Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сменен километраж на Фиат Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сменен километраж на Фиат Стило

    Здравей те на всички имам следния проблем колата ми е стило 1.8 16в 3 врати смених си километража с такъв от стило абархт но ми отказа задната врата на багажника да ми се отваря от дръжката но от дистанционоро се отваря и пасажерската врата не иска от втория пат успява да се отключи когато върна стария километраж проблемите ги няма някаква идея от какво може да е и как да го оправя ще сам ви много благодарен ако някой може да помогне.

    #2
    А вие само го сменихте и не сте правило друго или? Пуснете му едно прокси през мултиекускана и мисля че нещата ще се оправят.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      #3
      Да само го смених как точно става къде трябва да влезна?Пуснете му едно прокси през мултиекускана.Ако може по подробно да ми обясните много ще сам ви благодарен защото за първи път се сблъсквам с такова нещо.

      Коментар


        #4
        Трябва ти диагностичен кабел ЕЛМ и Мултиекускан. Гледам си от Стара Загора и мога да ти помогна.
        Opel Astra J B14NET LPG / Daihatsu Terios
        Chevrolet Aveo

        Коментар


          #5
          много ще сам ви благодарен дайти си номера за да ви звана и да се разберем

          Коментар


            #6
            Проблема е решен благодарение на Роската . Благодаря ти много Роска.

            Коментар


              #7
              Здравейте
              Аз имам същия проблем с километража откъде мога да се снабдя с тази програма мултиекускан??

              Коментар


                #8
                виж в Гугъл, там я продават/разпространяват
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  Здравейте
                  Аз имам същия проблем с километража откъде мога да се снабдя с тази програма мултиекускан??
                  От сайта им
                  http://www.multiecuscan.net/Distributors.aspx
                  Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                  Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                  Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                  Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                  Търси се..

                  Коментар


                    #10
                    Сега обаче освен програмата ще щи трябва и още нещо. Кабел с преходник
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар

                    Working...
                    X