Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покупка на Мареа 1,6?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И аз съм доволен от моята колиба, 1.6 16в и аз съм с обикновенна газ, досега проблеми не е правила вече 3-та година. Когато я взех преди тези 3 години, смених само свещите, тогава сложих и това АГУ с мисълта, че няма да я карам повече от година, но нещата се промениха и... Та досега нито е гърмяла, но доста пъти ходих до няколко газаджии докато я настроят. Пазя си я, щото в Пловдив улиците са отвратителни и павета бол, чак ме е жал да я карам по такава настила и винаги карам бавно по тях, зареждам само с газ от Еко и винаги си я обслужвам на време, това е рецептата мисля да си ти служи вярно един автомобил, не само за мареа/браво/а.Но по-добре да е ГИ, защото уж плащаш голям данък а тя скопена от АГУ.

    Коментар


      #17
      С ГИ и прилична настройка няма проблем. Аз съм така вече над 100 000 км . Въпроса е да е читав майстора и мотора да е изправен и на бензин.
      Play Golf ,but not drive golf!!!
      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

      Коментар


        #18
        Като стана дума за покупка на стар автомобил /в Бг са рядкос хората които могат да си позволят нов/ ето няколко предимства на старите автомобилиhttp://men.hotnews.bg/n/predimstvata...bil.28694.html
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар

        Working...
        X