Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за Уин7 - забива при стартиране

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за Уин7 - забива при стартиране

    Здравейте, надявам се да ударите едно рамо... Нямах си работа и хванах да изчистя на брат ми настолния компютър. Изчистих го всичко както трябва сглобих, натискам копчето и нищо... Взех да вадя, да слагам, накрая се оказа САТА кабела на харда разбира се. Понеже бях извадил батерийката на биоса се беше реснал и трябваше да настроя наново час и дата. Тръгна си компа с уин7 стигна до там дето 4рите топки се въртят и се сливат в логото на уиндоус и забива... Викам си нещо се е прецакало ще преинсталирам, пускам преинсталация и пак до там стига и забива, от флашка и от диск едно и също. Тествах рамта - няма грешки. Слагах харда на друг компютър зарежда си перфектно, тръгва уина без проблеми. Смених захранването пак така... Махах видеото и пак неще... Вече не знам какво може да е. Помагайте
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    #2
    Слагай харда на другия комп, сваляй важната информация и го преинсталирай боклика :/
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      M5kov написа:
      Слагай харда на другия комп, сваляй важната информация и го преинсталирай боклика :/
      Дали е от това... четох, и гледах, че може нещо да са се омазали регистри и прочие... Да го стартирам в Safe Mode и да направя еди какво си, че можело и видео драйвера да се е омазал. Идея нямам как може да е станало. Ами той щом тръгва на другия комп не знам... накрая това ще стане.
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #4
        Надути кондензатори, пак захранване, смяна на сата кабела, клавиатура - нямаш много опции.Накрая смяна и на щайгата
        Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

        Коментар


          #5
          Вземи диск с уиндоус и му пусни стартъп рипеър, мисля, че са се омазали буут настройките нещо :/
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            Пусната опция в биос-а, с която драйверите не се разбират. Да кажем диска си го пуснал в AHCI режим, примерно.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #7
              BO написа:
              Пусната опция в биос-а, с която драйверите не се разбират. Да кажем диска си го пуснал в AHCI режим, примерно.
              Това сякаш го гледах, но не можах да го намеря. Мерси, ще проверя. Надути кондензатор няма, проверих още като почнах да го чистя. Гадното е, че компа не е край мен, а на брата малко зор да се разчита
              Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

              Коментар


                #8
                Оказа се изкривено краче на сокета на процесора... как съм го изкривил - не знам
                Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                Коментар

                Working...
                X