Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задължителна застраховка гражданска отговорност ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Аз доколкото знам, зависи от това през изминалата година водача има ли ПТП. Колко е вярно нямам идея, ама подучух, че когато се направи двустранен протокол се води някакъв регистър и от там застрахователите пресмятат.
    Не е важно хората какво казват, а как ти го чувстваш !

    Коментар


      #47
      AleksandarK написа:
      Аз доколкото знам, зависи от това през изминалата година водача има ли ПТП. Колко е вярно нямам идея, ама подучух, че когато се направи двустранен протокол се води някакъв регистър и от там застрахователите пресмятат.
      Нищо такова няма.Направо ми извадиха една таблица с цените на различните компании, избрах си пак моята, макар да не беше най-евтината, и така. Разликата беше няколко лева с най-евтината, затова предпочетох да съм "редовен клиент", белким някога има някаква файда.Аз подозирам, че голямото намаление при мен е, че до миналата година си плащах винаги застраховката СЪС зелена карта (че ми трябва), а тази година вече всички застраховки са задължително СЪС зелена карта.

      Коментар


        #48
        Immortal написа:
        AleksandarK написа:
        Аз доколкото знам, зависи от това през изминалата година водача има ли ПТП. Колко е вярно нямам идея, ама подучух, че когато се направи двустранен протокол се води някакъв регистър и от там застрахователите пресмятат.
        Нищо такова няма.Направо ми извадиха една таблица с цените на различните компании, избрах си пак моята, макар да не беше най-евтината, и така. Разликата беше няколко лева с най-евтината, затова предпочетох да съм "редовен клиент", белким някога има някаква файда.Аз подозирам, че голямото намаление при мен е, че до миналата година си плащах винаги застраховката СЪС зелена карта (че ми трябва), а тази година вече всички застраховки са задължително СЪС зелена карта.
        Най-вероятно си прав колега - именно заради зелените карти е.
        FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

        Коментар


          #49
          Аферим, ашколсун! За 4 дни в София - 25 без ГО...http://m.dnevnik.bg/bulgaria/2016/05..._s_previshena/
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар

          Working...
          X