Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно пружини от HGT abarth

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно пружини от HGT abarth

    Здравейте колеги , харесал съм си ето тези пружини от Punto MK2 1.8 HGT Abarth , идеята ми е ще паснат ли на PUNTO MK2B 1.4 16v . Ще заминат ли нормалните амортисоьори така бързо както се говори . Дали има разлика в амортисьорите спрямо абартовите ? Ето снимка на въпросните пружини :

    #2
    Нали ти казах, че ще станат.....

    Коментар


      #3
      До колкото съм запознат окачването от Punto HGT е взаимозаменяемо с това от Punto 1.9 JTD, за другите модели на пунто мисля, че не става.Тези пружини стоковили са или са спортни ??, ако са спортни и свалят до 30-40мм няма проблем да ги караш на стокови амортесьори, ако свалят повече е препоръчително да минеш и на спортни амортесьори, защото стоковите заминават бързо.Разликата м/у абарт пакета на пунто и нормалния се изразява само и единствено в интериора /волан със сина кожа, различен скоростен лост, различен лост на ръчната спорачка, лепенки на праговете/ и екстериора /брони, прагове, задно крило, джанти/, технически двете коли са 1:1, тоест нямат друга разлика.Според мен няма да станат, но това не пречи да пробваш и да видиш дали ще станат Всъщност каква ти е идеята ако тези пружини станат на твойта кола и са оригиналните от HGT ??, предполагам нито ще получиш по добра визия, нито по мека возия, нито по стабилна возия.
      punto HGT

      Коментар

      Working...
      X