Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 15 от 15

Тема: Мареа vs Vento vs Bmw...

Фиат фанатик
    Регистр. на
    26.07.2011
    Жалко че пенсионирах ЖТД-то
    Bravo 1.9d 97г

Фиат фанатик Аватарът на fuel injekcion
    Регистр. на
    26.12.2010
    Цитат didich написа:
    Що не се обаждаш като правите такива работи по София, пък и да изям шамарите важното е адреналин да има
    за първи път правим щото много спорихме и накрая наредихме 4-5 резачки ,другия път ще пиша ако има нещо такова но пак ще пробвам вентото но с 14ки джанти и без хора при мен , и след като я видя на бензин че нали уж се задавя леко .. ще има и клип този път
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

Фиат идол Аватарът на Valiosport
    Регистр. на
    17.06.2009
    Вентото в сток вид е пълен мъртвец(имал съм такова и имам база за сравнение). След чипосване вече ти ще лапаш пушека, дори чипа да е нормален без издевателства. Ако е с някакъв зверски чип вече картинката става грозна. Имам приятел с Ауди А3 1.9 90 със много агресивен чип, смятай че чипосана 110-ка не може да го стигне и като им каже че е 90 коня никой не вярва. Вече друг е въпроса дали ще ти каже че е с чип. Освен че попушва повече от нормалното по друго няма как да разбереш
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

Фиат фанатик Аватарът на fuel injekcion
    Регистр. на
    26.12.2010
    ха колеги бях забравил темата има леко развитие с още 3 старта с бързото венто тди 90 коня , всеки път няма кой да снима :/ на старта бях с зимни гуми 14ки ( предишния път бях с 15ки на алуминиеви ) още на захапването му правя 1 кола и вкарам ли втора след 70 вече изостава доста , пробвах и от летящ на 2ра пак същата работа след 70 пада , това беше само с смянта на гумите с катализатор и на ГИ , пробвах бмв 320д 136коня което ме би кола и половина до 140км , но бях с летните 15ки очаквам да го смачкам в момента с тези 14ки без катализатор и нови дюзи на газовата , а на бензин ако е оправя може и да имам още повече шанс но там нещо се задавя звяра :Д
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

Цитат Valiosport написа: Преглед на мнението
    Вентото в сток вид е пълен мъртвец(имал съм такова и имам база за сравнение). След чипосване вече ти ще лапаш пушека, дори чипа да е нормален без издевателства. Ако е с някакъв зверски чип вече картинката става грозна. Имам приятел с Ауди А3 1.9 90 със много агресивен чип, смятай че чипосана 110-ка не може да го стигне и като им каже че е 90 коня никой не вярва. Вече друг е въпроса дали ще ти каже че е с чип. Освен че попушва повече от нормалното по друго няма как да разбереш
    Обаче и да пуши разхода с нормано каране е все така нисък.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Мареа vs Vento vs Bmw...

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •