Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Рено Модус, може и бартер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Рено Модус, може и бартер

    Колеги, продавам си Реното. Колата е супер икономична, широка и просторна, въпреки малките си размери и много комфортна. Но не успях да свикна с вървежа на 75-те коня... Колата е май 2006 г. 1.2 16 v 75 конски сили. Колата е купувана чисто нова от Рено Еспас София от едни познати и след това аз я взех от тях, т.е. втори собственик съм. Поддържана е само в сервизи на Рено. Има пълна сервизна история. Колата е на 170 000 км. Екстри: ABS, 6 air-bags, заден парктроник, климатроник + хладилна жабка и подгряване на предното стъкло, централно заключване, предни ел. стъкла и огледала, халогени фарове, фабрична аларма, подробен борд. компютър, мулти волан с регулиране и серво. Има и функцията "изпрати ме до вкъщи". Следващата смяна на ролки и ремъци е на 205 000 км, а смяна на филтри и масла - 180 000. Има годишна винетка, платен данък. Има преглед, застраховка и каско до края на юли. Колата няма лети джанти. Към нея давам 4 зимни гуми Michelin и 4 летни - Good Year. Разходът на гориво е около 5 - 5.5 извън града и 7.5 - 8.5 градско в зависимост от начина на шофиране и използването на климатика. Има леки външни забележки, но салонът е като нов. Цената, която търся е около 6000 лв. Също така ме интересуват бартери за дизели след 2000 година и поне 100 коня. С предимство са Пунто, Голф 4 и 5, Фокус, Пежо 307, Сеат Леон, Шкода, БМВ Е46 или Мерцедес Ц или Е класа.
    Прикачени файлове
    Renault Modus 1.2 16v 2006
    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX
Working...
X