъпгрейд към дигитален. Доставка с куриер за страната с опция за преглед и тест. Намира се в София, за контакт Веселин 0894704201 или на Л.С.Снимки:
    Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
    Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

    #2
    Up с нова цена: 40 лв
    Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
    Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

    Коментар


      #3
      Продаден!
      Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 190hp
      Fiat Stilo 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        След като се върже таблета си е периферно устройство, и може да се разглежда като заместител на мишката. С разликата във възможностите за по-плавни движения и степените на натиск. Съответно работи с всякакъв софтуер + ос, като по специфичните (adobe, corel, т.н.) вече се усещат за нивата на натиск и какво да правят с тях.
        Аз съм с XP-Pen Star G640 , който ми върши достатъчно добра работа за заигравки във фотошоп. С твоя ценови диапазон може да се насочиш към нещо с по-голям размер и повече чувствителност. Предполагам ще имаш полза.
        Последна редакция от henley; 27.08.2020, 12:40.

        Коментар

        Working...
        X