Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа vs Vento vs Bmw...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа vs Vento vs Bmw...

    Колеги днес след доста спорове се дръпнахме с мареата ми 1.8 срещу венто1.9 тди и бмв 316компакт , според вас как е протекло за жалост нямам клип :/ не повече от 500 метра беше .
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    1.Marea2.Vento3. Compact(Много спрял двигател)

    Коментар


      #3
      Мареата ако е в добро състояние ги е прибила сериозно.
      Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
      Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
      Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

      Коментар


        #4
        Мареата ми направи два старта първия 2 коли паднах , втория към кола паднах , мислим че или мареата е много умряла с 15 джанти 195/50/15 гуми бях и с пасажер 105кг до мен ,общо 200кг бях по тежък ..или вентото е с друго турбо или чип , било е кола на някакъв специалист по бегачки преди много години , бмвто го разцепих 6-7/коли за мен , пробвал съм се с Ауди 80/1.9тди 90коня то беше с 150кг повече от мен и +5 коли за мен..ама вентото е самолет или мареата е умрела ;д
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Странно по принцип са много спрели във стоков вид 1.9 90 кс.
          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

          Коментар


            #6
            Ibiza написа:
            Странно по принцип са много спрели във стоков вид 1.9 90 кс.
            200кг по тежък съм ама мислех да го бегам една кола ...мареата мисля че е в добро състояние не пипа масло на 4та права 170-180 има си ряз не знам какво се случи с това венто което е било и крайслер 163коня бензин ,кабрио и още доста коли е наказвало...не знаем дали е сток..
            FIAT TEMPRA 1.6 75HP

            Коментар


              #7
              Значи не е сток, жалко че ме съм там да го преслушам вентото. хахах
              Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
              Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
              Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

              Коментар


                #8
                flippy89 написа:
                Значи не е сток, жалко че ме съм там да го преслушам вентото. хахах
                трябва да са ти много здрави 113 коня да го минеш с малко според мен ,найстина си върви.. тоя кош
                FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                Коментар


                  #9
                  Що не се обаждаш като правите такива работи по София, пък и да изям шамарите важното е адреналин да има
                  punto HGT

                  Коментар


                    #10
                    Добре, тогава ще го пробваме с Делтата след няколко месеца... да върви.. колко да върви. Нека Дидича да го пробва и ако не стане пак, ще дойда с новият мотор да му се скарам.
                    Ланчия Делта 1.8 8в 101кс => 1.8 16в ++++++
                    Fiat Marea 1.8 16V 113кс++++ ГИ Агис М210
                    Рено Лагуна 2 1.9дци 107кс++

                    Коментар


                      #11
                      Жалко че пенсионирах ЖТД-то
                      Bravo 1.9d 97г

                      Коментар


                        #12
                        didich написа:
                        Що не се обаждаш като правите такива работи по София, пък и да изям шамарите важното е адреналин да има
                        за първи път правим щото много спорихме и накрая наредихме 4-5 резачки ,другия път ще пиша ако има нещо такова но пак ще пробвам вентото но с 14ки джанти и без хора при мен , и след като я видя на бензин че нали уж се задавя леко .. ще има и клип този път
                        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                        Коментар


                          #13
                          Вентото в сток вид е пълен мъртвец(имал съм такова и имам база за сравнение). След чипосване вече ти ще лапаш пушека, дори чипа да е нормален без издевателства. Ако е с някакъв зверски чип вече картинката става грозна. Имам приятел с Ауди А3 1.9 90 със много агресивен чип, смятай че чипосана 110-ка не може да го стигне и като им каже че е 90 коня никой не вярва. Вече друг е въпроса дали ще ти каже че е с чип. Освен че попушва повече от нормалното по друго няма как да разбереш
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            #14
                            ха колеги бях забравил темата има леко развитие с още 3 старта с бързото венто тди 90 коня , всеки път няма кой да снима :/ на старта бях с зимни гуми 14ки ( предишния път бях с 15ки на алуминиеви ) още на захапването му правя 1 кола и вкарам ли втора след 70 вече изостава доста , пробвах и от летящ на 2ра пак същата работа след 70 пада , това беше само с смянта на гумите с катализатор и на ГИ , пробвах бмв 320д 136коня което ме би кола и половина до 140км , но бях с летните 15ки очаквам да го смачкам в момента с тези 14ки без катализатор и нови дюзи на газовата , а на бензин ако е оправя може и да имам още повече шанс но там нещо се задавя звяра :Д
                            FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                            Коментар


                              #15
                              Valiosport написа: Преглед на мнението
                              Вентото в сток вид е пълен мъртвец(имал съм такова и имам база за сравнение). След чипосване вече ти ще лапаш пушека, дори чипа да е нормален без издевателства. Ако е с някакъв зверски чип вече картинката става грозна. Имам приятел с Ауди А3 1.9 90 със много агресивен чип, смятай че чипосана 110-ка не може да го стигне и като им каже че е 90 коня никой не вярва. Вече друг е въпроса дали ще ти каже че е с чип. Освен че попушва повече от нормалното по друго няма как да разбереш
                              Обаче и да пуши разхода с нормано каране е все така нисък.
                              this

                              Коментар

                              Working...
                              X