Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтаж на надлъжни греди на Крома 194 ? ? ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монтаж на надлъжни греди на Крома 194 ? ? ?

    Здравейте,закупих си надлъжните греди от ударена кола за да си ги монтирам.На лайсната имам 2 капачки на които си мислех ,че ще се монтират ,но се оказва ,че и под лайсната има заготовки ,които трябва да ползвам и сега не знам дали да разпробивам лайсната или да я режа на парчета.Ще помоля някой ,който има фабрично надлъжни греди да щракне няколко снимки да видя лайсната как е ,тази коята остава под самата греда.Мерси!

    #2
    Самата лайстна със и без греди е различна, трябва ти такава от кола с греди.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Кофти,ще се опитам да пригодя моята ,ако може някой да нащрака подробни снимки ще съм благодарен.

      Коментар


        #4
        pi4_s_bravo написа:
        Самата лайстна със и без греди е различна, трябва ти такава от кола с греди.
        За какво са тогава капачките?И аз мислех да слагам греди, с тях е много по-красива колата.Хм!

        Коментар


          #5
          Като ги свалях за да боядисвам тавана ми се стори че тези дупки са за монтиране на напречни греди. Oгледайте някоя Крома със и без релси на покрива и ще откриете разликите.
          Фиат Крома 1.9 16v+
          Фиат Браво 1.6 16v
          Фиат Мареа 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Ето как стана,разпробих лайсната и я дооформих с пиличка,а капачките ги отрязах,иначе щеше да зейне дупка.
            Прикачени файлове

            Коментар

            Working...
            X