Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане за Фиат Пунто 2009 - явно никой няма да ми помогне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане за Фиат Пунто 2009 - явно никой няма да ми помогне

    Здравейте Фиатковци! Реших да заменя старата Темпра с едно Пунто нов вснос - 2009-а година,с 1.3 дизелов двигател m-JET.Моля да ми кажете който има впечатления от тази кола как е като купе и двигател и малко повече технически данни,защото не можах нищо да намеря.Държи ли се добре на пътя,създава ли проблеми като дефекти,удобна ли е,двигателя колко коня е,издръжлив ли е,пъргав ли е като за дизел,има ли турбина и така натък.Ще съм ви много благодарен ако ме светнете да опозная този автомобил предварително....

    #2
    Нямам директно наблюдение, но моето мнение е че ще имаш прилично ниски разходи по обслужването и нисък разход на гориво. Но имай предвид че е малка кола, Темпрата ще ти се струва лимузина. Имам предвид двете са съвсем различен клас.
    FIAT BRAVO II 1.4 GPL
    FIAT BRAVA 1.6 16V 103ps
    FIAT TIPO 1.6i.e. 835.С1 '93 ABS
    FIAT UNO 1.5

    Коментар


      #3
      Двигателят е с турбина - икономичен, сполучлив и пъргав. Вгражда са в доста малки автомобили. Аз лично съм карал служебна Корса с този двигател в разновидност 75 коня и бях очарован. В първите Пунто е 70 коня, а след това в грандето е 75 и 90 коня, както и при Корса. Като цяло отличен избор.
      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

      Коментар


        #4
        вариант 1.3мжет.75кс,5степенна кутия,вариант 1.3мжет.90 кс 6степенна кутия.варианти 1.9 мжет 120кс 6ск.1.9мжетспорт 131кс 6ск.по късно в годините е евото но и там са горе/долу същите показатели.говоря за дизел.1.3 моторите са с верига ако ти говори нещо.но дали е верига или ремък все е консуматив и понякога се сменят/в кръга на шегата беше последното/90те коня е много пъргава играчка,лично наблюдение но както по горе колегата ти пише си е малка кола.за двама млади без чавета е топ.дано съм бил полезен
        198mjet Bravo

        Коментар

        Working...
        X