Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София - Одеса

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София - Одеса

    Някой пътувал ли е ?Идеи, препоръки ? Идеята ми е да съчетая работа с екскурзия. Ако е проблемен маршрут дали не е по-добре с ферибот дотам и т.н и т.н. Предварително благодаря на отзовалите се! :D
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    път

    Аз съм пътувал ама преди многоо време Велинград- Одеса, Киев, Лвов и други така 30 дни Тогава беше друго Съюза ми хареса повече от други страни Румъния ми се стори като едно западнало село с дългите шарени къщички.Пътя на някой места не е идеален сега гледам по картата Иначе са прави дарогиНа границата ни взеха яденето където ни беше за из път С ферибот сега не знам дали качват коли
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Пътувах до Днепропетровск два пъти -2005 и 2010 гЕдиния път с ферибот от Белослав , втория път през Молдова . И двата пъти минах покрай Одеса .С кораба е по-леко, но се пътуваше 20 часа, а освен всичко не беше евтино-300 долара - по 75 на човек и 75 за колата.Ако си с кола може да минеш през Русе после Констанца и излизаш през Джурджулещи от Румъния. Това за мен е най добрия път и на връщане през 2010 минах от там. В Румъния има и магистрала.
      Play Golf ,but not drive golf!!!
      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

      Коментар


        #4
        Аз като цяло мислех да е с кола пътуването, но нещо много ме предупреждават...чудя се има ли основание ?
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #5
          Ако имаш възможност да не си с кола- по-добре без. Това е личното ми мнение. По украйна съм пътувал доста, пътщата преди 5 г бяха зле, сега не ми се мисли как са.... До Одеса не е далеч, но ако ще пътуваш с кола сведи до минимум пътуването по украински пътища. Иначе с ферибот се качвах на Белосла и с колата слизах на Иличовск. Дали я има тази линия още -не зная.
          Play Golf ,but not drive golf!!!
          Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
          C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

          Коментар


            #6
            Жена ми е от Украйна и често ходя до там (миналата седмица беше последният път). Пътувал съм и с автобус до Одеса - пътя е много лош, като излезнеш от Румъния, буквално има участъци където караш с 5-10 км/ч. Това е участъка около Татарбунари, Исмаил и Болград. Минеш ли Украинската граница до Одеса пътя е комично разбит. Четох тази тема преди малко. Пътя е горе-долу същото качество, но по-равен. В молдова също не е първокласен, но става. В Румъния няма да имаш проблеми.Ферибота е безумно скъп. Автобуса е най-евтиния вариант. Лятото има и евтини полети (заради туристите).Не ти препоръчвам да пътуваш с кола - ще я счупиш. А и Одеса не е кой-знае какво. Ако искаш да постиш хубав град в Украйна по-добре посети Лвов (до там пътя е и по-добър)

            Коментар

            Working...
            X