Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не Радостин Кишишев, а просто - Тинката.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не Радостин Кишишев, а просто - Тинката.

    Имам удоволствието да познавам Радостин Кишишев. Едно момче, чийто дебют във футбола помня, като футболист на Черноморец ( юноша е на този клуб). Първия му мач беше на ст. Черноморец срещу Славия, а Радостин получи своя прякор "Тинката" тогава. Познавах го задочно в силните му футболни години чрез сестра му Станислава, но впоследствие го опознах по-добре, когато се завърна в родния Черноморец. От скоро го срещам в кафето на една верига бензиностанции, където управител е новата му спътница в живота Катя. Говорим си повече за футбол, а темата за нещата от живота умишлено съм ги избягвал, защото само съм чувал, какво е преживял и колко трудно е преодолял загубата след смъртта на съпругата Красимира. И все пак - възхищавам се на силата му, духа и желанието да превъзмогне всичко и да гледа напред. Днес новото семейство се радва на 5 деца, като най-голямото е на 19 години, а най-малкото на 2 месеца. Желая им много щастие.Ето и репортажа на НОВА ТВ за Тинката. Репортаж, който го показва в светлината, в която и аз имам честта да го познавам.http://gong.bg/bg-football/drugi/mul...ni-pari-369774
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !
Working...
X