Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с предния капак!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с предния капак!!

    Колеги имам проблем с предния капак.Проблема е следния, от двете страни при калниците има по един пръст разстояние между капака и калника.Нямам никаква представа на какво се дължи това изкривен капак или криви калници.Ако някой може да ми каже дали този луфт може да се регулира.Проблем има и при фаровете.Капака е изведен леко напред и е доста неприятно.Ако ме разбирате и знаете решение на проблема ще съм благодарен да ми споделите.По-късно ще кача снимки , за да е по-нагледно.Поздрави :P

    #2
    Започваме да хвърляме боб за модела на колата.....
    Fiat 1.4 12V
    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

    Коментар


      #3
      кола

      Може да си е удрил в средата при номера и така всичко да е криво .
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Извинявам се.Фиат Браво е модела

        Коментар


          #5
          Отиваш на стенд за геометрия на колата, 99% съм сигурен, че е имало удар. На първо време ти можеш да си направиш измерване на дичгонаилите на коша.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            Имало е удар, в следствие на който, калниците са се изкривили. И при мен има големи фуги, защото калници които взех, са били явно от удряна кола, старите ми калници макар и обезличени пасваха идеално навсякъде.
            Fiat Punto`04 1.2 60hp.
            Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
            ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

            Коментар


              #7
              Има ли някъква надежда да се поправят нещата?

              Коментар


                #8
                Както писах отиди на стенд за геометрия на купето и там ще ти го изправят, този филм го гледахме за Бравата на сина след като един бакшиш спря в десния му калник.
                FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                Коментар


                  #9
                  колега,маската над радиатора от двете страни е хваната с болтове.там луфтовете са близо сантиметър.това е така за да се напасват калниците,това са болтовете които държат роговете за маската отхлаби болтовете и виж дали има ход за обиране на луфта,ако това стане напасването на капака е вече фасулска работа .на всички тенекии по колата,калници, врати, капаци които са на болчета има луфтове за напасване.това не е бутала и сегменти та да гониш микрони.ако е имала удар колата и така си я купил е вече друга тема.ако имаш приятел тенекеджия отиди първо да я погледне.всичко се прави при правилните хора.успех
                  198mjet Bravo

                  Коментар

                  Working...
                  X