Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа 1.9 JTD-климатика не работи.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа 1.9 JTD-климатика не работи.

    След като спря да работи, помислих, че е за допълване - и го напълних след което заработи за около седмица, като преди да го напълни човека уж го провери с некви очила и зелена течност.След случая реших, че проблема е от майстора и отидох при един познат, който напълни климатика с въздух с един компресор и се опита да чуе или да види от къде издиша-уви резултат никакъв, след което го напълни с фреон и той си заработи, но само за седмица и след това пак спря.И аз се предадох.... Въпроса ми е някой имал ли е подобен проблем, и как го е отстранил, или някой сериозен майстор ако знаете.
    Е ТВА Е КОЛАTA

    #2
    Доста често съм виждал на браво брава мареа да изпуска от О пръстена долу на изходящия маркуч на радиатора на климатика виж добре за омасляване по системата тръби снадки радиатора одзад.Тези колеги като надуват системата трябва да видят на мануметър за 15 минути дали не изпуска и тогава да зареждат.
    Обичам си работата.

    Коментар


      #3
      оцветителя помага само на видими места например ако са ти заминали о-пръстените на вътрешното радиаторче на климатика или самия радиатор няма да ти помогне без разглабяне .Огледайте и о-пръстените на дехидратора и о-пръстените на кондензатора(както колегата вече каза)

      Коментар

      Working...
      X